Millal saabub lumi?

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
yksheikki
Postitusi: 601
Liitunud: R Sept 12, 2008 1:36
Asukoht: Tartu
Auto: 9-3 Aero

#201

Tartus sajab praegu palju lund :cool:
Õhtul kelgutama :D
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#202

Käidud mõõtmas, 15 cm jää paksus Saarepeedil.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#203

Tallinn-Tartu maantee kella 3 ajal Koselt Tallinna poole:
Nähtavus ca 20 meetrit, keskmine kiirus ca 40km/h, Temp. -11`C.
Lumi-lumi-lumi-lumi...
9-7X on Talveauto Suure algustähega:drive::notworthy::drive:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
saabSS
Postitusi: 901
Liitunud: T Dets 04, 2007 21:26
Asukoht: Tallinn
Auto:

#204

Tallinna peatänavad on ikka ÜÜÜÜber libedad.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#205

Pole Tallinn, ega Saab, aga sugulased Saarelt saatsid pildi olukorrast :)
Lund on ikka nabani

terv, teager

Lisatud failid
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#206

Tunnen puudust korralikust naelrehvist. Praegune lamell on ikka jama, külmunud ja siledaks lihvitud/pidurdatud lumel pole absoluutselt pidamist.
foxer
Postitusi: 442
Liitunud: N Sept 07, 2006 13:54
Asukoht:
Auto:

#207

Sõitsin suts enne kaheksat mööda linna ja teede seisukord oli naljakas... Kanal, pirita tee, peterburi tee, ringtee olid lumised, samas kui Edgari mekas Lasnamäel olid mitmed tänavad nii edukalt soolatatud, et mõlemas suunas oli tee lihtsalt märk. Eks valijate eest peab hoolitsema.
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#208

Tulin just Valga mnt, Tartu-Tallinn. Tee on ulmelibe. Pärast Kose-Uuemõisat passisin ühe audi taga, et sirgel mööduma hakata, õnneks väga tagumikus tal veel polnud, sest järsku käis eikuskilt mats ja mõlemad elasime piduripedaalil, 90 km/h mahapiduramine oli ikka väga pikk teekond, õnneks kusagile kiskuma ei hakanud, ja eessõitja ka ei hakanud rooliga kusagile kruttima, kogu aeg abs töötas.

Tee peal küll asfalt särab mustana, aga on täiesti uisuväli. Mis muidugi polnud seotud selle kitsega, kes keset teed oli hüpanud. Seekord läks minu saabist õnnetus mööda, aitasin ühe tulega audil Tallinna sõita, aga tahtsin lihtsalt mainida, et olge ettevaatlikud. Viige/tooge iseend, oma pere ja oma saab tervelt kuhu iganes te peaks sõitma.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#209

Võrtsu peal juba pidi mingi sõitmine käima.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#210

kah lugu:

õhtusöögilt paidest kristiga tulles, hakkasin ennem seda kohta, kus ma paar kuud tagasi 9-5 ga kitsele otsa sõitsin, pakkuma, et kas täna kah kitse näeme jne..
... ja ennem kurvi juba ka pidurdasin hoo väikseks, ja oh mis sa imet, 2 sokupoissi olidki teeääres autosid vaatamas.
ühesõnaga koht on pärnu-paide maanteel türi poolt pärnu poole sõites peale särevere risti kohe esimene kurv .
peaks äkki kellegile kurtma ja äkki saaks märgi sinna?

sest kui ma peale avariid käisin jubinaid otsimas , oli korralik lai soku rada mõlemal pool teeääres...
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#211

Kuulge, ilm läks ilusaks..:) Kellelgi õhtul isu väikest tiiru teha ei ole? Ma vaatan vähemalt, et kui palju seda sajab ja palju ma rookima pean, et kas ma siis veel jõuan..:P
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#212

Läks jah, Tallinn oli sest üsna umbes ka, või siis oli jõulupoodlejaid lihtsalt palju. Mina tiirutada ei saa, naine sõidus, täitsa murelikuks teeb :red: et kas teised ikka käituda oskavad. Aga homme saab jõuluks maale sõit tore olema :):thumb:
anthillse
Postitusi: 993
Liitunud: R Mai 02, 2008 14:30
Asukoht:
Auto:

#213

Vaevalt neid jõulu shoppajaid nii palju, lihsalt sadas 10 cm lund ja keegi ei oska enam autod normaalselt juhtida:D
olaviv
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 21, 2007 18:27
Asukoht:
Auto:

