9-5 Aero ostu soov

Ost, müük, vahetus, rentimine, kinkimine...
Vasta
figo01
Postitusi: 96
Liitunud: K Okt 10, 2007 19:26
Asukoht:
Auto:

#1

N Dets 09, 2010 20:50

Terekest saabi rahvas mure või nii on uue auto otsimine sooviks nüüd 9-5 Aero 2001- üles
http://www.auto24.ee/used/773429
http://www.auto24.ee/used/785946

need on mõned mis nagu rohkem silma jäänud kes teab neist või on jäänud silma mõni kooraliku omaniku Aero siis ehk annad teada:eureka:

auto ost kuradi raske :wall:
ErQ
Postitusi: 376
Liitunud: N Sept 14, 2006 15:09
Asukoht:
Auto:

#2

R Dets 10, 2010 1:48

Esimene link minu hea tuttava/äripartneri endine auto. Andis sisse kuna võttis Lexuse. Kui väga huvi pakub, siis võin tema nõusolekul kontakte vahetada.
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#3

R Dets 10, 2010 2:29

Ma ei ole päris kindel, mida ma näen, aga mulle tundub pildilt, et teisel autol on esisuportid ja kettad ka suuremad, kui tavalisel Aerol.Mis viitab sellele, et hirssimine ei ole piirdunud vaid pedaalikatete ja velgedega.Kas mitte ainult Trollile ei pandud neid suuremaid pidureid?...Meil on siin kindlasti üks Trollipidaja, kes on ilmselt end põhjalikumalt taustaga kurssi viinud ja teab rohkem sõna sekka öelda.

Kui see on nii, siis on see auto suisa rariteetne.Puudu on veel istmed.Kui ta on muus osas päris ehtne Troll, siis peaks selle kohta ka salongist ja mootorikattelt ka kirju leidma.

EDIT: Ei saanud netis kolamata jätta.Hirsch müüb kõiki asju muidugi eraldi- pedaali katteid, velgi ja ka pidurite kaht veriooni upgreiti, jne.See upgreit on odavam, kuna ei olnud näha ketaste sees aukusid.Aga ka selle eest küsitakse eesti rahas 25 tuhande kanti.Ja kui talle on tehtud viimase taseme perfomance tuning ehk aerudele tehti pähe suurimad hirsisarved ehk Trolliks, siis peaks see kajastuma ka autoga kaasas olevas raamatus ja tuhatoosi peal oleval Trolli kirjas.Klapikambrikaanel ma ka kõikidel trollidel seda kirja ei näinud.
sipelgaz
Postitusi: 260
Liitunud: T Aug 15, 2006 20:47
Asukoht:
Auto:

#4

R Dets 10, 2010 17:47

Ei saa täpselt aru, aga teise puhul peaks tegu olema nn "Performance" sarja Aeroga. Kus siis lisaks mootorile ka pidurid / veermik / vedrustus on Hirsch'i poolt moditud. Ja tegu on Trolli järglastega kuna Trollide tootmine mingil hetkel löpetati ära ja Troll'i nimi pandi vaid veel paarile üksikule Aerole mis alates kilomeeter 0 olid ümberehitatud.

Neid Performance & Performance R isendeid ehitati aga suvalise tahte järgi ka juba väheke söitnud Aerodele peale täpset vahet neil ei mäleta ...

Sip.
figo01
Postitusi: 96
Liitunud: K Okt 10, 2007 19:26
Asukoht:
Auto:

#5

R Dets 10, 2010 18:26

See teine varjant on müügis juba olnud mingi 4-6 kuud:freak:
huvitav et siis selline mudel kellegile ei ole huvi pakkunud:eureka:
Homersimpson
Saabiklubi liige
Postitusi: 1036
Liitunud: P Juul 01, 2007 10:41
Asukoht:
Auto:

#6

R Dets 10, 2010 19:31

Noh ... Võibolla ma eksin, aga minuarust ei ole need Trollid ja Troll R´id midagi nii über masinad. Head on nad kindlasti, aga ülehinnatud vms ..
figo01
Postitusi: 96
Liitunud: K Okt 10, 2007 19:26
Asukoht:
Auto:

#7

R Dets 10, 2010 19:48

Jah eks ta ole aga kõik ikka oleneb autost sest endal viletsad kogemused 3,0 dti-ga kus alguses nagu uus auto ja peale paari kuud üks hommik oli hooratta leevendi lahti ja tänus sellele ka käigukast oma valu saanud kokku 17 500 eek :wall:
käi ja logista palju tahad aga auto siseelu ei näe ainult paberil kirjas kui sedagi mõne auto puhul:freak:
Homersimpson
Saabiklubi liige
Postitusi: 1036
Liitunud: P Juul 01, 2007 10:41
Asukoht:
Auto:

#8

R Dets 10, 2010 20:52

Nii on .. täielik hooldusajalugu on esimene garantii ... seda palju just ei pakuta, aga tasub otsida .. ja se 17500 .. usu mind, see on kopikas , kui ostuga ämbrisse astud :(
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#9

L Dets 11, 2010 13:42

Noh ... Võibolla ma eksin, aga minuarust ei ole need Trollid ja Troll R´id midagi nii über masinad. Head on nad kindlasti, aga ülehinnatud vms ..

Vaidleks vastu.Troll R on übervarustusega ja -alusvankriga.Maksavad ka järelturul überhinda.Coil-over amordid,K.A.W. vedrud,OEM Brembo kettad-sadulad,roostevaba 2,5" väljalase,Race-cat jne. Sisedisain väga maitsekalt tehtud.Päris suur turbokompressor jne.Ainus,mille üle võiks friik nuriseda,on T7 moditud tarkvara,kuid Hirsch teadagi ei saa enesele lubada "übersofte",kuna ta on Saabi nn. "kodutuunija",kes peab oma tegevusega tagama teatud piiridesse jäämist.

Olles ise omanud Troll R`i(praegune Factori masin,endine TROLL`i oma) julgen väita,et parim,mida Saabist saab teha.
figo01
Postitusi: 96
Liitunud: K Okt 10, 2007 19:26
Asukoht:
Auto:

#10

L Dets 11, 2010 16:58

huvitav kus on tartus kõige OK koht kus auto viia et teha korralik kontroll
tõh
Postitusi: 767
Liitunud: E Mär 26, 2007 0:02
Asukoht:
Auto: 9-3OG

#11

L Dets 11, 2010 18:04

Carringist ~186 km põhja poole või siis Carringis.
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#12

L Dets 11, 2010 20:49

Noh ... Võibolla ma eksin, aga minuarust ei ole need Trollid ja Troll R´id midagi nii über masinad. Head on nad kindlasti, aga ülehinnatud vms ..

Trionic juba jõudis ka kommenterida, aga sellistele pärlitele peab ikka veel takka kiitma.

Võib-olla ma KA eksin, aga MINUARUST ei olegi über masinaid olemas.Ja kuna neid ei olegi olemas, on nad ülehinnatud või muu selline.
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2276
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#13

L Dets 11, 2010 21:21

Ma võtaks ka viimase...


P.S. Endine aero omanik, ei trolli omanik---tegelt võtaks üldse 9-7x-i;)
vvs
Pealik
Postitusi: 4255
Liitunud: T Nov 16, 2010 22:17
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5 Aero Hirsch Performance 2006
Dodge Charger SXT 3.6 vabalthingav 2016

#14

P Dets 12, 2010 23:11

Tervist!

Enne enda Aero soetamist käisin ka antud autosid uurimas ja mõne sõna saaksin siin sekka öelda :)


Esimest Pärnu autot uurides selgus, et see oli endine Europark töölise ametiauto ja korralik hoolde ajalugu oli olemas.
Mootor töötas viisakalt ja salong oli kena! Sõites igatahes kolinaid ei täheldanud.
Minul jäi see auto seetõttu ostmata kuna teatavad häirivad asjaolud olid tal küljes:
värviparanduste peale võib arvestada ~8k (esimene stange/kapott täielikult, juhipoolsel tagumisel uksel oli ka üks viisakas mõlk köndi kohal, parempoolne tagumine tiib (ka. tagumine uks) on mingit teravat asja saanud ja sügav triip on krundist läbi!
Pagasnik vajas ka rooste eemaldust.
Summuti oli paras roostekäkk.
Hind ei paindunud ka just väga palju!


Teist Tartu autot uurides oli esmamulje väga hea, auto nägi nii seest kui väljast hoolitsetud välja ning proovisõit oli igati positiivne. Nagu siin eelpool mainitud, siis antud Saabil olid suuremad piduri kettad ja sadulad, Hirschi veljed, summutijooks (kiirendusel tegi meeldivat heli) ja Hirschile mõned iseloomulikud tilu-lilud veel (armatuur/pedaalid).

Kahjuks puudusid tal vent istmed. Lisaks vasak xenon ei põlenud ja juhipoolne udutuli oli katki.
Määravaks sai asjaolu, et müüa jutu järgi on see auto avariivaba! LKF andmetel on sellel autol kirjas ~17 500 pauk.


Ma otsisin edasi ja sain sobiva lennuki :cool:
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
parkentosh
Postitusi: 239
Liitunud: P Dets 07, 2008 18:55
Asukoht:
Auto:

#15

E Dets 13, 2010 11:36

Tervist!

Kahjuks puudusid tal vent istmed. Määravaks sai asjaolu, et müüa jutu järgi on see auto avariivaba! LKF andmetel on sellel autol kirjas ~17 500 pauk.


Kusjuures see summa ei tähenda tegelikult midagi. Mul kunagi tagurdati parkivale autole sisse (vasak tagumine tiib). Mõlk oli väike, suurt värvikahjustust ei olnud aga kindlustusele läks see üle 15000.- maksma, sest pandi uus (arvatavasti vana) tiib, poleeriti terve auto, sees tehti keemiline pesu. Kõik tehti korda kindlustuse rahade eest.

Sellest järeldades võib see 17 000.- kindlustuse arve olla täiesti tühine (see muidugi ei pruugi siin nii olla...)
vvs
Pealik
Postitusi: 4255
Liitunud: T Nov 16, 2010 22:17
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5 Aero Hirsch Performance 2006
Dodge Charger SXT 3.6 vabalthingav 2016

#16

E Dets 13, 2010 11:44

Tervist!

Kahjuks puudusid tal vent istmed. Määravaks sai asjaolu, et müüa jutu järgi on see auto avariivaba! LKF andmetel on sellel autol kirjas ~17 500 pauk.


Kusjuures see summa ei tähenda tegelikult midagi. Mul kunagi tagurdati parkivale autole sisse (vasak tagumine tiib). Mõlk oli väike, suurt värvikahjustust ei olnud aga kindlustusele läks see üle 15000.- maksma, sest pandi uus (arvatavasti vana) tiib, poleeriti terve auto, sees tehti keemiline pesu. Kõik tehti korda kindlustuse rahade eest.

Sellest järeldades võib see 17 000.- kindlustuse arve olla täiesti tühine (see muidugi ei pruugi siin nii olla...)

Selle auto puhul on see summa tõesti suht tühine kuid milleks siis ajada avariivaba auto juttu kui see tegelikult nii ei ole. Usaldust selline suhtumine ju ei tõsta :)
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Vasta