1. leht 1-st

DIY nurgake(sed)?

Postitatud: L Apr 06, 2013 23:44
Postitas MATU90
Olen 9-5 omanik ja olen järjest auto põhivigadega tegelenud. Hakkasin mõtlema, et näiteks 9-5 alafoorumi all võiks olla veel üks alafoorum, kuhu koondada kõik autoga seotud põhiprobleemid ja lahendused. See võiks olla siis kinnitatud, või kuidagi nii lahendatud, et kui 9-5 foorum lahti võtta siis oleks see alati esimesel lehel. Pmst võiks olla sealt list 9-5 põhivigadest(näiteks siis õlivõtu sõel, karterituulutus ja sellised probleemid, mis on tõesti põhivead) ja foorumi kasutajad saaks ise sinna eestikeelesed õpetussõnad, või ka lihtsalt lühikirjelduse probleemist ja viide mingile DIY teemale kuskil mujal netiavarustes. Samasugused DIY teemad või põhiprobleemide listid võiks olla ka teiste mudelite alateemadel.

Mõte on natuke toores aga kindlasti väheneks vaidlemine ja võitlemine :D, ja pidevad küsimused põhivigade kohta(olen isegi küsinud) :)

DIY nurgake(sed)?

Postitatud: P Apr 07, 2013 3:31
Postitas cabric
Uuemate mudelite juures kui vajalikuks peate, aga vanemate puhul on põhivead need, mis hetkel just omanikule muret teevad.
Lõpuks kasvaks loetelu nii pikaks,et tekiksid vaidlused selle üle, kas tegu on mingi lihtsalt veaga, või on asi ikka nii hull, et see viga on põhiline.

DIY nurgake(sed)?

Postitatud: P Apr 07, 2013 7:36
Postitas MATU90
Vb sõnastasin natuke valesti.. aga 9-5 puhul on tegemist projekteerimisvigadega millele tuleb tähelepanu pöörata või kindlasti eemaldada.

Ja nagu ma ütlesin mõte on toores... Aga DIY nurk olla ka täitsa eraldi kuhu siis teemad teha. Näiteks pealehel kõige all loba kõrval vms...

DIY nurgake(sed)?

Postitatud: P Apr 07, 2013 8:34
Postitas teager
Olemas see kohake, Tarkuseterad nimetuse all.

terv, teager

DIY nurgake(sed)?

Postitatud: P Apr 07, 2013 12:58
Postitas MATU90
Minu viga, jäi kahe silma vahele :)