Saabiklubiga liitumine numbri alused

Foorumi kohta...
sat
Postitusi: 69
Liitunud: E Mai 04, 2009 14:23
Asukoht:
Auto:

#1

N Jaan 28, 2010 10:45

Peale edukat ja korraliku meedia käraga Save Saab üritust on minu arvates õige aeg mõelda klubi laienemisele. Foorumis kolab ringi kindlasti palju uusi Saabi omanikke, kes võiks klubiga liituda, kuid ei näe selles suurt mõtet. Ühe põhjusena, miks igatsugu klubidega liitutakse on näidata enda klubisse kuulumist. See on kasulik nii klubile, kui ka klubiliikmele.
Autoomaniku klubisse kuulumist näitavaid saabneti numbrialuseid, mis on minu arvates igati hea mõte. Samas tuleb neid tikutule ja õlledega taga ajada. Ideaalis võiks see olla nii, et klubiga liitudes saad kohe numbrialused kaasa või siis saad need mingi tasu eest soetada. Arvatavasti pole see majandulikel põhjustel nii korraldatud, min tiraažis ims.
Samas ma arvan, et nüüd oleks õige aeg teha numbrialustele uus tellimus ning liitujaid oleks küll kui nad teavad, et liitumisega on ka numbrialused neile tagatud. Võib ju üles panna küsitluse, et kes sellise hinna eest aluseid soovivad, nagu muu Saabi nänni kohta soovijaid kogutakse. Antud teema puhul paljud ei vaevugi vastama, kuna saavad aru, et neid taga ajada on liiga tülikas. Mina igatahes oleks nõus klubiga liituma, kui tean, et saan ka autole numbrialused. Nii toimides võidaks klubi endale uusi liikmeid ja oleks elujõulisem ning ürituste korraldamise omaks suuremat kaalu(näiteks meediaga suhtlemisel).
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#2

N Jaan 28, 2010 10:51

Saabiklubi numbrialuseid antaksegi vaid klubi liikmetele. Ja ei ole keegi klubi liige veel ilma jäänud, kes huvi on tundnud. Cyber täpsustab, kui ma eksin siin.

Need mida õlledega taga aetakse, on ilmselt Saabnet.ee numbrialused ;)

Need on 2 eri asja.
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
sat
Postitusi: 69
Liitunud: E Mai 04, 2009 14:23
Asukoht:
Auto:

#3

N Jaan 28, 2010 11:08

Jah, nii ma mõtlesingi, et klubi aluseid antakse ainult klubi liikmetele. Arvasin, et see ka tekstist nii arusaadav.
Seda, et kahte sorti numbrialuseid ringi liigub, seda ma ei teadnud. Mina olen vist siis saabnet.ee omasid näinud, kuigi Save Saab üritusel oleks pidanud ju mõlemaid nägema:red:
Palju neid saabnet.ee omasid ringi liikvel on?
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14296
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#4

N Jaan 28, 2010 11:15

AndrusFJR ei aja jama..:)

Millegipärast on pea kõigi margiklubide foorumite juures see teema, et arvatakse, et foorum = klubi. Tinglikult ehk vaid. Õigem oleks seda nimetada kogukond või huvilised vms...

klubiga liitumiseks vajalik info on olemas klubi veebis. Foorum on kena koht info kogumiseks, säilitamiseks ja jagamiseks kõigi huviliste vahel. Klubiliikmeteks on hakanud vast need, kel huvi seda saabismi haigust edasi levitada ja ise midagi ära teha. See on nagu trennis käimine..:) Paljud vaatavad telekast suuska/uisku/korvi/jalkat/jne, aga osad käivad ise ka mängimas..;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
mart284
Iks-mees
Postitusi: 2200
Liitunud: L Aug 11, 2007 20:53
Asukoht: Harku
Auto: Saab
Kontakt:

#5

N Jaan 28, 2010 11:51

Asi ju lihtne
Siit saab kõike vajalikku liitumiseks ja edasi saad tellida ka klubi numbrialused. Neid vist paari õlle eest küll ei saa...
sat
Postitusi: 69
Liitunud: E Mai 04, 2009 14:23
Asukoht:
Auto:

#6

R Jaan 29, 2010 13:49

Juhtusin lugema http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=13324&page=1seda teemat.
Kus muu jutu sees hr caberic lausus nii:
Algselt postitas: cabric
mis heal põhjusel te klubiga liitusite, saabiklubi numbrialused tundusid vastupandamatult ahvatlevad?
nagu üks hästiinformeeritud kamraad oma postituses väitis, klubiga liitujaid oleks palju kui nad teaksid, et saabiklubiga liitumisel oleksid saabiklubi numbrialused neile tagatud. nii vähe siis ongi õnneks vaja!?
samas võib olla tõesti on uus laine peale tulemas ja hea võimalus tülikaks muutunud liikmetest vabaneda.


Hr cabric, kui sul on midagi selle teema kohta öelda, siis tee seda siin ja ära pritsi sappi kuskil nurga taga.
Miks mina selle teema tegin? Esiteks arvan, et Saabid on autod, mida tasub fännata ja mul on hea meel, et on olemas Saabiklubi. Samas, minu arvates võiks klubi natuke aktiivsemalt tegutseda ning kui klubi saab juurde uusi liikmeid muudab see teda kindlasti elujõulisemaks. Save Saab ürituse korraldamisel tegi mind natuke kurvaks klubi poolne loidus ning lõpuks võttis foorumlane Vallikas härjal sarvist. Cyberi sõnadega öeldes sabismi oli ühes foorumlases palju rohkem, kui terves klubis kokku. Samas kui asjad liikuma said paistis klubipoolne toetus taustal olemas olevat ning kohapeal kleepsude jagamine oli väga pro.
Minu postituse peamine mõte oli, et klubil on hea aeg ära kaustada kõrgendatud tähelepanu ja saada juurde uusi liikmeid. Samas peaks olema uutele liikmetele midagi vastu pakkuda. Paadunud Saabi fännid on suure tõenäosusega kõik juba liitunud(Hr cabric loe: mina oma kirjas väljendan ainult oma seisukohta oma informeerituse tasemelt, on see siis nii hea või halb nagu ta on, kui just pole viidatud välistele allikatele), kuid minusugused mitte nii paadunud on võtnud endale mõtlemisaja, kuna klubiliikmestaatuse ja foorumlase vahe on pea olematu ning äkki klubi ongi ainult pühendunud fännidele ning ei soovigi laieneda. Samas Eesti on väike ja meil võiks olla üks Saabiklubi kuhu kõik ilusti ära mahuvad.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#7

R Jaan 29, 2010 14:53

Ma nüüd kisun kontekstist ühe lause välja:
Algselt postitas: sat
Samas, minu arvates võiks klubi natuke aktiivsemalt tegutseda

Mida sa konkreetselt silmas pead?
Natuke liiga pinnapealne on selline väide.
Palun täpsustust.
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#8

R Jaan 29, 2010 15:53

to sat:

sul selline saamise peal suhtumine...

aga mida sa ise oleksid nõud teiste klubiliikmetega jagama ja mis yriyusi korraldama jne??

kui sa veel sellele kysimusele ei oska vastata, siis tea, et saabiklubi pakub pea alati ka saabifoorumi rahvale võimalust osa võtta oma yritustest.

kui sa tuled ja suhtled inimestega silmast-silma ja oled yhiste tegemiste juures, siis ehk leiad yles SELLE, miks kuuluda Eesti Saabiklubisse.

igaljuhul minu jaoks on need numbrialused küll kõike vähem määravam, ehk lisalt plink, plink asi, ja ega mul neid ei ole kah ;)
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#9

R Jaan 29, 2010 15:58

Ma võtan siis ka sõna veidi naljaviluks, kuna mind siia teemasse ka veidi kisuti. Eks olen klubi teemal kriitiline olnud ka, aga las see praegu jääda, tahtsin mainida, et isegi kui mulle antaks praegu need numbrialused (ette numbrile oleks tegelt väga vaja :red: ) siis ma neid ja kleepsu aknale ei julgeks külge pannagi, liiga pann on mu saab vist küll, et niisuguseid stiilielemente (bling-bling siis) külge panna.
ipi
Postitusi: 152
Liitunud: K Juul 11, 2007 10:49
Asukoht: Rakvere
Auto:

#10

R Jaan 29, 2010 16:13

Ma olen ka mõelnud Saabiklubiga liituda, kuid asi on just jäänud selle taha, et lihtsalt numbrialuste ja soodustuste pärast liituma hakata on ka nagu narr.
Kui olla klubis siis tuleks osa võtta ka üritustest, kuigi ka foorumiliikmena ei ole keelatud klubiüritustest osa võtta, siis pole ühestki üritusest erinevatel põhjustel või laiskusest kahe aasta jooksul osa võtnud (niikaua olen omanud saabi).
Seega olen omale seadnud kriteeriumiks, et enne klubiliikmeks ei astu, kui mõnest üritusest ka osa võtan.

Klubiline tegevus on ikkagi inimestega läbikäimiseks ja koos üritustel osalemiseks.
Andre83
Postitusi: 249
Liitunud: K Sept 23, 2009 23:42
Asukoht:
Auto:

#11

R Jaan 29, 2010 16:33

ipiga sama keiss ... enam-vähem
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#12

R Jaan 29, 2010 16:33

Algselt postitas: ipi
...
Kui olla klubis siis tuleks osa võtta ka üritustest, kuigi ka foorumiliikmena ei ole keelatud klubiüritustest osa võtta, siis pole ühestki üritusest erinevatel põhjustel või laiskusest kahe aasta jooksul osa võtnud...


Üritustest ei ole kohtustust osa võtta.

Ning - väga paljusid klubi üritusi ei olegi avalikus kalendris kajastatud. :)

terv, teager
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#13

R Jaan 29, 2010 16:37

Tahtsin just ka sama mainida, et klubisiseselt toimub rohkem üritusi ja koosviibimisi, kui avalikku foorumisse välja pannakse. Iga kuu ikka midagi...

Ja iga liige on loomulikult oodatud initsiatiivi üles näitama ja uusi ning huvitavaid üritusi välja pakkuma/organiseerima.
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
ipi
Postitusi: 152
Liitunud: K Juul 11, 2007 10:49
Asukoht: Rakvere
Auto:

#14

R Jaan 29, 2010 17:04

Algselt postitas: teager
Algselt postitas: ipi
...
Kui olla klubis siis tuleks osa võtta ka üritustest, kuigi ka foorumiliikmena ei ole keelatud klubiüritustest osa võtta, siis pole ühestki üritusest erinevatel põhjustel või laiskusest kahe aasta jooksul osa võtnud...


Üritustest ei ole kohtustust osa võtta.

Ning - väga paljusid klubi üritusi ei olegi avalikus kalendris kajastatud. :)

Ma ei mõelnudki et on kohustus, lihtsalt ma olen enda jaoks selle nii paika pannud. Kui olla klubiliige, siis ka selline kes asjadest osa võtaks, mitte ei oleks lihtsalt nimi klubi nimekirjas.
sat
Postitusi: 69
Liitunud: E Mai 04, 2009 14:23
Asukoht:
Auto:

#15

R Jaan 29, 2010 17:35

Algselt postitas: iisak
Ma nüüd kisun kontekstist ühe lause välja:
Algselt postitas: sat
Samas, minu arvates võiks klubi natuke aktiivsemalt tegutseda

Mida sa konkreetselt silmas pead?
Natuke liiga pinnapealne on selline väide.
Palun täpsustust.

Pean silmas eri üritusi. Hetkel paar kokkutulekut aastas, mõned rallid/kiirendusvõistlused ning kord kuus saab ka kuule veeretamas käia.
Kindlasti pole see list täielik. Näiteks suvel võiks ju olla ka mingi Saabide rongkäik, kus vanemad masinad välja aetakse ja küll see ka meedia tähelepanu hapukurgihooajal püüaks. Osades seltsides/klubides on regulaarsed jutuklubid, kuhu kuulsamaid inimesi esinema kutsutakse. Saabiklubi puhul saaks ju jutustama kutsuda tuntud Saabi omanike. Neid peaks olema piisavalt.
Jõudsin just nokk kinni, saba lahti tõdemuseni, et sellisel kujul pole klubi minu jaoks atraktiivne ja ka klubi ei võidaks minu sinnakuulumisest suurt midagi. Et milleks? Foorumi liikmena saan soovi korral üritustest osa võtta.
Vaatan, et siin allpool juba kirjutatakse, et paljud üritused kinnised ja foorumirahvale välja ei paista. Ok, siis olen olnud ülekohtune. Igatahes on mulle jäänud mulje, et kõik Saabiklubi üritused on avatud ka foorumi rahvale.
P.S. Tundub, et ma suudan kõigest oma moodi aru saada. Teema sai algatatud osaliselst saabnet.ee numbrialustest, mis klubile mittevääriliselt õllede eest ringi liiguvad. Saabiklubi ürituste osas olen jällegi valesti aru saanud, et need kõik on foorumlastele lahti.
P.P.S. Et kogu minu jutt ei tunduks mingi halana lisan, et antud forum toimib väga hästi. Olen siit mitmel korral abi leidnud. Kiitus Saabiklubile!
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#16

R Jaan 29, 2010 17:57

Mulle küll aled meeldivad ja ajaliselt pole võimalik üritustele minna. Kuid suvepuhkuse planeerin IntSaabi ajaks, hea ringi rännata. Numbrialuseid pole on helkur ja kalender.
ulari1
Postitusi: 94
Liitunud: P Mai 27, 2007 13:47
Asukoht:
Auto:

#17

R Jaan 29, 2010 18:27

Algselt postitas: rantto
Mulle küll aled meeldivad ja ajaliselt pole võimalik üritustele minna.


Minul täpselt samuti.
tarmiit
Saabiklubi liige
Postitusi: 392
Liitunud: K Juul 28, 2004 23:45
Asukoht:
Auto:

#18

R Jaan 29, 2010 18:42

Mina olen oma jaoks asja selgeks joonistanud,miks klubisse kuulun! Minu jaoks on foorum ammendunud! Seda igati ja kui arvestadas seltskonda kes foorumist läbi on jooksnud ja seda ilkumist ja õelutsemist viimasel ajal,siis tulekski üritusi ainult korraldada klubilistele! Miks üritused on avalikud? Seda selleks,et klubis rahvast vähe ja et üritused toimuda saaks selleks on vaja rahvast! Kurat.... mul oleks nii palju öelda,aga ma ei ole suurem asi kirjamees ja tõsi,viimasel ajal ei ole ka üritustest aktiivselt osa võtnud! Selleks hetkel omad põhjused!
Klubi logo ei ole minu jaoks mitte tillu-lillu,pigem olen peitnud sahtli põhja saabneti nime kandvad särgid!
Tegelikult klubirahvas on tore ja lahe seltskond! Et sellest aru saada,tuleb käia kokkutulekutel! Niisama siin foorumis irisemine on mõtetu! Ja veel seda,et siit foorumist on natuke abi ka,aga sellest ei saa kahe päevaga sotti! Tuleb kõrva taha panna teadmised,mida teadjad ütlevad,aga selleks tuleb inimest tundma õppida,kas isiklikult või siit kirja kaudu!
Palju on pläma,keegi kuskil ütles,aga nohhh.....see selleks!!
Iga-tahes saablased/foorumlased!! Klubi vajab värsket verd ja ideid!
Puidust toodete valmistamine eritellimisel: http://www.isoptera.ee/
saabu
Postitusi: 803
Liitunud: R Juul 21, 2006 9:43
Asukoht: Tallinn-Aruküla
Auto:
Kontakt:

#19

R Jaan 29, 2010 18:48

Algselt postitas: sat


Teema sai algatatud osaliselst saabnet.ee numbrialustest, mis klubile mittevääriliselt õllede eest ringi liiguvad.

