Uudis Metallica-fännidele ja teistele laiema silmaringiga saabifännidele

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Wolfheart
Postitusi: 118
Liitunud: N Mai 26, 2005 22:43
Asukoht:
Auto:

#1

Metallica taas Tallinnas. :headbang:
http://www.postimees.ee/140306/online_u ... 194915.php
Eelmine kontsert mis 1999 aastal, oli küll hää.

EDIT:
Piletilevi andmetel: Metallica 13. juuni kontserdi piletid tulevad müüki Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti esmaspäeva, 20. märtsi hommikul kell 10:00. Pileti hind märtsikuu lõpuni ainult 495 krooni.
Gunn
Postitusi: 188
Liitunud: K Okt 20, 2004 12:22
Asukoht:
Auto: Saab 9-5 Aero 2004

#2

Jehhuuu :head::head::head:

6a tagasi sai käidud - väga raju värk oli. Kohustuslik kõigile raskema muusika sõpradele. :evil::evil:
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#3

Selline tagasihoidlikum uudis kah :P - James Brown pidavat kah sel suvel Eestisse tulema
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG]
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#4

Sai käidud 6 aastat tagasi ning lähen ka nüüd. Samas - kuna olen vaadanud enamikke viimase aja kontsertetendusi - kardan, et suht nende stiilis kontsert tuleb (enamikus vanade albumite kordus). Artiklist ei saanud täpselt aru, kas piletid juba müügis või järgmisest nädalast ?

Ise ootan kõige rohkem uuesti Rammsteini tulekut.

EDIT: Ikke järgmisest nädalast, s.o alates 20.03.06
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#5

Algselt postitas: tripp
Selline tagasihoidlikum uudis kah :P - James Brown pidavat kah sel suvel Eestisse tulema
Ja ongi nii või? See sama souliisa isiklikult?
Ega Sa ei tea kus ta esineb ja umbes millal? Programmist rääkida oleks vist veel kohatu.
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#6

Eelmise kontserdi võimsa soojendus bändi Monster Magneti turmmaripulk on sellest kontserdist saaduna mu kodus lauapeal veel tänaseni :headbang:
Iga ratas veab and then some!
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#7

Algselt postitas: qdwin
Ega Sa ei tea kus ta esineb ja umbes millal? Programmist rääkida oleks vist veel kohatu.
27. juuli Lauluväljak. Allikas Delfi
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#8

Algselt postitas: Cyber
Algselt postitas: qdwin
Ega Sa ei tea kus ta esineb ja umbes millal? Programmist rääkida oleks vist veel kohatu.
27. juuli Lauluväljak. Allikas Delfi

Cyber teada-tuntud nobenäpuna jõudis jälle ette :D.
Aga jah, Brown vist enam teist korda siiakanti ei satu, niiet see kontsert on taolise muusika austajale kohustuslik käia ära vaatamas :)

Igatahes, mõlemad artistid tahaks ise ära vaadata/kuulata
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG]
stennadi
Postitusi: 696
Liitunud: T Jaan 11, 2005 20:03
Asukoht:
Auto:

#9

Metallical olin eelmine kord kohal ja lähen ka nüüd YEAAAAH
hea uudis oli:headbang::headbang:
Svenska Aeroplan AB
Postitusi: 23
Liitunud: N Veebr 26, 2004 22:29
Asukoht:
Auto:

#10

Algselt postitas: IFF
Eelmise kontserdi võimsa soojendus bändi Monster Magneti turmmaripulk on sellest kontserdist saaduna mu kodus lauapeal veel tänaseni :headbang:
Svenska Aeroplan AB
Postitusi: 23
Liitunud: N Veebr 26, 2004 22:29
Asukoht:
Auto:

#11

Algselt postitas: IFF
Eelmise kontserdi võimsa soojendus bändi Monster Magneti turmmaripulk on sellest kontserdist saaduna mu kodus lauapeal veel tänaseni :headbang:

Monster Magnet pidi mängima siin järgmisel nädalal, just müüsin piletid tagasi, sest Wyndorf (peamees) tegi rock'n'rolli ja sattus üledoosiga haiglasse, Euroopa tuur tühistatud... :gun:
Aga Metallicat tasub kindlasti vaatama minna, kuni veel näidatakse.
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#12

Jah eelmine kontsert oli küll raju, kuigi paremini kui kontsert on meeles see kuda sai peale kontserti sõbraga õlle libistades keskuratteabkuimitu tundi läbi tallina lauluväljakult päääskülla longitud sest onu kes pidi meile järgi tulema unustas end ja hakkas õlle kaanima:P
Praegu pakub Brown isegi rohkem huvi.
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#13

Ühte asja peaks Metallica kohta siiski mainima, et isiklikust seisukohast lõppes metallica nö ajastu minu jaoks uue basskitarristi tulekuga. Vist olen inime, kes mõningaid muutusi kergelt omaks ei võta ;) Lihtsalt ei salli seda pärdikulaadse kehahoiaku ja -liikumisviisiga tüüpi.

EDIT: Kas keegi oskab öelda, miks eelmine basskitarrist (vist Jason oli nimi) lahkus?
Wolfheart
Postitusi: 118
Liitunud: N Mai 26, 2005 22:43
Asukoht:
Auto:

#14

Algselt postitas: Nastix
Ühte asja peaks Metallica kohta siiski mainima, et isiklikust seisukohast lõppes metallica nö ajastu minu jaoks uue basskitarristi tulekuga. Vist olen inime, kes mõningaid muutusi kergelt omaks ei võta ;) Lihtsalt ei salli seda pärdikulaadse kehahoiaku ja -liikumisviisiga tüüpi.

