M: T16 klassik '92 5D

Ost, müük, vahetus, rentimine, kinkimine...
Vasta
margusl
Postitusi: 76
Liitunud: N Okt 21, 2010 19:46
Asukoht:
Auto:

#1

P Mär 06, 2011 14:08

Olen meeltesegaduses ja panen müüki oma saabi. Meeltesegadus seisneb selleks, kas investeerida kevade tulles praegusesse või investeerida veel rohkem ja hankida püstininaga turboklassik, mis tegelikult oli soov ka enne praeguse hankimist.

Niisiis ausalt ja lühidalt:
'92 ja 16-klapiline, mitsu turbo ja tehase tjuuuningpakett, st punane APC ja vastav kütuserõhuregulaator. Reaalne võimsus on aastal '92 dynotud 185hp, nagu dokumentatsioon ka lubas.
Nende modifikatsioonide ja ka enamuse muude hoolduste ja paranduste kohta on olemas üsna korralik hunnik pabereid, viimasel omanikul enne mind on väike auk kahjuks sisse jäänud.
Tõin ta eelmise aasta lõpupoole Soomest, kus nähtavasti oli 3 omanikku, siin olen saabianti juures lasknud kontrollida veermiku, teha hoolduse (õli, nagu siianigi, täissünt), vahetada keti. Olen sõitnud praeguseks ligi 10kkm, probleeme ei ole olnud, ka ülevaatus läks probleemideta (ülevaatus tehti ka Soomes 2 nädalat enne ostu). Ei pea ilmselt ütlema, et isegi see, mis tänaseks sellest algupärasest 185hp-st alles on, on väga nauditav.
Põhja alt on keevitatud, kas just ideaalselt, aga igatahes tunnelid ja koopad seest lähiajal probleeme ei tekita. Halvad küljed: koopaservad, uksed seestpoolt alt närud. Õli olen hetkeseisuga, vastalt enne korralist vahetust, lisanud umbes 0,5l, käigukang pläriseb ja tõmbleb neljanda käiguga veo all. Viimase kohta ütles eelmine omanik, et tal on see mitu aastat plärisenud, olin ta jutu suhtes üsna skeptiline, aga peale häiriva hääle pole tõesti muid tõsisemaid probleeme ilmnenud, käik püsib sees nii kiirendades kui käiguga pidurdades, pole läinud halvemaks ega paremaks, siiski mingit garantiid ei anna, et kastiremont ees ei oota. Nipetnäpet kindlasti veel. Pilte saab paari päeva jooksul.
Hind? Ütleme nii, et inimene, kes tõesti turboklassikut tahab, võtab ühendust, arutame asja üle. Selle järgi selgub kokkuvõttes ka reaalne müügisoov, natuke oleneb muidugi sellest ka kas hr ivomets oma sinise enne müüdud saab.
Vastused eelistatavalt mailile margus.liik@inspecta.com või siia.

Parimat,
Margus

edit: ei tulnudki nii väga lühidalt...
ja veel üks edit: 5D ja hõbedane
D116
Postitusi: 2069
Liitunud: E Veebr 14, 2005 11:24
Asukoht: Lahti
Auto: SAAB 9-5 2007 2.0T Biopower Vector ST4 218kW, CITROEN C3 Shine 2019 1.2 60kW

#2

E Mär 07, 2011 8:11

Pildid on?
__In Boost We Trust__
margusl
Postitusi: 76
Liitunud: N Okt 21, 2010 19:46
Asukoht:
Auto:

#3

N Mär 10, 2011 17:58

Täna lõpuks tekkis aega auto talvesaastast puhtaks pesta ja pilte teha, pestud sai, aga piltide tegemiseni ei jõudnud, enne hakkasin mõtlema, et midagi kuradit ma teen. Lühidalt siis meeltesegadus sai läbi, vabandused ja teema kinni.
Vasta