Saabnet.ee numbrialused ei ole samad mis Saabiklubi omad.Erinevalt klubi omadest võib Saabneti omasid müüa,vahetada,kinkida jne.
cabric
Postitusi: 402
Liitunud: N Nov 20, 2008 17:40
Asukoht:
Auto:

#20

R Jaan 29, 2010 18:59

vatulause hr. sat pretensioonile
28.01.2010 10:45 postitus lõi mulje justkui numbrialuste omandamise perspektiiv oleks klubiliikmeks astumise vältimatuks eeltingimuseks seatud.
liikmeks astumise motivaatoriks jäägu omakasupüüdmatud sihid.
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#21

R Jaan 29, 2010 21:22

Algselt postitas: cabric
...
liikmeks astumise motivaatoriks jäägu omakasupüüdmatud sihid.


Ma ei kritiseeriks Sati algatust teema mõttes tegelikult. Olgu, ei teadnud, et klubil on mingid omad üritused ja foorumlastele neid ei tutvustatagi. Ma olin näiteks väga üllatunud, kui ükskord tekkis siia nähtavale teema, kus klubil jäi rahvast puudu ja siis toodi nähtavale, et foorumist juurde hankida. Jäi veidi selline Toompea ja All-linna mulje sellest.

Seda enam ei kritiseeriks, et nii mitmedki klubiliikmed on maininud, et klubi vajab uut verd. Milleks? No et oleks ideid ja vedajaid. Just mainiti sihte. Aga mis need on, mulle jääb pisut ähmaseks, jah saabid, jah klubiüritused, motoga seotud või millegi muuga. Olgu, ma pole põhikirja nii põhjalikult lugenud. Aga nagu see konvoisõit tõestas, on võimalik kaasata inimesi, (no see on omaette teema, kas mõni saabiklubi idee/algatus/üritus peaks meedias kajastust leidma, kui on klubil eesmärk olla inimeste teadvuses läbi meedia mingil moel, siis see kõik on teostatav) ja korraldada midagi suuremat kui on 10-25 või isegi 50 inimest. Kuid sihid peavad olema.

Muidugi ei saa siht olla, et teeme numbrimärgialuseid. Siht saab olla, et taastame ideaalseks mõne vana saabi, või aitame mõnd inimest regulaarselt transpordiga, kel on liikumispuue või mis iganes suur asi, nagu oli vereloovutus vms.

Küll aga on kaasamiseks ka minu arust numbrimärgialus koos kleepsuga klubisse astumisel hea präänik, et meelitada ja kaasata inimesi. Okei, klubil on seisukoht, et seda ei tohi kergekäeliselt jagada kõigile, nagu fooruminänni võib (vist), et klubiliseks saamiseks peab olema 2 soovitajat vist ja muidu peab vastama oma tõekspidamistelt ja käitumiselt. Hea küll, aga mina sain Satist aru, et ta lihtne idee, mida siin nüüd on kritiseeritud, oli see, et kui on korra saavutatud mingi ühe mütsi all olemise tunne, siis võiks selle pinnalt edasi minna. Ja jutt ju jumala õige või vaidleb keegi vastu?
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#22

L Jaan 30, 2010 0:46

Algselt postitas: vallikas
...
Küll aga on kaasamiseks ka minu arust numbrimärgialus koos kleepsuga klubisse astumisel hea präänik, et meelitada ja kaasata inimesi. Okei, klubil on seisukoht, et seda ei tohi kergekäeliselt jagada kõigile, nagu fooruminänni võib (vist), et klubiliseks saamiseks peab olema 2 soovitajat vist ja muidu peab vastama oma tõekspidamistelt ja käitumiselt. Hea küll, aga mina sain Satist aru, et ta lihtne idee, mida siin nüüd on kritiseeritud, oli see, et kui on korra saavutatud mingi ühe mütsi all olemise tunne, siis võiks selle pinnalt edasi minna. Ja jutt ju jumala õige või vaidleb keegi vastu?


Täiesti õige jutt, ei vaidle üldse vastu. Mina näen siiski, et klubisse astuja ei tee mitte seda nänni või soodustuste pärast, vaid sellepärast, et talle jäi väheks lihtsalt Saabiga sõitmine või foorumi lugemine ja soovib midagi enamat, samuti tunneb, et tal on midagi endal pakkuda klubile.

Hetkel on klubilehel siin välja toodud meened, mida läbi aegade toodetud ning sealhulgas ka mõned sellised, mille omamine/kandmine on ainult klubiliikme õiguseks.

Panen kirja, mis nänni klubiliige saab endale/on saanud.

Liitudes saab iga klubiliige endale Eesti Saabiklubi autokleebise & nimelise klubikaardi
Lisaks on tal võimalus soetada endale Eesti Saabiklubi numbrialused.
Siis on ainult klubiliikmetele klubi võtmehoidjad, mille tagapoolele on sissepressitud liikmenumber.
Läbi aegade on toodetud 2 klubisärki, esimene versioon on valge polosärk ingliskeelse tekstiga ning hilisem versioon must T-särk, ees logoga ning taga sinimustvalge griffini kujuga.
Lisaks klubi logoga pusa, mille partii on nüüdseks otsas ning plaanime peagi uut toota.

Ja muidugi helkurid - mida võib soetada igaüks.
Ja see aasta Saabiklubi kalender, samuti kõigile soovijatele. Kalendris on kirjas ka üks sündmus, millest foorumirahvas midagi ei tea - Klubineljapäev (klubilised kutsuvad seda siiski "Iga kuu viimaseks neljapäevaks". Idee lihtne - kord kuus saavad klubilised kokku, et lihtsalt veeta mõnus õhtupoolik fantastilise seltskonnaga, õlleklaasi ääras pubis, kellegi hoovis grillimas jne. Lihtne reegel on - üritame vältida seda, neljapäevak toimuks samas kohas. Neljapäevakud on toimunud Pärnus, Tapal, Mäos, Tartus, Rakvere teeristis, Tabasalus ja Tallinnas üle linna. Tegelikult klubielu keeb korralikult, foorumiliikmed lihtsalt ei tea seda :)

Kui nüüd mõnel tekkis küsimus, et tema tahaks ka kõigest sellest osa saada, miks foorumiliikmeid ei kutsuta, neile ei korraldata asju - siis ehk ta leidiski endas selle "midagi enama" kui lihtsalt foorumilugeja/saabiga sõitja ning võiks kaaluda klubisse astumist.

EDIT: Et klubi peab ajaga kaasaskäima, siis Aljoga lõi ka Facebooki Eesti Saabiklubi Kõik klubiliikmed saavad sellega ühineda!

terv, teager
veldur
Postitusi: 241
Liitunud: R Juul 08, 2005 14:53
Asukoht: Tartu
Auto: 9-3 Aero 05

#23

L Jaan 30, 2010 1:42

Pole küll klubi liige ja minu sõnavõtt ehk kohatu, aga olles väheke kokku puutunud klubilise tegevusega, tuli seda teemat lugedes meelde vana mõte: "Tähtis pole mitte kvantiteet, vaid kvaliteet!"
:notworthy:
andres
Saabiklubi liige
Postitusi: 978
Liitunud: T Mai 25, 2004 15:26
Asukoht:
Auto: Saabitu

#24

L Jaan 30, 2010 1:46

Ju ju õige tähelepanek.;)
Algselt postitas: veldur
Pole küll klubi liige ja minu sõnavõtt ehk kohatu, aga olles väheke kokku puutunud klubilise tegevusega, tuli seda teemat lugedes meelde vana mõte: "Tähtis pole mitte kvantiteet, vaid kvaliteet!"
:notworthy:
:drive:
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#25

L Jaan 30, 2010 9:40

Ma klubi liige aga ei oma mitte ühtegi klubi asja, ei helkureid, ei kleepse ei numbrialuseid. Mul vanad head saabnet.ee numbrialused. Võib olla saan ehk need mingil ajal kellelegi loovutada :). Kusjuures enamus klubi üritustel ka ei käi, pole lihtsalt raha:)
Vasta