MÜÜDUD: Saab 900 SE Turbo 136kW 1996a

Ost, müük, vahetus, rentimine, kinkimine...
Vasta
fitti
Postitusi: 145
Liitunud: K Apr 04, 2007 14:54
Asukoht: TLN
Auto: W123
Kontakt:

#1

Pilt

Kuna mõte liigub ühe uuema masina suunas, panen müüki oma NG.

Eestisse toodud 2006, minu käes olnud viimased 2 aastat ja 26 000 km, korrapäraselt hooldatud ja vajadusel remonditud SaabiAntis (paar asja ka Troostis). Viimane hooldus äsja tehtud, ülevaatus kuni 06/2012.

Olulisematest asjadest:
kapremonditud käigukast;
sensonicu asemel paigaldatud hüdrauliline sidur;
vahetatud roolilatt,
kõik pidurikettad- ja klotsid,
lambda-, õlirõhu- ja ABS-andur,
radikas,
genekarihm ja veel mitmeid asju.

Pikem tehtud tööde nimekiri minu auto teemast. Kaasa suur ports arveid tehtud tööde eest märkimisväärses summas.

Autol on iluvigu, mis sõidurõõmu ei riku (kriibitud stanged, juhiistme nahk tahaks parandamist).


Läbisõit suur, aga kerimata. :)

Hinda tahaks 999 EUR

AUTO24 kuulutus

Auto asub Tallinnas.
Tel: viis viis kuus kolm 8881
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#2

Sorri, aga sellel mootoril pole rihmajam. Kasutusel kett.
Sent from my Monte Carlo using B236
fitti
Postitusi: 145
Liitunud: K Apr 04, 2007 14:54
Asukoht: TLN
Auto: W123
Kontakt:

#3

Sorri, aga sellel mootoril pole rihmajam. Kasutusel kett.

nojah, mõtlesin muidugi genekarihma, aga kirjutasin midagi muud. Igaljuhul vahetatud ta sai.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#4

Teen su teemale väikse UPi :)

Müügikuulutuses on sul selline pilt:

Pilt

Oskad midagi lähemalt rääkida, on ehk mingeid dokumente?

terv, teager
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#5

Kuna tegemist on minu endise autoga(mis vahepeal muidugi mitu korda omanikku on vahetanud), siis oskan niipalju öelda, et see oli seal, kui auto minu kätte sattus. Mingeid dokumente peale hooldusraamatu ja kaardi maki koodiga kaasa ei saanud, samuti ei meenu, et sellel autol peale sensonic kasti veel midagi väga erilist või ebatavalist oleks olnud. Võibolla oskab Ivomets sellest midagi rääkida, tema käest ma selle auto ostsin:)
fitti
Postitusi: 145
Liitunud: K Apr 04, 2007 14:54
Asukoht: TLN
Auto: W123
Kontakt:

#6

Mingeid dokumente peale hooldusraamatu ja kaardi maki koodiga kaasa ei saanud

Need on endiselt alles. Nagu hooldusraamatust võib näha, on auto esimesed eluaastad veetnud Prantsusmaal Amiensis, hooldusraamat täidetud kuni 07/2002. Võimalik, et hiljem on auto liikunud Hispaaniasse, sest kaasas on ka voldik selle maa Saabi esindustega.

Kui auto ostsin, siis üritasin selle Carlssoni eripartii kohta netist uurida, aga mingit erilist infot välja ei tulnud. Sensonic ilmselt ühendavaks jooneks pole, sest näiteks sellel siin on täitsa tavaline manuaal, välimuselt on teine küll suht identne minu omaga.

VIN on YS3DF3SNXT2022496, kui selle järgi keegi mingit lisainfi oskab välja kaevata.
fitti
Postitusi: 145
Liitunud: K Apr 04, 2007 14:54
Asukoht: TLN
Auto: W123
Kontakt:

#7

Kuna müüki on tulnud paar mind huvitavat autot, siis igaks juhuks ka oma masina müügiteemale väike bump.

Vahepeal positiivse poole pealt muutunud nii palju, et esimesed pidurikettad ja -klotsid said taas uued. Negatiivse poole pealt aga on esiklaasil olnud väikesest kivitäkkest arenenud paarikümnesentimeetrine pragu.

Praegu on all suht kobedad Gislavedi naelad, soovi korral saab kaasa ka Yokohama suvekad.

Hind ainult kolmekohaline - 999€!
fitti
Postitusi: 145
Liitunud: K Apr 04, 2007 14:54
Asukoht: TLN
Auto: W123
Kontakt:

#8

Müüdud.
Vasta