Ettepanek reguleerida piltide kasutamist avatarides ja signatuurides

Foorumi kohta...
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#26

N Juun 14, 2007 7:25

Algselt postitas: Rästas
krss, netis olevad pildid on vabavara, mida võib oma tarbeks kasutada, st mitteärilisel eesmärgil.
...
Närviliselt vilkuvad pildid häirivad silma, need ei meeldi. Su tuledega saab on aga väga sümpaatne.


Aitäh, Rästas :D
See tulesid vilgutav hõbedane NG900 (043 AXK) seisab hetkel mul koduvärava ees, foto on tehtud aga vana Võru mnt ääres, ühe RMK metsaraja alguses, sel talvel.;)
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#27

N Juun 14, 2007 10:30

Olen Eleriga täitsa nõus. Mind ka kellegi ämber ja number ei häiri, pigem seesamune, et kõike tahetakse piirata. Loomulikult selliseid vilkuvaid ja helkivaid numbreid-ämbreid siin näha ei tahaks. Aga ei olegi ju veel olnud? Või on siis olnud. Olen jäänud selle lehekülje enam nii mitte tihedaks kasutajaks ja ei hooma kõike infot, mis siit läbi käib. Kurb muidugi. Kunagi oli mul eesmärgiks käia IGA PÄEV Saabneti lehel. Lihtsalt tuli üle vaadata, mida kirjutati. Enam ei ole selline tõmme.
Ja ma ei ole ka selline IT mees, et muudaksin oma avataril iga päev pilti ning seegi punane on minul võetud internetist ja loomulikult ei tohiks ma seda teha, sest koopia tegemist õigust mul ju ei ole. Aga mulle lihtsalt meeldis see pilt nii väga ning ühe adminni abiga sai see ka ülesse seatud.
Kui ei ole kasutamise õigust võtke siis see maha!

Kui me hakkame siin rääkima mingitest piirangutest siis teen kah äkki ettepaneku...läks siis läks. Kui meil on nõue, et kirjutatakse Eesti keeles siis sellised fueol cut off, bypass jne... minugi pärast olgu nad terminid inglise keels aga kui siin mõned inimesed kutsutakse korrale, et kirjavahemärke ja Eesti keele grammatikat võiks siin jälgida siis kuidas jääb nende sõnadega?

Ärge nüüd mulle vheissi lööge...:D
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#28

N Juun 14, 2007 12:20

Ka mul on nendest avataridest ja muudest asjadest üsna ükskõik. Muidugi, Teageri näidis suurest pildist juba häiris, aga selliseid ju üldiselt pole.
Avatari pilt peaks minu meelest kuidagi kasutajat iseloomustama, tema auto pilt vast ikka kõige meeldivam. Hea on teksti lugedes nime vaatamata näha kellega tegemist, isiklikult eriti ei poolda pidevat avataride vahetamist. Küll aga on smailid toredad asjad :)
Ja see küll tõsi, et liiga palju naljakana tunduvaid käske-keelde. Kas äkki sellest, et kui foorumis on aktiivne osavõtt suhteliselt väiksem, peab keegi siiski seda "auku" täitma?

BPC, FCD, APC, ECU - kõik see koos pikemate nimedega on emakeele eiramine, kahjuks. Soome foorumis olukord natuke parem, aga ei saa nemadki võõrkeeleta.
Grammatika ja võõrsõnad on kaks erinevat asja: esimene näitab laiskust-haridust-haritust, teine aga viitab sellele, et pole ühtselt arusaadavaid vasteid eesti keeles.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#29

N Juun 14, 2007 20:20

Head firefoxi kasutajad. FF-il on väga mõnus lisa nimega [URL=http://adblockplus.org/en/] adblock plus[/URL].:wise: Kasutage seda, kui mõni avatar/bänner/allkiri ei meeldi. Teageri postitused on minu arvutis täiesti pildivabad. :)

Muuseas, ka IE7 võimaldab lisapluginaid installida ja ka seal on teatud pilte võimelik välja rookida.

Seega mul puudub igasugune vajadus kedagi keelama hakata.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#30

N Juun 14, 2007 20:41

Usun, et mu mõte on arusaadavaks tehtud ja kuna mulle endale käis juba närvidele see rõvetsev avatar ning blinkiv allkiri, siis asendasin nad ühe detailiga enda autost :)

terv, teager
waldoS
Postitusi: 134
Liitunud: L Mai 20, 2006 9:30
Asukoht:
Auto:

#31

N Juun 14, 2007 20:56

Kas minu avatar läheb ka keelu alla?
tarmiit
Saabiklubi liige
Postitusi: 392
Liitunud: K Juul 28, 2004 23:45
Asukoht:
Auto:

#32

N Juun 14, 2007 22:53

Algselt postitas: ivomets
tegelikult võiks avataril olla kasutaja pilt.
siis saaks aimu, kellega suhtled ja äkki tunned tänavalgi ära jne....
kõige viisakam värk oleks.


See oleks kõige loogilisem!
Mis kuradi pärast tillu-lillu pildikesed!! Mind nad ei sega,kui värvilised ufod vastu vaatavad,aga pilt enesest või oma saabist teeks asja lihtsamaks. Siin monitoris kõik suhtlevad kui vanad tuttavad,aga kas ka päriselus? Alles ju ühes tänases postituses arvati,kes see on ja kus ta pärit,kas see on see või ei! Siis asi selgem ja lihtsam kasutajat ja inimest kokku viia.
Aga tehke mida tahate!! Minule isiklikult ei meeldi igas asjas ette dikteerimine,mida võib ja mis keelatud! Loomulikult on reeglid millest tuleb kinni pidada,aga kõik kinnistesse raamidesse toppida....
Puidust toodete valmistamine eritellimisel: http://www.isoptera.ee/
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#33

N Juun 14, 2007 23:23

Algselt postitas: waldoS
Kas minu avatar läheb ka keelu alla?

Kui sa väga veenvalt selgeks teed, et see nägu sinuga väga sarnane on, siis miks ta peaks minema? :D
Sorry, niisama aasin. Rahulik avatar, ei häiri, ei riiva.

Suur, ma kasutan ka firefoxi, aga kogu "ilutulestik" oli ekraanil, st ei teadnudki, et seda on võimalik elimineerida.
Vasta