M: saab 9-5 wannabeHirsch

Ost, müük, vahetus, rentimine, kinkimine...
Vasta
Piktor
Saabiklubi liige
Postitusi: 302
Liitunud: E Okt 12, 2015 15:01
Asukoht: Järvamaa
Auto: Saab 9-5 wannabe Hirsch| Saab 99 EMS

#1

E Mai 27, 2019 12:08

1. Auto mark ja mudel - Saab 9-5
2. Keretüüp - universaal
3. Värvus - tumehall
4. Väljalaskeaasta - 2000
5. Käigukasti tüüp - Automaat
6. Mootori tüüp - Bensiin
7. Varustus ja lisad -
8. Hind - 2300

Niisiis, lähen uuema auto teed ja panen müüki oma Üheksa-viie. Tegemist on 2000 aastal rootsist välja saadetud universaal kerega ning väikese varustusega saabiga.Saab nagu iga teine, aga eks olen ta lapsehaigusi ravinud ja hoidnud nagu sitta pilpa peal. Alustas ta minu käes tavalise LPT-na, tänaseks on ta nii seest kui väljast Aero(almost Hirsch). Originaal aero välis lisad, mis on värvitud kerevärvi, rooste praktiliselt puudub, tagaluugil on näha väikseid algeid Tagumised koopaääred ei ole enam mureks, need on korda tehtud. Pidurid on korda tehtud, sildades on Powerflex puksid ning Eibachi madaldussari. Mootor on korras, kett on vahetatud kaks aastat tagasi. Õli on alati olnud korralik(castrol/valvoline). Tänaseks on ka DO88 jahutusvedeliku lõdvikud küljes. Auto veereb 17 velgedel, kaasa saab tutikad Hankook ventus prime suvekad ja Nankangi lamellid või mingid naastud(ei tea mis uuel autol all on) Salongis on Hirschi armatuurlaud(carbon) samuti ka carbon roolinupud, 2006 aasta aero esimesed istmed(manuaalselt reguleeritavad). Kogu auto on poleeritud ning vahatatud pidevalt.
Muredest:
Auto ei ole veel täielikult kokkupandud, vahetatud sai käigukast, ning sellest lähtuvalt veel kokkupaneku faasis. Kliimaplokis on klapi hoob puruks, lihtsalt ei viitsi korda teha, aga otseselt ei ole seganud ka. Tagaistme seljatoe lukusti ühelt poolt ei ole normaalselt avatav.
Kaasa tuleb 2x downpipe. nö üks on ülevaatuse oma ja teine on sõidu oma. ehk siis ühel on katalüsaator kinni ja teisel polegi katalüsaatorit. Põhjuseks on lihtsalt minu ja S9K aegade kokkulangemine. Seal all oleks muidu 3" downpipe, kahjuks aga ei ole sellega jõudnud tegeleda.
võibolla on tal veel sõidust tulenevaid hädasid mida uus omanik märkaks, aga minu puhul ei ole midagi marginaalset ette näidata ega öelda.
Pilt
Pilt
Pilt
Autode remont ja diagnostika Järvamaal
51960883
Vasta