tossab käivitamisel

Kõik kahetaktilistest ja V-4 mootoriga autodest
Vasta
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#1

R Okt 29, 2004 10:50

Tere

Kas leidub keegi väga tark,kes oskab täpsemat nõu anda?
96 asendusmodra viskab käivitamisel (nii külmalt kui kuumalt) paksu pahvaka sinist tossu välja, tuuritades ei ole märgata midagi, sõites samuti. tossupahvak on kohe selline "rammusa haisuga", heledam sinine. Jahutusvedeliku tase ei alane. Kas on lihtsalt klapisääre tihend kutu või viitab hoopis õlirõngastele, või klapisääre puksid? Kas on mingit kavalat meetodit kuidas täpsemalt määrata, kuna ei viitsi seda modrat küll eriti mahukalt remontima hakata...
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#2

R Okt 29, 2004 19:51

minu kogemus selline, et 96 on nii lollikindlad ja igavesed, et nendega ei juhtu midagi.
ma ei usu ikkagi, aga miks sa nii arvad, et klapisääretihendid 96 l?
need ju hoopis teise põhimõttega , kui vaz jne...

need ongi sellised pool-plastsed.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#3

L Okt 30, 2004 15:46

einoh ma peangi silmas neid lutusid mis koos klapiga üles-alla saalivad - kusagilt ju peab miski põlemisse sattuma, et ta pahvaka tossu käivitamisel viskab... Kas uutena on need lutud täiesti pehmed nagu kumm või ongi sellised pool-plastised?
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#4

T Aug 02, 2005 10:50

ei ole - uuena on kusjuures jumalast pesuehtsad elastsed kummilutud. peale enda kõvakoorikute väljavahetamist tutikate vastu (kusjuures sel modral 8-st tihendist olid täiesti terved ainult 2) ja klappide soveldamist sain tossu suht kinni, 100% mitte - paaril v.l. klapil olid sääre juhtpinnad (96 pea on puksideta mono malm) kulund ja klapid väheke tilbendasid üle normi, nii et vahel õrnalt viskab.
Vasta