Saabiklubi fotoalbum

Home > Fotokonkurss 2012 > Veebruar
Click to view full size image

Päikesepaistel!

P1180362C.JPG P2169886.JPG phpbpoPacAM.jpg phpEAPotjAM.jpg Picture_1087.jpg

Comment 1 to 6 of 6
Page: 1

anthillse   [Feb 02, 2012 at 10:27 AM]
Lihtne,puhas,korralik foto .Värvid paigas ja mõnusa lisa efekti annab päikese peegeldus Cool
Jupats   [Feb 03, 2012 at 07:25 PM]
Veidi jääb ehk tehnika jalgu. Teravust on vähe ning objektiiv rikub päikese peegelduse ära. Aga idee ja konseptsioon on super!
cabric   [Feb 03, 2012 at 09:30 PM]
Näen seda pilti selliselt. Esiplaan on väga hea, kompositsioon ilmetu, ja seda suuresti tagaplaani mõjul mis töötab pigem foonina ja sedagi mitte eriti õnnestunult. Auto nina vaatab ühele, rattad teisele poole, mingit kõhklust ja peataolekut õhkub sellest. Jätabb mulje justkui kinni oleks end sõidetud, ja nüüd ei tea mida edasi, selles mõttes, et manööverruumi pole jäänud. Tugev peegeldus auto tagaosas rebib selle jõuliselt esile, mis ei tule pildi perspektiivile kasuks.
Super ideesse puutuva võiks keegi täpsemalt lahti rääkida, kes oskab.
Jupats   [Feb 03, 2012 at 11:42 PM]
Minule, kui noorele inimesele läheb peale see, et nina näitab vasakule, rattad paremale. Õppinud fotograaf Sebastian (vanem generatsioon) annab mulle nüüd peksa selle peale. Minu silmis super kontseptsioon on selline, et pisipildina jääb ta silma. See tähendab, et põhiline on tehtud(tähelepanu saadud). Kui nüüd aus olla, siis minu piltide maitse on selline vähe imelik. Ei tasu alati südamesse võtta Razz
cabric   [Feb 04, 2012 at 12:06 AM]
Ei midagi isiklikku, üritan pildist õpetlikku iva leida kui just autor ise ei pahanda, et taies terava luubi alla võetud.
margusmaa   [Feb 05, 2012 at 09:07 PM]
Ainuke mis võibolla natuke häirib on see et auto sulandub taga oleva metsaga ühte. Muidu igati kena pilt. Ja sellest rattavärgist ei saanud aru, et kuidas nina teisele poole näitab kui rattad? Rattad ju keeratud ka sinnapoole kuhu ninagi näitab Rolling Eyes

Comment 1 to 6 of 6
Page: 1

Add your comment
Anonymous comments are not allowed here. Log in to post your comment