Teated meilile

Foorumi kohta...
Vasta
Kasutaja avatar
LPT
Saabiklubi liige
Postitusi: 870
Liitunud: N Mai 26, 2005 9:39
Asukoht: Tallinn
Auto: OG9-5, NG9-3

#1

R Dets 22, 2017 22:49

Olen siin uues foorumis ära märkinud, et tahan privaatsõnumitest teateid meilile. Senimaani ei saa. Saan aru,, et seadistus asub Juhtpaneel/Foorumi valikud/Muuda teadete seadeid ja märkisin sinna vasakule ritta ära, milliseid teateid tahan saada. Kuna tänagi saabus üks sõnum ja teadet sellest meilile ei tulnud, uuriks, kas vasakus lahtris on jah või ei. Või olen ma üldse millestki valesti aru saanud?
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14286
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#2

T Dets 26, 2017 21:34

Ma vaatan üle, kui ükskord arvuti taha jõuan.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14286
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#3

K Dets 27, 2017 11:31

LPT kirjutas:
R Dets 22, 2017 22:49
Olen siin uues foorumis ära märkinud, et tahan privaatsõnumitest teateid meilile. Senimaani ei saa. Saan aru,, et seadistus asub Juhtpaneel/Foorumi valikud/Muuda teadete seadeid ja märkisin sinna vasakule ritta ära, milliseid teateid tahan saada. Kuna tänagi saabus üks sõnum ja teadet sellest meilile ei tulnud, uuriks, kas vasakus lahtris on jah või ei. Või olen ma üldse millestki valesti aru saanud?
Pane linnuke "e-post" tulpa, siis peaks toimima.

Midagi sellist tuleb meilile
Tere, <Sinu nimi>.

Sulle saatis uue privaatsõnumi kasutaja "<saatja nimi>" sinu kasutajale "Eesti Saabiklubi" foorumites järgneva pealkirjaga:

<siin on kirja subject>

Saad vaadata sõnumit, kasutades järgnevat linki:

ucp.php?i=pm&mode=view&p=<siin on mingi number>

Oled soovinud, et sind teavitataks uue sõnumi saabumisest. Alati võid profiili muutes ka teavitamisest keelduda.


--
Thanks, The Management
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta