96 solex külmkäivitus

Kõik kahetaktilistest ja V-4 mootoriga autodest
Vasta
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#1

R Nov 26, 2004 22:59

solex 32/32

külmalt käima

kõik klapib(eelnev põhjagaas, lükab pöörde peale, kõik toimib)

modra käivitub

neelab toorest, käib siledalt

Nüüd tekib proble:

nagu peale käivitumist annan korra kaasu, ei hoia enam seda 1...1.5 milli piirdekruvi asendist pöördeid peal (ivomets sa peaks teadma millest jutt), vaid kukub sooja modra oleku pööretesse ja tahab teha "toore enesetapu" ja kustuda madalatesse, sooja modra pöreteesse, kuid rikka segu lämbumisse...


mida peaksin kruttima?

Lisatud failid
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#2

R Nov 26, 2004 23:20

tule 2 päevaks pärnu sanatooriumisse ja siis teeme varajastel hommikutundidel asja korda.
kas on nii, et kui gaasi vajutad, siis
1.kukuvad pöörded
2.tooresiibrid avanevad täiesti
3.piirdekruvi kukub vastu piirajat?
ehk kui näpuga hoiad tooresiibreid veidi kinni, siis ka pöörded kõrgemad?

sellisel juhul tuleb keerata seda 3 kruviga kaant, kuhu kylge voolikud lähevad ja kus sees on bimetallvedru seda pidi, et vedru pinge tõuseb.
see pimetallvedru ei tohi lasta liiga kiiresti tooresiibreid avada ja pöördeid langetada.
eks see selline mängimise värk ole nendea asjaga: pimetallvedru pinge ja piirdekruvi juhimiseks olev lapikust reguleerimisekoht.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#3

R Nov 26, 2004 23:33

pyyan homme keerata seda kilpi mis 3 kruviga kinni, ja tõsta bimetall-vedru eelpingu.


aga ma olen juba praegu selle piirkonna lõpus (tead ju kyll - seal tehase märgid - keskmine märk kõrgeim, ja siis on märgitud kummalegi poole vähenevad treugolnikud, paar tykki mõlemas suunas)...


vabandan foorumi ees et siin seda juttu saab aetud kuid mul ei lase miskipärast tartus u2u-sse minna
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#4

L Nov 27, 2004 13:14

Kumma käivitamisega sul rohkem probleeme on, kas sinakas-rohelise või roosaga ? :mad:
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#5

L Nov 27, 2004 14:13

see roosa on nagu uhiuus, sellega ei raatsi sõitagi, täiesti veatu - pink floyd noh. käivitusprobleemid on ikka rohelisel, see tahab tsuti tegemist saada, esisillaga on mingi jama. Oot... või oli see nüüd hoopis nüüd punane, millel käivitusprobled, või sinine, kule ma ei mäletagi, pean minema vaatama

Lisatud failid
Vasta