M: Saab 9-3 OG 2.2 Tdi 92kw Manu. 2002.a

Ost, müük, vahetus, rentimine, kinkimine...
Vasta
kennoke
Postitusi: 7
Liitunud: K Juul 20, 2016 14:36
Asukoht:
Auto:

#1

K Okt 11, 2017 10:36

Auto: 2002. aasta SAAB 9-3 2.2 Tdi manuaalkastiga.
Auto on musta värvi, leidub värvikahjustusi.
Lisad: Must nahksisu, püsikiirusehoidja, 2x istmesoojendused, 4x elektrilised aknatõstukid, kliima, kärukonks, valuveljed + plekkveljed jne.
Mootor, käigukast, sidur väga heas korras!
Käivitub vabalt, sõidab probleemideta.
Viimase aasta jooksul - vahetatud kogu siduri komplekt (400€+), uus parempoolne amort ja amordipüstak (amort tutikas, püstak kasutatud, 120€, kui õigesti mäletan), Summuti tagumine pütt (koos vahetusega 80€).
Eemaldatud on tüüpviga, kus eelsüüteküünlad ei toimi teatud temperatuuril. (lasin paigaldada rooli alla nupu, mida tuleb all hoida enne käivitamist, toimib laitmatult iga kord)

Ülevaatus lõpeb oktoobriga!
Vead, mis TÜV jaoks vaja parandada: Põleb airbagi tuli ja signaal ei toimi (varasemalt kunagi oli sama olukord, siis oli rooli sisene pistik katki ja sai juhtmed kinni tinutatud, tõenäoliselt vaja uuesti nüüd teha lihtsalt). Käsipidur ei pea. Vasakpoolne esimene suunatuli sodiks, esistange samuti vajab välja vahetamist (ei ole kindel kas ülevaatusel segaks või mitte). Nende vigade eemaldades peaks Ülevaatuselt läbi saama.
Muud vead: Pagasiluugis mõlk Kesklukk ei toimi. Üks elektriakendest ei toimi (tagumine kundepoolne). Kliima ei puhu külma õhku. Üks udutuli on eest ära (annan kaasa).

Hind: 400€, ei tingi kuna näiteks siduri vahetuse eest maksin ise juba rohkem.
Asub Otepääl
Huvilisel palun ühendust võtta:
+37258233685 Kenno Ruukel
Vasta