O: Saab900SE 96a konditsioneeri torud

Turbod, jupid, vidinad...
Vasta
Audrix
Postitusi: 31
Liitunud: N Mai 27, 2010 18:56
Asukoht:
Auto:

#1

N Mai 27, 2010 19:30

Soovin osta kaks konditsioneeri toru mis ühenduvad kompressorisse. Lisatud pildil detailid nr.8 ja 11. Autoks Saab900SE 96a. 2.0L 96kw, kliimaseadmega. Helista 55565920 Riho.

Lisatud failid
Audrix
Postitusi: 31
Liitunud: N Mai 27, 2010 18:56
Asukoht:
Auto:

#2

R Apr 15, 2011 18:03

Teema lukku, torud käes ja küljes.

Nr. 11 toru alumiiniumosa sain ühe saabiklubi kasutaja käest, sellega probleeme ei tulnud.
Toru nr. 8 pakuti mulle aga Pärnust ühest autolammutusest, väideti et korralik. Hea, et ei lasknud saata vaid läksin vaatama ja selgus, et sama katki kui mul vana oli.
Siis tellisin inglismaa ühest veebipoest (www.twostroke.co.uk) uue toru nr 8 ja ka filtri.
Kauba saabumisel oli üllatus suur kui uue toru asemel leidsin eest hoopis kasutatud jupi, filter oli õnneks uus :). Sain lõpuks nende inglise tüüpidega kaubale, et pool rahast saatsid tagasi. Toru oli siiski poole korralikum kui minu vana (kuigi veidikene oksüdeerunud ja irvakil siiski see juhi poolne kummivooliku üleminekukoht alumiinimtorule oli). Igaks juhuks määrisin selle oksüdeerunud ühenduskoha enne talve tehnilise vaseliiniga üle, et vähem mädaneks. Praegu on 10 kuud korras olnud. Vahest ainult kondi pump teeb nagu kuulipilduja häält, aga kui kont korra välja lülitada ja jälle tööle panna, siis jälle vaikne kuni X ajani.
Vasta