Olemasolevad sportmängude(tennis, lauatennis) simulaatorid?

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
oswald
Postitusi: 376
Liitunud: L Veebr 28, 2009 12:28
Asukoht:
Auto: 9-5 1.9tid 2007 ATM

#1

Huvi järgmine - hea meelega mängiks lauatennist, kuid pallisaali ei viitsi ennast iga päev vedada ja korterisse lauda ei mahuta ning naabrid ei oleks ka pideva toksimise üle eriti õnnelikud.
Kas keegi on kokku puutunud lauatennise(aga ka tennise või sulgpalli) simulaatoriga? Veidi kiirelt ringi vaadates jäi silma Nintendo Wii või PS3 põhised mängud, kuid üleliia infot just ei olnud ja liigpaljud võimalikud lisavidinad ajasid aju kärssama. Huvi pakuks pigem nn "tõeline" simulaator, mitte joysticki v muu puldi abil mängitav..
& veel - kui kellelgi on kogemusi, siis kuidas on füüsilise koormusega, st loodetavasti annab see ka mingi enamvähem võrreldava koormuse tõelise mänguga?:beer:
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#2

Wii pildikvaliteet ei ole PS3 ja Xbox-iga võrreldav, seega mina isiklikult selle toote välistaks.

Xboxi Kinect on mulle isiklikult meeldivama mulje jätnud kui PS3 Move süsteem.
Pildi kvaliteet ja mängude valik on neil kahel üsna sarnane.
Kui sa teab mis meediakeskust ja Blue-ray mängijat ei vaja, siis Xbox on pisut soodsam.
Mäng ise võiks olla ehk selline.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#3

Ma peaaegu olen TGB-ga nõus, aga natuke ma peaks ikka vaidlema. Pildikvaliteet on BS. Mängu mängitakse fiilingu, mitte pildikvaliteedi pärast. Ma olen nõus, et väga tihti tekib see fiiling just hea graafika pärast, aga mitte alati. Wii ON täiesti töötav variant. Ma ei välistaks seda. Tema ainuke viga on see, et kogu tema liikumine ongi seesama pult. Lõpuks, kui oled harjunud ja laisaks läinud, siis õpid selgeks selle täpselt õige randmenõksu ja ongi su mäng mängitud. Samas, Fit boardiga koos tekitab see asi täiesti arvestatava füüsilise koormuse. Sellega jälle tennist ei mängi... On rohkem võimlemisele suunatud.

Kinect on tegelikult tõesti väga hea toode. Eriti kui sul on võimalus näiteks pilt projektoriga seinale näidata ja siis seal ees ringi karata. Tõsine koormus, palju suurem kui Wii-ga. Sa pead ikka ennast liigutama, et asi toimiks. Veerand tunniga end läbimärjaks higistada pole probleem.

Ja kuna jutt on just liikumisest ja mitte 3d ja blu-ray asjadest, siis ilmselt Xbox on täitsa hea valik. PS3 on 3d võimeline (eeldab muidugi telekat ja vastavaid prille) ja blu-ray kah.

Seda PS3-e Move asja pole võimalust olnud proovida, seega ei kommenteeri.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
oswald
Postitusi: 376
Liitunud: L Veebr 28, 2009 12:28
Asukoht:
Auto: 9-5 1.9tid 2007 ATM

#4

Tänud vastuste eest. Xbox+Kinetic tundub vist parim valik hetkeolukorras. Kohe siiski ostma veel ei torma.
Kasutaja avatar
Motorhead
Postitusi: 613
Liitunud: N Aug 10, 2006 12:23
Asukoht: Tallinn
Auto:

#5

OT: Lauatennist võiks ikka laivis mängida.
Näiteks TTÜ saalis.
Ma leiaks selletarvis isegi reketi üles.
mart284
Iks-mees
Postitusi: 2202
Liitunud: L Aug 11, 2007 20:53
Asukoht: Harku
Auto: Saab
Kontakt:

#6

Mul on kodus wii ja toimib kenasti. Väikse viina kõrvale on tennis või poks täitsa kurnav tegevus:)
pistyk
Postitusi: 431
Liitunud: E Okt 09, 2006 20:18
Asukoht: Haapsalu
Auto: Honda Civic 2.2ctdi 103kw 2009.a.

#7

wii on ikka oluliselt odavam ka kui xbox või ps3.konsool ise jw ka mängud.omal ka konsooliplaan,kui lapsele mõeldes rohkem ja ilmselt on wii parim ost.endale mängimiseks plaaniks ilmselt ka kas ps3 või xbox
Parem varblane katusel,kui nuga neerus
oswald
Postitusi: 376
Liitunud: L Veebr 28, 2009 12:28
Asukoht:
Auto: 9-5 1.9tid 2007 ATM

#8

OT: Lauatennist võiks ikka laivis mängida.
Näiteks TTÜ saalis.
Ma leiaks selletarvis isegi reketi üles.

vastuseks ka OT: eks lives on mitmeid kordi parem jah, aga laiskuus kondiites.
Kuidas TTÜ-s muidu on? Enne oleks ikka vaja laud kindlasti bronnida või on kogu aeg piisavalt palju vabu? Viimasel ajal ise rohkem sulgpalli mänginud ja Spartas ntx ilma bronnita pole eriti midagi teha..
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2286
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#9

Mul on kodus wii ja toimib kenasti. Väikse viina kõrvale on tennis või poks täitsa kurnav tegevus:)

Ma tean, millest te räägite ja mida tunnete.
Tänu Teile sai ka enda perele eelmisel aastal jõuluvanana soov täidetud;)
mad1
Postitusi: 601
Liitunud: K Dets 15, 2004 0:46
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#10

kas mõni kübersportlane si soovi siiski ka reaalsesse võitlusesse suunduda?:)

http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthr ... #pid202953

veel on vakantseid kohti
Kasutaja avatar
Motorhead
Postitusi: 613
Liitunud: N Aug 10, 2006 12:23
Asukoht: Tallinn
Auto:

#11

Tsiteerides üht endist tippsportlast, siis algajale raskeim distants on diivanilt välisukseni. :)

Kossu mängima eriti ei kipu, sest kasvu on Erkist meetri jagu vähem, aga pinksi võiks taguda küll kui aeg sobib. :eureka:
Viimati kui paar aastat tagasi sai TTÜ-s mängitud, siis oli vabu laudu pea kogu aeg.
Ürituste ajal mängida ei saa.
Kasutaja avatar
Motorhead
Postitusi: 613
Liitunud: N Aug 10, 2006 12:23
Asukoht: Tallinn
Auto:

#12

Kinect on tegelikult tõesti väga hea toode. Eriti kui sul on võimalus näiteks pilt projektoriga seinale näidata ja siis seal ees ringi karata. Tõsine koormus, palju suurem kui Wii-ga.

Sel juhul kaob ka oht lcd ekraan kogemata surnuks lüüa, nagu teadaolevalt mõnel tüübil on juhtunud. :)
Vasta