#214

Cyber, hetkel pole vist hea ajastus tiirutada, linn on krussis närvidega juhte täis, mis neist segada :)
Ma just tulin sõidust, Tallinna tänavad ning ristmikud on jah totaalselt umbes, niipea kui natuke midagi sajab. Liikumiskiirus 3x aeglasem tavapärasest. Üheks põhjuseks kindlasti ka nõrgad juhid, kes ristmikud kinni sõidavad. Eriti masendavad on linnaliini bussijuhid, kes ülbelt keset ristmikku seisma jäävad...
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#215

Arusaamatu mis tähendab "nõrgad juhid" äkki hoopis sõidukiirust vastavalt teeoludele valivad juhid.
Need kes ristmikke kinni sõidavad ei ole üht ega teist.
Ma ka ei "lennand" täna 60-70km/h läbi linna. nagu tavaliselt minu trajektooril keskmine kiirus teises reas on.

Kas oleks hea kui sellistes teeoludes juhid oma sõidustiili, kiirust, pikivahet ei muudaks???
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
olaviv
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 21, 2007 18:27
Asukoht:
Auto:

#216

"nõrgad" vaimu poolest ikka - ei suuda siis 1 fooritsükkel oodata, on ju ette näha, et ristmikule seisma jääd ja teisi takistad. Selles mõttes. Mitte kiiruse. Ei kohanud täna vist ühtki kes liiga kiirelt oleks lennanud.
saabSS
Postitusi: 901
Liitunud: T Dets 04, 2007 21:26
Asukoht: Tallinn
Auto:

#217

ma ei saaks öelda, et mulle meeldis, aga kui kiiret pole, siis on hea nautida ilusat lumesadu.
tänud nendele, kes vahele lasid. tegi meele veel paremaks.:thumb:
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#218

Ega ma mõelnudki keset tipptundi..:) Rohkem nii 21-22 ajal..:) siis on vast enamus juba koju ära jõudnud minna..:) Aga ma ilmsetl lähen nüüd hoopis lund rookima ja kui pärast veel vaim valmis, siis lähen teen miski tiiru küll
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
joels
Postitusi: 156
Liitunud: E Nov 26, 2007 15:39
Asukoht:
Auto:

#219

Sai just 1.5 tundi lund loobitud ning õnnestus lõpuks väravani tee lahti ka saada. Sellise tempoga kuidas hetkel juurde tuleb siis peab vist varsti teisele ringile minema:head:. Õnneks hea õhuline lumi, nii et saab vaid naha kergelt märjaks:wise:
mart284
Iks-mees
Postitusi: 2202
Liitunud: L Aug 11, 2007 20:53
Asukoht: Harku
Auto: Saab
Kontakt:

#220

100 meetrit kõnniteed on nuhtlus!
mine ei jaksa enam kuskil ringi sõita, edu kihutamisel
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#221

saite nüüd sinna kah lundmis meil õhtusöögi päevast sadanud ja tuisanud.
aga täna vaid 1 cm, mis aknad vaevalt autol kinni mattis.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#222

Võrtsu peal on rada lahti. Ca 3 km pikk. Me läheme nädala lõpu poole vw g2 kihutama, pistame piigid ka alla:thumb:
saabSS
Postitusi: 901
Liitunud: T Dets 04, 2007 21:26
Asukoht: Tallinn
Auto:

#223

sai hullatud autoga lumes ja isegi lumes peadpidi oldud. mõnus.
aga kahjuks Tallinnas on 'parimad' kohad mehitatud suurfirma valve all (vihjeks sini-puna värvimuusika).
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#224

Ma ikka käisin väikese tiiru linna peal. Väga mõnus oli. Autosid väga palju polnud, teed olid sõidetavad, ilmselt tänu väga kergele lumele. Sahku nägin vaid ühe korra. Parklates oli lumi ikka nii palju sügav, et autoga üle sõites jooksis põhi mööda lund.

Paar pilti tegin...
Paldiski mnt - Mustamäe tee ristmik..
Pilt

Mere puiestee
Pilt

Kolmerattaline vist...;)
Pilt

Kadrioru park
Pilt

Siin ma üritasin lume sügavust fikseerida...
Pilt

Seda te teate ise, mis see on ..;)
Pilt
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
que
Postitusi: 1409
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#225

Täna kodunt liikudes käis aknataga korralik pauk.. tulemus oli selline..
üks sõitjatest vajas ka arstiabi..
[IMG]http://petri.planet.ee/delfi/IMG_0222_pisi.jpg[/IMG]
liigelgem ettevaatlikult ..väga libe on :wise:
Everyday Regular SAAB guy!
Vasta