9-3 SC arvustus, Jeremy Clarkson

Uudiseid Saab'i maailmast, uued mudelid, pildid...
Vasta
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#1

R Jaan 06, 2006 13:09

Sattus mulle ette selline kirjatükk http://driving.timesonline.co.uk/article/0,,12529-1868180,00.html Päris muhe lugemine. Esimene lehekülg nõretab küll kõikvõimalikust sarkasmist ja asjani jõutakse alles teisel leheküljel..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#2

R Jaan 06, 2006 13:28

Krt, Clarkson oskab ikka kirjutada :D

Neile, kes tervet artiklit läbi lugeda ei viitsi, minumeelest paar parimat kildu:

*The handling’s pretty good, too, considering that under the floor it’s a Vauxhall Vectra

*Now you can put your foot down wherever and whenever the mood takes you, and whoomph, everyone within range will be left wondering why the car they never noticed in the first place has just disappeared.

* I really did fear when Saab was bought by the huge pensions and healthcare company called General Motors that some of the turbo individuality would be lost. And I was really scared when I found they were putting the 9-3 on a Vauxhall Vectra platform, but I’m happy to report that silent forced-induction kick in the back is still there. And some.

*It’s an especially nice place to sit. The seats are stunning, the dash works like a dream, especially if you know your way around the cockpit of an F-15, and the steering wheel’s half silver

Ja võrdlusena mb-audi-bmw-saabi vahel :
*What if you did end up with a BMW or an Audi estate car? You’d be constantly aware that no cockometer was fitted because if it was it’d be constantly hovering around Defcon 1. It’d be constantly reminding you that you’d been a sheep.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#3

R Jaan 06, 2006 13:43

Seletuseks siis veel paar tsitaati sealt...

*But no car I’ve ever driven has a cockometer, a dial that shows how much of a penis you look as you drive from place to place.

*The Saab has no cockometer because it doesn’t need one. You’ve deliberately gone your own way, deliberately bought something that isn’t a BMW or a Merc or an Audi. And in the process you’ve ended up with something that’s not only a little bit different, but also rather good.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
eston21
Postitusi: 423
Liitunud: N Jaan 26, 2006 15:28
Asukoht:
Auto: 9-3ss aero

#4

E Veebr 13, 2006 13:47

sel ajal kui minu lennuk nädalavahetusel hoolduses oli, sain/anti/võtsin asenduseks SC. ei pidanud pettuma ;) kuna ei ole eriline sulesepp, siis ei oska nagu eriti midagi kirjutada peale WHOOOAAAAH :), aga soovitan proovida :P
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#5

E Veebr 13, 2006 14:24

epsumi lõikude täienduseks ka veel see:)

The only real drawback is the most dim-witted, slothful and complicated sat nav system I’ve ever lost my temper with - You should have seen the route it selected from Notting Hill to London City airport. An ant with ink on its feet could have come up with a better solution. And more quickly too.

Pole varem ühtegi välismaist (viimase aja) auto arvustust lugend, on need kõik nii head? eesti omadest saab enamjaolt teada mitu kotti sinna mahub ja kuidas parkimisega on ja nipet näpet kuiva tehnilist sõidu juttu kah.
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#6

E Veebr 13, 2006 14:36

Ei, aint Clarksoni ja selle noore poisi, kelle nime ma koguaeg unustan :P. BBC ja TOP Gear on võtmesõnadeks, ka tv-saade absoluutselt ja täiesti vaadatav.
miku
Saabiklubi liige
Postitusi: 567
Liitunud: T Apr 13, 2004 13:02
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#7

E Veebr 13, 2006 14:37

ära unusta süvateaduslikku arvutust meie tehnikaajakirjanike poolt teemal 'armatuuri nupud on natuke väikesed ja pimedaga ei paista kiri väga välja'.
eston21
Postitusi: 423
Liitunud: N Jaan 26, 2006 15:28
Asukoht:
Auto: 9-3ss aero

#8

E Veebr 13, 2006 14:52

Algselt postitas: epsum
Ei, aint Clarksoni ja selle noore poisi, kelle nime ma koguaeg unustan :P. BBC ja TOP Gear on võtmesõnadeks, ka tv-saade absoluutselt ja täiesti vaadatav.


top gear meeskond

ei ole viimasel ajal nägema juhtunud aga enda lemmik oli tiff nedell, kui ta veel TG tegi
meelis
Postitusi: 102
Liitunud: N Mär 04, 2004 16:03
Asukoht:
Auto:

#9

E Veebr 13, 2006 16:33

Ise vaatan nende saateid igal nädalal.Bbc prime ja Bbc world näitavad erinevaid saateid.Suhteliselt subjektiivne mõttelaad aga autode valik on hea.Tiku-Taku foorumis neid eriti ei kannatata.Top gearist lahkus millalgi terve seltskond koos Tiff Nedeliga ja nüüd teevad nad saateid "viienda käigu" all.Dsf kiidab sakslasi ja top gear inglasi üldjuhul aga teisi autotootjaid laidavad nad mõlemad,eriti ameeriklasi...Ps kas Tiff Nedel kunagi mingis ringraja sarjas Saab 900-ga ei kihutanud mitte?
lamams
Postitusi: 2
Liitunud: L Juul 29, 2006 20:28
Asukoht:
Auto:

#10

L Juul 29, 2006 21:33

Algselt postitas: epsum
Krt, Clarkson oskab ikka kirjutada :D

Neile, kes tervet artiklit läbi lugeda ei viitsi, minumeelest paar parimat kildu:


teades epsumi eufooriat iga auto puhul siis ma tema saabilembust ja teiste autode mahategemist eriti t6siselt ja j22va faktina ei v6taks.

on olnud aegu, kus maailma paimateks autodeks on olnud vana kurvasilmne mersu, volvopann, viiene hainina ja ka k6ik ameeriklased eesotsas buickiga. ju see saabindus ka yle l2heb ;)

a.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#11

L Juul 29, 2006 21:43

Kui tuled lahmima, siis tutvusta end parem. Epsumit me teame, paljud on ka oma silmaga näind. Sina registreerusid täna ja kukud näpuga näitama. Sellise metoodikaga sa eriti kaugele ei jõua.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
lamams
Postitusi: 2
Liitunud: L Juul 29, 2006 20:28
Asukoht:
Auto:

#12

L Juul 29, 2006 21:48

Algselt postitas: Cyber
Kui tuled lahmima, siis tutvusta end parem. Epsumit me teame, paljud on ka oma silmaga näind. Sina registreerusid täna ja kukud näpuga näitama. Sellise metoodikaga sa eriti kaugele ei jõua.


ma usun, et rubiitab lahti, kes ma olen :)

ega ma meelega, ma heameelega!
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#13

L Juul 29, 2006 21:59

Tema ehk "rubiitab" (kas see peab olema "saab aru"?). Teised mitte. Me ei tea teie ühist ajalugu. Minule jätab hetkel lihtsalt mulje, et sa tuled teist inimest anonüümselt taga rääkima. Ja see ei meeldi mulle.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta