SAABi toetusparaadist 17. jaanuaril (split teisest teemast)

Uudiseid Saab'i maailmast, uued mudelid, pildid...
avelito
Postitusi: 700
Liitunud: N Juul 21, 2005 20:32
Asukoht:
Auto:

#26

K Jaan 06, 2010 19:10

Algselt postitas: iisak
Algselt postitas: avelito

Iisak:P:P:P:headbang:


Et mis mõttes:wtf:


Oled ju viimased üritused/kogunemised kõik sina korraldanud, samuti oled ka palju öelnud, et rohkem ei korralda ühtegi üritust. Ega kedagi teist ei teagi, kes asja vedada võiks. :wise:
Arno
Postitusi: 318
Liitunud: P Apr 18, 2004 18:07
Asukoht:
Auto:

#27

N Jaan 07, 2010 10:47

Ainult kogunemise ja sõiduga rahvusvaheliselt tähelepanu ei ärata. Kui teha aga näiteks ahelavarii, kus osaleks 2000 Saabi, saaks nii CNN, BBC, AK kui Guinessi lehekülgedele. Ning kui kõik osalejad ostaks peale seda uue Saabi endale, oleks vist ka firma päästetud.

PS. Või ei piirduks vaid kohalike oludega ja teeks üleeuroopalise ürituse :evil:
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#28

N Jaan 07, 2010 13:18

Algselt postitas: Arno
Ainult kogunemise ja sõiduga rahvusvaheliselt tähelepanu ei ärata.


Oleneb, kuidas see korraldada. Kui ainuke eesmärk on ükskõik millist tähelepanu saada, siis võib ju mitmesaja autoga mõne strateegilise koha nii umbe sõita, et keegi ei saa sünnitama, kiirabi ei saa kiiret abi vajavat patsiente haiglasse viia vms.

Kui positiivset tähelepanu püüda, siis tuisu ja lumesaju jätkudes võib juhtuda, et mõnes kohas tekib raskusi ühistranspordi liiklusega, aga Saab ju kehva ilma ei karda ja konvoi võiks ka reisijaid peale võtta ning bussipetustes külmetajad soovitud kohta viia vms. Positiivset tähelepanu saaks nii Saab kui automark kui ka abivalmis saabisõbrad, samas jälle kahtlen, kas nii operatiivselt õnnestub arvestatav hulk saabisõpru mobiliseerida. Muidugi võib seda ideed ka modifitseerida(näiteks mitte oodata busside hange kinnijäämist vaid valida lihtsalt trajektoor, mille ühistranspordiga läbimine on võimatu või aeganõudev) kuid hulk aga-sid jääks ikka.

Tõsisemalt rääkides jäin ka ise selle peale mõtlema, mis eesmärki see konvoi täidab - paremal juhul saame nupukese kohalikus meedias ja sedagi mitte esilehel. Kui niisama "chillida" ja aeg sobib, siis muidugi miks ka mitte, näiteks see üritus samuti mingit suurt ja üllast eesmärki ei omanud ning suurt meedia tähelepanu samuti ei saanud, aga vähemalt osalejatel endil oli fun;)
eston21
Postitusi: 423
Liitunud: N Jaan 26, 2006 15:28
Asukoht:
Auto: 9-3ss aero

#29

N Jaan 07, 2010 13:56

Algselt postitas: Arno
Ainult kogunemise ja sõiduga rahvusvaheliselt tähelepanu ei ärata. Kui teha aga näiteks ahelavarii, kus osaleks 2000 Saabi, saaks nii CNN, BBC, AK kui Guinessi lehekülgedele. Ning kui kõik osalejad ostaks peale seda uue Saabi endale, oleks vist ka firma päästetud.

