Nimedest foorumis

Foorumi kohta...
Vasta
tarmiit
Saabiklubi liige
Postitusi: 392
Liitunud: K Juul 28, 2004 23:45
Asukoht:
Auto:

#1

P Jaan 14, 2007 22:05

Panen küll teemast mööda,aga teema algataja on iff ja siin saabnetis on veel keegi IFF

EDIT: arutlus nimede üle toodud ära siit teemast Sorry Tarmiit, et su algatajaks tegin..;)

Cyber
Puidust toodete valmistamine eritellimisel: http://www.isoptera.ee/
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#2

P Jaan 14, 2007 22:15

Algselt postitas: tarmiit
Panen küll teemast mööda,aga teema algataja on iff ja siin saabnetis on veel keegi IFF


kui sa lähemalt vaatad on ta nimi iff_

ehk siis lisa _ on nimes
Iga ratas veab and then some!
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#3

P Jaan 14, 2007 22:45

Algselt postitas: IFF
Algselt postitas: tarmiit
Panen küll teemast mööda,aga teema algataja on iff ja siin saabnetis on veel keegi IFF


kui sa lähemalt vaatad on ta nimi iff_

ehk siis lisa _ on nimes


OT: Foorumis oleks vaja kehtestada karmimad reeglid nimede saransuse vältimiseks. Umbesnagu vaidlus domeeninimedega - ut.ee vs tu.ee. :P

PS Ega mina pole see kaarel, kes muidu, vaid üks teine, kelle nime järel on 3 tühikut: kaarel . ;)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#4

E Jaan 15, 2007 8:10

OT: Tühikud ei loe, need korjatakse ära sealt. Samas ei oska ma hetkel ka ette kujutada, kuidas peaks toimuma automaatne nimesarnasuse kontroll... MySQL omab küll mingeid funktsioone, kus sõnast arvutatakse mingite valemitega number ja selle alusel on võimalik võrrelda sõnu... Kui täpne see meetod on ja eriti lühikeste nimede puhul...

Äkki on värskem liitunu Iff_ nõus nimevahetusega? Lisada mõni täht lõppu vms. Seda me saame teha ja see on ka oluliselt lihtsam kui hakata mingit automaatset nimesarnasuse kontrolli progema...:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Iff_
Postitusi: 6
Liitunud: P Jaan 14, 2007 20:06
Asukoht:
Auto:

#5

E Jaan 15, 2007 9:46

Vabandan kui keegi tundis ennast minu nimevalikust puudutatuna. Kuna mulle ei meeldi olla igas foorumis eri nimega siis üritan hoida mingit sarnasust, mitmes väga tuntud autofoorumis olen veel "Iff" nimega, peale saabneti ühes foorumis veel Iff alakriipsuga. Aga no kui vaja, eks ma siis muudan nime ära. Ja palun püüame edaspidi jääda teemasse. Tänan
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#6

E Jaan 15, 2007 10:03

Algselt postitas: IFF
Algselt postitas: tarmiit
Panen küll teemast mööda,aga teema algataja on iff ja siin saabnetis on veel keegi IFF


kui sa lähemalt vaatad on ta nimi iff_

ehk siis lisa _ on nimes


moded peaksid sellised nimemängud ära killima,jube eksitav
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#7

E Jaan 15, 2007 10:57

Algselt postitas: Trionic
moded peaksid sellised nimemängud ära killima,jube eksitav
See eeldaks manuaalset autoriseerimist kõigi uute kasutajate puhul. Foorumisoft seda kahjuks ei võimalda..:( Võibolla mõni häkk on selle jaoks. Ilma selleta pole kahjuks võimalik seda vältida.

Eks ta ole raske valida, kui on juba kasutusel mõni üsna levinud nimi. Isegi avastasin, et audifoorumis on cyber ja auto24-s. Mina see igal juhul pole.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta