upgradeks foorumi mootori ära?

Foorumi kohta...
Vasta
egonr
the man
Postitusi: 99
Liitunud: N Veebr 26, 2004 11:57
Asukoht:
Auto:

#1

R Juun 18, 2010 8:53

Teen siin kohal ettepaneku foorumi mootori upgradeks!

keegi super admin võiks selle foorumi koos DB kokku pakkida mulle ja ma teeks lokaalses masinas upgrade ära ja updateks custom PHP code järgi.

Kuidagi ajale jalgu jäänud on see foorumimootor, ma näinteks kõva RSS kasutaja, sest eks neid foorumeid ole teisigi ja ei jaksa koguaeg surfata kõigis foorumites.

Mis on teie arvamused?
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#2

R Juun 18, 2010 9:09

rss on ju põhimõtteliselt olemas. http://www.saabiklubi.ee/foorum/rss.php Kui hea see kood seal taga just on, aga töötab..:)

ma ei ole viimasel ajal väga uurind neid XMB update'sid. Kas seal on mingisuguseid arestatavaid uuendusi? Päris mootorivahetust (näiteks phpbb3-e peale) ei julgeks ette võtta, ühtegi valmis ja töötavat konverterit pole ja ise pole ka selline progeja..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
egonr
the man
Postitusi: 99
Liitunud: N Veebr 26, 2004 11:57
Asukoht:
Auto:

#3

R Juun 18, 2010 9:10

pigem mõtlesin ka et uuendaks olemasolevat.., ei meenu enam mis versiooni siin kasutatakse?
Kasutaja avatar
Motorhead
Postitusi: 613
Liitunud: N Aug 10, 2006 12:23
Asukoht: Tallinn
Auto:

#4

R Juun 18, 2010 9:12

Tavakasutaja pilgu läbi tunnen puudust vaid mõnest pisifeatuurist, nagu näiteks "vaata oma postitusi" jne.

Üldises pildis on saabneti foorum praegu lihtne, funktsionaalne ja töötav.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#5

R Juun 18, 2010 9:13

no seda on upgradetud ka vahepeal.... Kuigi koodis on kirjas 1.9.2, siis mingi mälestus nagu on, et tegelikult peaks ee versioon vist kõrgem olema..:) a no paar viimast aastat on sama koodi peal jooksnud.
Algselt postitas: Motorhead
Tavakasutaja pilgu läbi tunnen puudust vaid mõnest pisifeatuurist, nagu näiteks "vaata oma postitusi" jne.

hmmm .. klikk ;)

Klikid oma profiili ja all otsas "Otsi postitusi sellelt kasutajalt."..

EDIT: damn, latest and greatest nõuaks 2 korda upgrade-i sest .2-st .11-le "is not reliable"... Vahepeal tuleks .5-le keerata
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
egonr
the man
Postitusi: 99
Liitunud: N Veebr 26, 2004 11:57
Asukoht:
Auto:

#6

R Juun 18, 2010 9:36

ilmselt siis on vist targem mitte torkida töötavat süsteemi....! Kui pealegi midagi otseselt puudu ei ole
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#7

R Juun 18, 2010 9:43

Algselt postitas: egonr
ilmselt siis on vist targem mitte torkida töötavat süsteemi....! Kui pealegi midagi otseselt puudu ei ole


Viina ja õlut on puudu :(
Iga ratas veab and then some!
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#8

R Juun 18, 2010 9:52

Tegelt viimasel versioonil tundub päris häid lisasid olevat võrreldes praegusega, aga jah .. ilmselt peaks nädala leidma kusagilt, et testida ja ära teha...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#9

R Juun 18, 2010 9:58

Siis aga peame meelde tuletama oma modi-d, mis siin foorumis sai kunagi tehtu, eelmise upgrade ajal läks paar isetehtud lisa kaduma, statistika osa täiendasin vist ja midagi oli nagu veel. Kui nüüd uuendama hakata, siis võib juhtuda, et mõni pisifunktionaalsus kaob hoopis ära :)
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#10

R Juun 18, 2010 10:25

Suht kosmeetiline on see muudatuste osa, kui ma õieti mäletan. Mingite väljade "tõlge" tuleb ümber teha ja paaris kohas lisada mõni lisatekst, sest tekivad erivajadused kohaliku keele eripärade tõttu..:) Ei saa kasutada sama sõna nagu inglise keeles, tuleb käänata..:).
Statistika osas ma lihtsalt ei viitsinud seda päringut ümber teha..:) By default oli seal päeva postitaja "käesolevast hetkest -24h" aga mingil vanemal versioonil ma tegin ta ümber näitamaks just selle päeva (alates 00:00-st) oma. Aga suht-koht vähetähtis muudatus..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
Motorhead
Postitusi: 613
Liitunud: N Aug 10, 2006 12:23
Asukoht: Tallinn
Auto:

#11

R Juun 18, 2010 11:34

Algselt postitas: Cyber
no seda on upgradetud ka vahepeal.... Kuigi koodis on kirjas 1.9.2, siis mingi mälestus nagu on, et tegelikult peaks ee versioon vist kõrgem olema..:) a no paar viimast aastat on sama koodi peal jooksnud.
Algselt postitas: Motorhead
Tavakasutaja pilgu läbi tunnen puudust vaid mõnest pisifeatuurist, nagu näiteks "vaata oma postitusi" jne.

hmmm .. klikk ;)

Klikid oma profiili ja all otsas "Otsi postitusi sellelt kasutajalt."..

EDIT: damn, latest and greatest nõuaks 2 korda upgrade-i sest .2-st .11-le "is not reliable"... Vahepeal tuleks .5-le keerata

See ei tee päris sama asja, millest puudust tunnen.
Muudes foorumites toob soovitud funktsioon siis välja teemade listi, kus oled midagi öelnud ajalises järjekorras postituste järgi. (Näiteks Audiclub, BMW-club, HV, streetrace jne)
Aga ok.
See nii väike mure.
Ma ei tekita siia teemasse rohkem OT-d. :)

EDIT: Krt ikkagi teebki . :)
Aga kas üles menüüssee sellist otsevalikut ei saa integreerida? :D
Vasta