M: Saab 9-5, 2.3 turbo bensiin, manuaal, 2000a.

Ost, müük, vahetus, rentimine, kinkimine...
Vasta
athyros
Postitusi: 1
Liitunud: T Apr 12, 2022 11:35
Asukoht:
Auto:

#1

T Apr 12, 2022 13:39

1. Auto mark ja mudel - SAAB 9-5
2. Keretüüp - Sedaan
3. Värvus - Must
4. Väljalaskeaasta - 2000
5. Käigukasti tüüp - Manuaal
6. Mootori tüüp - B235R
7. Varustus ja lisad - Istmeküte, elektriaknad, kiirusehoidja jms., kui midagi täpsemalt, küsi, vaatan.
8. Hind - 900
Kauplemine ainult auto kõrval nendega, kellel täis summa näpus.

9. Muu info - Sai ostetud, kuna oli vaja liikuda ning see jäi kõige rutem pihku. Saabid on ägedad, aga see mu esimene, andke armu.
Asjad mis mälu järgi on tehtud või vajavad tegemist:
*Põhi läbi, mina oma sadamidagi kiloga ei vaju läbi, aga niiskust tuleb sisse.
*Aku kehv, genekas vist kehv - lambid hakkavad gaasi andes erksamini põlema, eelmine talv hoovis liigutades suri ära, kui gaasi all ei hoidnud.
*Signalisatsiooni blokk vasaku esimese logari taga on lahti ühendatud - miski tüüpviga olevat, et kukub pasundama suvaliselt.
*Vajab pesemist, põhjaaugu pärast hallitust, töölt kaasa taritud mustus, tolm.
*Roostes täkkeid, eelmine omanik sõitis mõnuga kruusateel kellegil sabas. roostekohti on veel üle auto, läbivad ainult põhjas.
*Vahetatud küünlad 2021 lõpus.
*Võtmeid üks, võti uksi ei ava, ei tea kas lukud/võti vahetatud või lukk kottis, kesklukku pult töötab.
*Taga aknal piduritulel mõned lambid läbi ja auto kurdab seda paneelil koguaeg.
*Rehvid on täiesti läbi, kõik 8, mina kõva pinnase peale praegustega ei roniks, aga 4 plekkvelge ja 4 valuvelge saab see-eest kaasa (piltidel mõlema näidist, koos ilukilbiga, näha).
*Vahetatud põhja all kütusefiltri korpus mingi hetk tagasi.
*Vahetada lastud miskeid vedrustuse/ammortisatsiooni osi, täpselt ei mäleta, mäluauk see periood, kui huvitab, saab koha peal menetleda.
*Kui mootor soe, ei taha käivituda, näiteks sõidad linna poodi, haarad sealt kuuspaki õlu, siis pead autos ootama, enne kui uuesti käivitub, ma sain teise auto enne, kui jõudsin menetlema hakata. Lühikeste sõitudega ei jamanud.
*Kuskilt summuti juurest laseb läbi ja auto teeb kurja häält, ülevaatuse sai sellega läbi ja ülevaatajaga koos otsides ei leidnud kohta, kust toru läbi ajab, väljaheited olid kah korras.
*Auto on üldiselt mingi üle aasta seisnud, tehtud ainult hoovis liigutamisi. Viimase liigutamisega eile otsustasin, et niigi tegemist, ei hakka projektikaks võtma, tegin pildid ning jalus on kah.

Üldiselt ladusin kõik musta pesu välja, mida mäletan, et ostja teaks, mida saab, ja tagasi ei tuleks.

10. Kontaktandmed - 564577kuuskuus
Kui telefonile ei vasta või on levist väljas, olen tõenäoliselt tööl, seal pole levi, ja kui on, siis ma niikuinii ei kuule müras. Ole hea saada SMS, helistan esimesel võimalusel. PM võib kah, aga pool nädalast ma ei ole arvutis, SMS lihtsam.

11. Asukoht - Tartu vald
12. VIN-kood - YS3EH45G813012983

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Vasta