Saabiklubiga liitumine numbri alused

Foorumi kohta...
suvekas
Postitusi: 652
Liitunud: T Aug 21, 2007 15:15
Asukoht:
Auto:

#26

L Jaan 30, 2010 10:02

[Võib olla saan ehk need mingil ajal kellelegi loovutada :).


Aga sa tee hoopis kaupa, kuna seoses SAVE SAAB üritusega on tung saabneti alustele suur, siis anna oma vanad alused sellele, kes ostab sulle klubialused välja.;)
Speedlink oü - 53047979
Lunotel oü
sat
Postitusi: 69
Liitunud: E Mai 04, 2009 14:23
Asukoht:
Auto:

#27

E Veebr 01, 2010 13:59

Algselt postitas: cabric
vatulause hr. sat pretensioonile
28.01.2010 10:45 postitus lõi mulje justkui numbrialuste omandamise perspektiiv oleks klubiliikmeks astumise vältimatuks eeltingimuseks seatud.
liikmeks astumise motivaatoriks jäägu omakasupüüdmatud sihid.


Erinevaid mõtteid oli palju ning sõnastus tuli tõesti ebaselge. Kuna oli värske postitus, siis oleks võinud siia alla kirjutada, mitte kuskil mujal niimodi vihjama hakata.
sat
Postitusi: 69
Liitunud: E Mai 04, 2009 14:23
Asukoht:
Auto:

#28

E Veebr 01, 2010 14:03

Üks minu mõtteid oli, et klubi võiks soodsat olukorda ära kasutada ja laiendada oma liikmeskonda. Kas seda teha nänniga või nännita polegi nii oluline. Muidugi võib rääkida kvaliteedist ja kvantiteedist. Jah, klubi eesmärk võib ollagi jääda kvliteetseks ja väikseks.
Klubi põhikiri paragrahv 3 lg 1 ütleb:
"Ühing on kahe või enama liikmega ühing, mille eesmärgiks on sõiduauto SAAB omanike ühiste huvide esindamine, klubiliste ürituste ja konsultatsioonide korraldamine."
Seega kui klubi tahab olla väiksem ja eksklusiivsem, siis peaks ta seda ka selgelt väljendama ning põhjendama ära, kuidas ta saab nii paremini püstitatud eesmärke saavutada. Ehk, siis jõudsin otsaga klubi sihtide-eesmärkide juurde, millest siin eespool juba juttu oli.
Lisaks selle sama paragrahv 3 lg 1 pärast võivad ka foorumlased ja muidu Saabi huvilised klubi tegevuse osas sõna võtta.
See, kas klubi soovib laieneda või mitte, seda ma ei oska öelda, lihtsalt siin eespool oli kvaliteedi/kvantiteedi vihje.
Lõpetuseks tooks numbrid, mis mulle viimasest üritusest silma/kõrva jäid. Kui andmed on valed, siis teadjamad palun parandage.
Saabiklubi liikmeid: ca 100
ARK-s Saab sõiduautosid arvel: 4500
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#29

E Veebr 01, 2010 14:48

Öelge mulle Kodanik Sat mida te nende postitustega öelda tahate?
Ma olen neid edas- ja tagaspidi lugenud aga ikka ei saa aru:conf:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#30

E Veebr 01, 2010 15:00

Saabiklubi ei ole isik omaette (kui juriidika kõrvale jätta). Saabiklubi moodustavad erinevad inimesed, kes klubisse kuuluvad. Saabiklubil kui sellisel ei ole eesmärki omaette. Saabiklubisse kuuluvatel inimestel on või vähemalt võiksid olla eesmärgid, mida klubis teha ja kuidas klubiga edasi minna. Nemad moodustavadki klubi ja klubi eesmärgid.

Aegade jooksul on paljud klubisse mittekuuluvad inimesed siin foorumis sõna võtnud teemal "milleks meile Saabiklubi, kui on olemas foorum" või "miks ma peaksin klubisse kuuluma" või "mulle ei meeldi Saabiklubi juhatus/eesmärgid/sihid" või "mida teha, et Saabiklubi oleks parem/atraktiivsem" jnejne.

Saabiklubi liikmed on aegade jooksul üritanud korduvalt selgitada, et tule klubisse ja tee see paremaks. Keegi ei ole eelistatud, kõikide mõtted ja ettepanekud on teretulnud. Kuid ikka ja jälle kerkivad need samad küsimused uuesti siin esile - ära hakkab väsitama :)

Kui kodanik leiab, et tema hinnangul võiks klubikliikmete arv olla suurem ja tal on hea idee, kuidas seda kasvatada, siis, jumala pärast, astu klubisse ja asu selle nimel tegutsema :)

Minu jutu point ongi see, et meie väiksel klubikesel ei ole mingeid kaljukindlaid eesmärke, sihte ja juhtfiguure - iga mõttealgatus, ettepanek ja selleks teoks viimine on teretulnud ja soositud. Kõik liikmed on võrdsed ning nende õigused-kohustused ei sõltu sellest, kas nad on lihtliikmed või kuuluvad juhatusse või on koguni auliikmed. Kõikidel on vaba võimalus kaasarääkida ja suunata eesmärke, mida klubi võiks omada. Sestap on kõik huvilised oodatud klubiga liituma ja need, kes liitumisel mõtet ei näe, ilmselt ei saagi seda kunagi nägema. Ja viimast ei ole ka põhjust mingil juhul inimesele ette heita, sest igal ühel on ju omad eesmärgid ja põhimõtted!

Ja head saabuvat Eesti Saabiklubi 3-ndat sünnipäeva kõigile :)
sat
Postitusi: 69
Liitunud: E Mai 04, 2009 14:23
Asukoht:
Auto:

#31

E Veebr 01, 2010 16:48

Mõtlesin, et klubil on hea aeg koguda juurde liikmeid ning jagan seda mõtet teistega.
Sry, ei kasutanud otsingut. Klubi olemus polnud minu jaoks selge, kuid nende postitustega on asi selgemaks saanud.
Kui ühed ja samad küsimused kogu aeg ülesse kerkivad, siis pange see info klubilehele ülesse. Tehke KKK näiteks ning lisage sinna alla Aljoga ülemine vastus. Eespoole oli veel häid postitusi, Teageri oma näiteks. Inimesed ei taha pimesilmi liituda mingite organisatsioonidega. Ikka uuritakse tausta. Tehke KKK või muu seesugusega enda ja nende elu kergemaks.
Vasta