Saabiklubi fotoalbum

Home > Fotokonkurss 2013 > November
Click to view full size image

Öös on Saabe

DSC_1100.JPG DSC_1115.JPG DSC_6478_ver2.jpg image.jpg image~0.jpg

Comment 1 to 7 of 7
Page: 1

vvs   [Nov 27, 2013 at 10:15 AM]
See salongi tuli on vähe liiast Razz
cabric   [Nov 27, 2013 at 12:42 PM]
Pildina hea ja kui midagi, siis rohkem keskel võiks see kõik olla. Alumisse serva rohkem ruumi ja küljed täpseks. Fooni ja auto suurepärane kooslus antud ajahetkel.
vuuduu   [Nov 27, 2013 at 05:22 PM]
hea!
TaaviS   [Nov 27, 2013 at 06:40 PM]
Salongi tule avastasin hiljem ning siis olid juba pildid tehtud Razz Sellega täitsa nõustun, et alla oleks võinud natuke rohkem ruumi jätta kuid ma ei tea mis ma pildi tegemise hetkel mõtlesin Embarrassed Külgi poleks päris täpseks saanud ajada(Kui sa nüüd seinu mõtled), vasakus seinas oli uks, mis ei näinud just väga hea välja ning seetõttu ka pilt selline.
cabric   [Nov 27, 2013 at 07:04 PM]
Olen heast huumorist alati lugu pidanud, väga hea väljanägemisega uks oleks selle pildi surm, Otsevaatelise keskse kompa puhul pead tulistama otse kümnesse. Oleks veel veidi kõrvale kaldunud, saaksid lugeda kui kehvasti sa kolmandike reegliga ümber oled käinud.
Ei oska näha, et salongi tuli midagi märkimisväärselt ära rikuks. Nähtav tulekolmnurk on minu meelest huvitavam kui kaks horisontaaljoonel asetsevat, kuid see sihik peaks paiknema kesksel joonel kuna on väga aktiivne kujund.
TaaviS   [Nov 27, 2013 at 08:30 PM]
Kolmandiku reegliga olen väga hästi kursis. Tuleb tunnistada et ise näen sellel pildil veel üksjagu mainimata vigu.
Aga jah, eks ma keskendusingi seda pilti tehes liiga palju valgusele(Ohtralt välguga ümber auto jooksmist Very Happy ) ning liiga vähe kompositsioonile.
KorK   [Nov 30, 2013 at 10:49 AM]
Mõnus pilt! Mulle meeldib.

Comment 1 to 7 of 7
Page: 1

Add your comment
Anonymous comments are not allowed here. Log in to post your comment