Leedukate lammutus

Turbod, jupid, vidinad...
Vasta
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#1

T Jaan 12, 2016 0:35

Kuna aegajalt on läinud tarvis GMi juppe, mida ei ole võimalik ei mõistliku aja- ega rahakuluga saada ja internet on pettureid ja muidu tõpraid täis, siis oma käkilakile olen imetabaseid asju saanud leedukate käest :

http://octopus-center.com/

Ei taha teha reklaami, aga tean omast käest, kui raske on miskitele ex-nõukogudeliidu rahvavabariikide ettevõtjatele oma raskelt teenitud raha loovutada, teadmata kas kaupa kätte saab.

Neilt olen korduvalt juppe tellinud, ja alati saanud, hinnad ja transakulud on mõistlikud, aega läheb nii u. nädal-kaks. Paypali maksed toimivad, ja kirjadele ja telefonidele vastatakse kohe. Rääkisin ja üteldi, et isegi kui juppi pole internetilehel üleval, siis kirjutage ja küsige.
lsoonvald
Postitusi: 187
Liitunud: E Veebr 02, 2015 18:55
Asukoht:
Auto:

#2

T Jaan 12, 2016 0:57

Sealt kataloogist näitab Saabidele ainult 9-3 esivõre, seega tuleks vist iga jupi kohta päring teha emailile?

Kardan arvama, et äkki tuleb jupp+transport ikkagi sama kokku maksma, mis siit ostes, paranda kui eksin.
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#3

T Jaan 12, 2016 1:22

jah, päring e-postile. Ja kasutatud piduriklotse ei ole mõtet neilt küsida, aga kui on tarvis midagi suuremat - nagu us-spec nahksisu, tervet mootorit ja kasti, või miskeid imetabaseid spetsiifilisi vidinaid, mida viikingust ei saa ilma neeru/tüdruksõpra/lapsi panti panemast, või tuhandeid transa eest maksmast, siis mina olen abi saanud..
Vasta