PS. Või ei piirduks vaid kohalike oludega ja teeks üleeuroopalise ürituse :evil:


üritus ongi ju üleeuroopaline. samal päeval, 17. jaanuaril, toimuvad sarnased üritused hollandis, inglismaal jm.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#30

N Jaan 07, 2010 13:59

Algselt postitas: eston21
üritus ongi ju üleeuroopaline. samas päeval, 17. jaanuaril, toimuvad sarnased üritused hollandis, unglismaal jm.
... Rootsis ka. Taanlased sõidavad samuti Trollhättanisse, kus rootslastega kokku saadakse...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#31

N Jaan 07, 2010 14:13

Algselt postitas: napoleon
Kui positiivset tähelepanu püüda, siis tuisu ja lumesaju jätkudes võib juhtuda, et mõnes kohas tekib raskusi ühistranspordi liiklusega, aga Saab ju kehva ilma ei karda ja konvoi võiks ka reisijaid peale võtta ning bussipetustes külmetajad soovitud kohta viia vms. Positiivset tähelepanu saaks nii Saab kui automark kui ka abivalmis saabisõbrad, samas jälle kahtlen, kas nii operatiivselt õnnestub arvestatav hulk saabisõpru mobiliseerida. Muidugi võib seda ideed ka modifitseerida(näiteks mitte oodata busside hange kinnijäämist vaid valida lihtsalt trajektoor, mille ühistranspordiga läbimine on võimatu või aeganõudev) kuid hulk aga-sid jääks ikka.

Tõsisemalt rääkides jäin ka ise selle peale mõtlema, mis eesmärki see konvoi täidab - paremal juhul saame nupukese kohalikus meedias ja sedagi mitte esilehel. Kui niisama "chillida" ja aeg sobib, siis muidugi miks ka mitte, näiteks see üritus samuti mingit suurt ja üllast eesmärki ei omanud ning suurt meedia tähelepanu samuti ei saanud, aga vähemalt osalejatel endil oli fun;)


OT: keegi võiks siis juba lahutada selle konvoisõidujutu, kuigi klubitegevust sellega ei tule ja keegi orgunni-ideega välja ei tule, mingit pointi ma pressiga suhelda ka sel juhul ei näe.

Aga napoleonil väga hea idee, ehkki nii kehv praegu Tallinna ühistransal pole. Korra olen õudsama burgaaga kui Laagna tee oli ühtlase lumevaiba all ja vaid üks sahk oli läbi käinud, busse minu juurest lõpp-peatusest eriti ei startinud, siis peatusin ühes suva inimestest umbes Laaga tee bussipeatuses ja hüüdsin, et kes tahab linna, busse ei tule, kolm vene mammit pressis peale ja said kesklinna. Niiet see töötab küll. Lahe oleks küll kui saabid taksot teeks, ainult et ilm peab tõesti halb olema, sest muidu tekib kahtlus, et mingi kahtlane värk, tõmmekas või röövida üritatakse vms, eriti kui neid saabe väga palju ringi vurab sellise plaaniga.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#32

N Jaan 07, 2010 14:47

Algselt postitas: vallikas
OT: keegi võiks siis juba lahutada selle konvoisõidujutu, kuigi klubitegevust sellega ei tule ja keegi orgunni-ideega välja ei tule, mingit pointi ma pressiga suhelda ka sel juhul ei näe.

Aga sa Vallikas võta kätte ja hakka organiseerima.:angry:
Vaadates palju sa siia jõuad kirjutada siis ajapuudust ei tohiks olla.
Muidu ongi ainult -KS liited ja ei midagi muud.
Tee midagi-saad linnukese kirja ja teistelt kuhjaga respekti.
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#33

N Jaan 07, 2010 14:58

Algselt postitas: iisak
Algselt postitas: vallikas
OT: keegi võiks siis juba lahutada selle konvoisõidujutu, kuigi klubitegevust sellega ei tule ja keegi orgunni-ideega välja ei tule, mingit pointi ma pressiga suhelda ka sel juhul ei näe.

Aga sa Vallikas võta kätte ja hakka organiseerima.:angry:
Vaadates palju sa siia jõuad kirjutada siis ajapuudust ei tohiks olla.
Muidu ongi ainult -KS liited ja ei midagi muud.
Tee midagi-saad linnukese kirja ja teistelt kuhjaga respekti.


Kusjuures ongi aega, kuid asi on minu silmis poolik kui on klubi, aga mingi foorumlane orgunnib, olgu siis orgunnib foorumlane, aga klubi nimel.

Pole mingi probleem mul sebida info, milline ühistransaliin Tallinnas, Tartus ja veel mõnes suuremas linnas hommikuti jännis, teha teema, promoda, koguda saabisõpru, kes veaks hommikul rahvast kesklinna. Näiteks. Või mis iganes muu idee peaks tulema.

Cyber mainis raha, milleks seda vaja peaks olema, alati ei seisa head ideed raha taga, minu arust küll mingeid plakateid ega vilesid pole vaja.

Usun, et kui idee on kandev, saaksin taha ka pressi, TV3 ja reporteri, PM, EPL ja muud online'id tulevad iga naks pressiteate avaldamisega kaasa, heal juhul saab ka fotograafi kohale.

Kui on idee, mõte, mida teha, milleks teha ja oleks ka kandev nimi, klubi. Saabientusiastid ei kõla väga okeilt, kes oleks siis promonägu, eestvedaja, püünele astuja, mingi suva saabiga tüüp või klubi president peaks see ikka olema?

Pole ka eriline probleem niisama teema teha, sõidame 17.ndal saabidega sealt sinna, ainult et selle mõttest ma niisama aru ei saa, kui sel pole mingit pointti, mingit püüdlust.

Kusjuures see pole ainult siin, et on mingi killustatus, ükskõik mis valdkonda vaadata, siis MTÜ, ametiühingud, klubid jms on tüüpiliselt killustunud, nõrgad, omavahel tülis, konkureerivad jne. Saabe on ometi ainult üks, aga ikka mingit eristumist tuleb ajada, see on klubi, see on foorum jne :angry:

Tõesti iisak, pole probleem orgunnida ja aega on ka, mingit respekti aga ma küll ei vaja.
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#34

N Jaan 07, 2010 15:38

Algselt postitas: vallikas
Kusjuures see pole ainult siin, et on mingi killustatus, ükskõik mis valdkonda vaadata, siis MTÜ, ametiühingud, klubid jms on tüüpiliselt killustunud, nõrgad, omavahel tülis, konkureerivad jne. Saabe on ometi ainult üks, aga ikka mingit eristumist tuleb ajada, see on klubi, see on foorum jne :angry:

Tõesti iisak, pole probleem orgunnida ja aega on ka, mingit respekti aga ma küll ei vaja.


Toon olulisemad punktid välja:
- klubi kaudu on mõnda asja lihtsam korraldada, olgu selleks siis sihtotstarbelise või puhverraha kogumine, asjaajamine partneritega vms.
- klubi ja selle kaudu ka liikmed võtavad endale teatud õigused ja kohustused. Oleks ebaõiglane suruda neid peale kõigile, kes antud automargi vastu teatavat huvi tunnevad või lihtsalt saabihuvilistega mõtteid tahavad vahetada. Kui seaksime foorumi kasutamise tingimuseks klubiliikme staatuse, tekiks kõrvale lihtsalt teine foorum ja oleks sama seis.
- klubi eesmärk on sõiduauto Saab omanike ühiste huvide esindamine. Siinkohal ei ole tähtis, kas need Saabiomanikud on klubi liikmed või mitte.
- tegelikult pole eraldi klubi ja foorumit. On saabiklubi foorum, mis on avatud ka mitteliikmetele.

Arvan, et teised klubiliikmed poleks vastu, kui Sind olulise panuse eest mõnel klubi eesmärke täitval tegevusel võetaks liikmeks kiirendatud korras ja ilma liitumistasuta, seega ei näe ma siin probleemi. Eks isiklikke sümpaatiaid/antipaatiad, pisemaid vaidlusi jms. ole igal pool ja igasugustel teemadel, aga mingit tõsisemat killustumist ega vägikaikavedu ma saabisõprade hulgas märganud pole.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#35

N Jaan 07, 2010 15:40

Algselt postitas: vallikas
Kusjuures ongi aega, kuid asi on minu silmis poolik kui on klubi, aga mingi foorumlane orgunnib, olgu siis orgunnib foorumlane, aga klubi nimel.
Ma ei näe siin probleemi ..;)
EDIT: ja Napoleon on asja väga hästi ära kirjeldanud...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#36

N Jaan 07, 2010 22:05

Ma püüan siis selgitada, kuna mu mõte jäi vist arusaamatuks.

Esiteks, ma pakkusin ennast appi pressi asja suruma juhul kui sõit toimub. Nüüdseks on selgunud, et klubi seda ei vea.

Pressi jaoks on vajalik teatud eeldused, nii online'i, raadio kui tele jaoks on vaja kõneisikut, kelleks ei saa olla lihtsalt mingi Saabiga Martin Lasnamäelt, täiesti tundmatu tüüp. Selleks saab olla Saabiklubi president või mõni tuntud nägu, muusik, näitleja või poliitik, kes midagi ütleb, on nõus intervjuusid andma, tal on mingi statement etc. Kui tahate vastu vaielda, andke minna, ma arvan, et ma natuke asja jagan.

Mida tuntum nägu, seda kindlam kajastus rohkemates kohtades. Ilma kõneisikuta pole raadiol ega telel mitte midagi teha. Ajakirjanikud on seal piisavalt mugavad, et mitte hakata otsima ise kedagi, kellega järsku saab intervjuu teha. Neile on vaja ette sööta midagi poppi koos telefoninumbriga, kellega see asi purki panna.

Pealegi, kui mul endal oleks vaja uurida mingi uudise jaoks, et mis saabimehed nüüd siis korraldavad, helistaks ma esimese asjana tõenäoliselt saabifännide klubisse.

Niiet loogika on lihtne, kui on idee, mida teha, tuntud osaleja/kõneisik (olgu Lea Liitma või Mart Laar), kes on nõus poseerima ja andma intekaid, kuupäev, saabid, tahe, siis olen endiselt nõus pressi taha tooma. Lisaks võib ju proovida mingit diili teha näiteks VM-iga või kasvõi Statoiliga, kel on ka Saabiga sõprus, et äkki tahavad ürituse jaoks mingi 100l kütust anda vms.

Võtke siis heaks või pange pahaks, asja pressi suruda oligi/on kogu mu pakkumine.
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#37

N Jaan 07, 2010 22:29

Siin on olemas Rescue Saab poster, milleks mõelda paremat, vbl piisaks kui igaüks prindib omale värviprinterist välja (selle võimaluse leiab ikka) ja paigutab klaasi alla.
Ka slogan SAVE SAAB on päris hea, eriti üksteise alla kirjutatuna, selle saaks lihtsalt arvutis valmis toksida ja välja printida.
Näide:
http://www.rescue-saab.com/de/presse/media/banner-rescue-saab_130x200_en.jpg
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#38

N Jaan 07, 2010 22:59

Algselt postitas: vallikas
Esiteks, ma pakkusin ennast appi pressi asja suruma juhul kui sõit toimub. Nüüdseks on selgunud, et klubi seda ei vea.

Vallikas palun saa aru, et Klubi ei ole ole Cyber, Iisak või Teager.
Meil on üle 70 liikme. See, et mina või Cyber ütleb EI ei tähenda automaatselt Klubipoolset huvipuudust:angry:
Võta end kokku ja mõtle mingi kondikava välja. Sa tead mu tel.numbrit, MSN-i aadressi. Kui vajad abi, võta ühendust. Aitan.
Siis riputa siia konkreetne ettepanek üles. Usu mind-küll foorumlased vedu võtavad. Ja kui see asi õnnestub siis mina teen ettepaneku sind Klubiliikmeks võtta ja tasuma sinu eest liikmemaksu kui tasuta ei taheta võtta:notworthy:
Ma kordan veelkord-aitab nendest KS-liidetest.
Liiga kauaks on üks punt jäänud organiseerima. Liiga kauaks....
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
AntonG
Postitusi: 446
Liitunud: P Veebr 04, 2007 22:54
Asukoht:
Auto:

#39

N Jaan 07, 2010 23:30

Sellinne idee. Ei ole värske, aga siiski :

Autodest võib ehitada S O S ( ehk save our saab )
Teha sellist pilt ja saada näiteks ka Saabsunited(le) , võib ka kohaliku pressile. Pildistamise pärast kõik autosid liiguvad läbi linna, teatud marsruti järgi. Ja kogu lugu.
Asjad mis on vaja ära lahendada :
1) Kus on selline koht kust saab sellist pilti teha ? Et all oleksid autod, ja pilt oleks vaja kuskil vaatamisplatsilt teha. Kohe tuleb pähe Teletorn, kus all on ka parkimisplats olemas, aga tunne et see praegu on kinni. Ei ole kindel. Kas on midagi veel ?
2) SOS kuju autodest oleks vaja välja mõelda paberil . Arvestada mittu autosid on vaja. Ikka kõik ülejäänud saabid osalevad kah, kohapeal võib ka välja mõelda mis moel.
3) On vaja marsruti läbi mõelda. Alguspunkt ja Lõppunkt. Et kui isegi mingi autode osa jääb kuskil valgusforil ära, siis ikka sõidavad kõik edaspidi teatud marsruudi järgi ja kõik saabuvad lqppunktile, kus saaks veel natuke pilte teha.

See lõppunkt oleks ka koht kus press saaks artikli jaoks pilte teha ja kas või mõned intervjusid võtta.
Umbes nii . Ei ole värske , aga siiski :)
MKD
Postitusi: 33
Liitunud: E Juul 30, 2007 12:38
Asukoht:
Auto:

#40

R Jaan 08, 2010 1:32

Moodustades autodest mingi sõnumi, siis see pälviks kindlasti meedia tähelepanu . Eesti Porsche klubi kogus autod fotosessioonile KUMU sisehoovi 2008. aasta suvel.

[IMG]http://porsche-club.ee/photos/IMG_0142.jpg[/IMG]
anthillse
Postitusi: 993
Liitunud: R Mai 02, 2008 14:30
Asukoht:
Auto:

#41

R Jaan 08, 2010 9:13

Kohti kus ülevalt pilti teha on küll, ise asi kas päevasel ajal piisavalt ruumi on : Kristiine keskus , Roca al mare keskus, Linnahall ...... Muidugi oleks lahe pimedas teha sellise auto tulede efektiga ,kaameral lihsalt pikem säri
www.tmuuga.eu
AntonG
Postitusi: 446
Liitunud: P Veebr 04, 2007 22:54
Asukoht:
Auto:

#42

R Jaan 08, 2010 9:21

Ehk oleks vaja heat kaamerat, ja inimene kes oskab pildistama.

EDIT: Kaubanduskeskused minuarust eriti ei soobi, sest seal tõesti ei ole ruumi. Erirti kui autosid hakkavad manövreerima.
Hakkame segama inimestele jne. Ei ole hea variant.
Ets
Postitusi: 390
Liitunud: K Veebr 06, 2008 16:13
Asukoht:
Auto:

#43

R Jaan 08, 2010 9:42

Veidi masendava alatooniga kuid siiski piisavalt irooniline ja humoorikas idee!
Teeme SAABILE matuse rongkäigu! Esimene auto on matuse auto ja rongkäik liigub üli aeglaselt....loomulikult mustad lindid ja mustad ülikonnad käivad asja juurde. Väike vahepeatus mälestuseks VM juures ja siis kusagil sadama kail pärja vette viskamine( ehk saame tallinki nõusse, et laseb samal ajal laeva signaali, koos saabidega) . Õhtu lõpeb korraliku peiega kusagil... ja noh koos mõne ajakirjaniku/fotograafiga loomulikult ;)
Eesmärk: Koguda tähelepanu ja näidata, et hoolime lahkunust!
AntonG
Postitusi: 446
Liitunud: P Veebr 04, 2007 22:54
Asukoht:
Auto:

#44

R Jaan 08, 2010 10:06

Ei ole veel lahkunud ju :) . Aga tglt see kogu üritus ka sõltub sellest mida GM otsustab lõppude lõppus.
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#45

R Jaan 08, 2010 10:07

oot oot, mis matused? Laipa ju pole ja on veel lootust, et ei tulegi:)

EDIT: AntonG jõudis "nobedate näppude" voorus ette:)
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#46

R Jaan 08, 2010 10:14

Matuseid ei tahaks kuidagi pidada, loodame et pole põhjust.

Kui aga GM peaks halvima variandi valima, siis usun, et järgmiseks tuleb autokleepsu kampaania :cool:

EDIT: juba on kõik tooted olemas http://www.zazzle.com.au/fugm+gifts

Lisatud failid
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
Fabrik
Postitusi: 281
Liitunud: T Juul 10, 2007 14:53
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 9-3 sc 1,9 2005. Saab 9-3 cabrio 2.0T 2007.

#47

R Jaan 08, 2010 12:12

Mul selline idee, mida võiks teha. Kuskile ehitada lumest-jääst küüliku või klassiku kujuline täismõõdus skulptuur. Koht kus seda teha eeldab mõningast vee lähedalolu, seega kohad Tallinnas on piiratud. Šhnelli tiigi ümbrus, Pirita jõe äär või Nõmme spordikeskus. Viimased kakson head sellepärast, et seal on ka kunstlume võimalus ehk kuhjad juba olemas. Samas praeguse lumega pole kuhja tekitamine eriline probleem. Lisaks võib selle skulptuuri teha ka multifunksionaalseks e. liumäeks. Või teha liumägieraldi, et oleks rahval rohkem põhjust ligi tulla. Ja teine mõtteke on veel, et koristaks kuskil lund. Näiteks kõnniteede otsad on paljudes kohtades suht umbes. Sõidaks ringi lumelabidad pardal ja kui on võimalus, siis viskame. Samas see viimane on pressi jaoks suht hajus, raske kedagi leida. Kiitke või laitke.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#48

R Jaan 08, 2010 12:45

tähendab... lumerookimine-ühistransa jms on hea hooajaline kisatekitamise võimalus küll. Aga praegu on siiski jutt konkreetsest üritusest konkreetses stiilis, mida viiakse läbi paljudes riikides samadel põhimõtetel. Kogutakse kokku hulk huvilisi, sõidetakse punktist A punkti B ja tehakse sellest kajastus. Taanist läheb Trollhättanisse juba üle 360 auto. Rootslased loodavad üle 500 kokku saada... lätis plaanitakse ka, kui ma nende veebist aru sain õieti... lisaks veel paljudes muudes kohtades üle maailma... Ei ole vaja asja lõhki ajada ja ratast leiutama hakata...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
AntonG
Postitusi: 446
Liitunud: P Veebr 04, 2007 22:54
Asukoht:
Auto:

#49

R Jaan 08, 2010 12:48

Sellega minu pakkumine oleks optimaalne. Sõit punktist A punkti B , ja SOS pilt juurde, et olla parema mõistes erinev teiste riikidest + mälu üritusest + nö dokument mida saab ka teistega jägada et oli selline üritus jne
Ets
Postitusi: 390
Liitunud: K Veebr 06, 2008 16:13
Asukoht:
Auto:

#50

R Jaan 08, 2010 12:49

kui on kellegil kontakte, siis võiks ju aktsiooni lätlastega ühendada. Rohkem autosi ja rohkem melu! Vägisi tuleb meelde balti kett!!!
Vasta