Küüliku automaatne toores?

Kõik kahetaktilistest ja V-4 mootoriga autodest
Vasta
metsapoiss
Postitusi: 169
Liitunud: P Nov 19, 2006 11:17
Asukoht:
Auto:

#1

K Juul 18, 2007 21:26

Tere siis. Tekkis küsimus selle toore kohta,minul teeb löörid nii lahti, et saab palju õhku ja seisugaasiga peaaegu ei käi, kui siis väga kehvalt ja ikka sureb kohe välja.Sõidu ajal on normaalne, kui väike kitkumine välja jätta.
Mõtlesin, et paneks ehk trossiga, kuigi automaatne ju mugavam !:freak:
Werdinand
Postitusi: 92
Liitunud: R Jaan 20, 2006 16:50
Asukoht:
Auto:

#2

N Juul 19, 2007 12:39

Kas selle automaatset reguleerida ei saa? Minu meelest oli nagu mingi võimalus... Ja kas tahad oma olemas olevat süsteemi ära lõhkuda ja ümber ehitada või tahad mõnda juba originaalis manuaalset?
kaameraklõpsud @ phogulum.com
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#3

N Juul 19, 2007 14:55

Algselt postitas: krss
harva näeb sellist Solexit, mis ideaalselt töötaks.


ei ole nii- yldse ei ole!
kui tyhikäigutyys ära ei ummistu, siis pole seal kraburaatori kyljes kyll aastaid mitte midagi reguleerida ja puhastada ja teha. seal pole ju midagi, mis vussi minna annaks .
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
metsapoiss
Postitusi: 169
Liitunud: P Nov 19, 2006 11:17
Asukoht:
Auto:

#4

N Juul 19, 2007 20:22

Nalja teete? On mis ta mul väljastpoolt on aga seest surusin- puhusin-tõmbasin-pumpasin jne.See on toore viga, mis sest et mul võttis selle teadasaamiseks
mingi nädalake aga nüüd sain teada.Kusagilt juppide seast leidsin mingi vana näruse karpa,kerge puhastus ja töötas täpselt samamoodi, kui isegi natu paremini, mille ma peale panen ka.
Asi on selles spiraalvedrus arvatavasti aga siis ei saanud jonksi seda asja, tundus , et vedru ja lull, kus ta kinnitub on süüdlased:angry:
Kruvisin toore maha ja panin teise lihtsalt asemele, ilma, et oleks veega ühendanud ja töötas kui miska aga kui ka vesi järgi panna, ei tea mis saab:?
Tänud teile.
Vasta