EDIT: Kas keegi oskab öelda, miks eelmine basskitarrist (vist Jason oli nimi) lahkus?

Suur bisnis ja palju raha, eks see hakkab kuskiltotsast ikka inimesi mõjutama.
Minu isiklikust seisukohast algas Metallica langus sellest n.ö. Black albumist. Parimateks plaatideks on siiski esimesed kolm: Kill 'Em All, Ride the Lightning ja Master of Puppets. ... and Justice for All on siiski vana rasva pealt välja lastud aga siiski veel hea. Eks see esimese bassimehe surm Master of Puppetsi tuuri ajal juhtunud avarii tõttu pani ikka bändile paraja põntsu.
Jason Newstead, kes võeti hukkunud Cliff Burtoni asemele, oli kui laps kommipoes, sest oli ta ise bändis mängides ka selle bändi suurim fänn. Uuest bassimehest ei arva küll suurt midagi, aga Metallica kui nähtus väärib siiski vaatamist, eriti seepärast et kontserdil nad esitavad ikka vanu lugusid ka ja see on ikka eriti hää :headbang::headbang::headbang:
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#15

Kill `em all oli on ja jääb metallika parimaks, see päev kui ema selle mulle soomest tõi ei unune küll vist kunagi, kuigi maitse on ajapikku ikka muutlik olnud on seda plaati laser-kiire otsas keerutades alati muie näol:headbang::headbang::head:
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#16

Algselt postitas: Nastix
Kas keegi oskab öelda, miks eelmine basskitarrist (vist Jason oli nimi) lahkus?

Jason Newsted lahkus, kuna soovis tegeleda oma bändi/dega, projektidega. Minuteada tekkis selles osas konflikt teiste bändiliikmetega, kuna nad tahtsid 100% pühendumust Metallicale.

St.Angeri lindistamise ajal mängis bassi üleüldse Metallica produtsent. Siis leiti ka uus bassist (Ozzy Osbourne bändist)

Endal õnnestus neid kuulata lives 2003 aastal - ei ütleks, et täiesti dinosaurused. Energiat leidub neis veel piisavalt :thumb:
MaxPower
Postitusi: 156
Liitunud: P Veebr 29, 2004 17:19
Asukoht:
Auto:

#17

sai käidud 7a tagasi ja eks lähen ka nüüd...muideks nendel kellel on Sportlandi kaart saavad juba tänasest pileti osta:eureka:
Sõbrale saadeti mobiilile sõnum, et võite osta enne teisi pileti, mida ta ka lahkesti kasutas!
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#18

Metallica jääb seekord siis kindlasti ära sest muid asju juba kah palju, aga see eest 19 juuni rock cafe`s Deftones:notworthy:Ja siis kui pea sellest terve seame sõpradega mikrobussi :drive:nina Praha poole sest seal 25 juuni TOOOL:notworthy::headbang:
stennadi
Postitusi: 696
Liitunud: T Jaan 11, 2005 20:03
Asukoht:
Auto:

#19

Nonii ürituseni pole enam palju aega jäänud.
Mina kavatsen kohal olla, kes veel Saabilistest tulemas on ? :P
waldoS
Postitusi: 134
Liitunud: L Mai 20, 2006 9:30
Asukoht:
Auto:

#20

WAU!!!
Kontsert oli MEGA hea, täna hommikul ärgates oli hääl ikka täiega läinud. Tervitused kõigile saablastel, kes sellest üritusest osa said. Positiivne üllatus oli ka see, et tehti nii palju häid vanu lugusi!!!
Ja see rahvajões linna poole voolemine oli ka midagi sellist, mis juhtub vaid korra elus!!!

SEEK AND DESTROY!!!!!!!!!!!!

:head:
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#21

Olin seal kaameraga enne avamist. Päris hea pilt, kui alumised mereväravad külastajatele kl. 14.30 avati. Algas tõeline 100m võidujooks lava poole. Oli ju vaja saada need parimad kohad näpuviskamiseks :cool:. Turva teadis öelda, et sel korral suht rahulik sisenemine. Väravate taha jäi paras prügimägi, sest mingeid pudeleid sisse viia ei saanud.
Kontsert ise jäi mul kahjuks vaatamata (kuigi võimalus oli)...niikuinii kontserdi ajal filmida poleks tohtinud :red:.
waldoS
Postitusi: 134
Liitunud: L Mai 20, 2006 9:30
Asukoht:
Auto:

#22

Lood, mida kuulda sai:

Creeping Death
Wherever I May Roam
For Whom The Bell Tolls
Fuel
Fade To Black
Battery
Master Of Puppets
The Thing That Should Not Be
Welcome Home (Sanitarium)
Disposable Heroes
Leper Messiah
Orion
Damage Inc.
Sad But True
Nothing Else Matters
One
Enter Sandman
So What
Seek & Destroy

Igasugused kommentaarid on üleliigsed!:headbang:
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#23


Lisatud failid
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Wolfheart
Postitusi: 118
Liitunud: N Mai 26, 2005 22:43
Asukoht:
Auto:

#24

Ei oskagi nagu midagi öelda. Kõik emotsioonid on ülivõrdes. :headbang::headbang::headbang:
Kusjuures uus bassimees oli väga tasemel. Roberti bassimäng oli ikka väga võimas ja samas tehnikas kui Cliff Burton seda tegi. Arvan, et kadunud Cliff oleks rahule jäänud ka Roberti mängitud Orioniga. Väga võimas!!!
waldoS
Postitusi: 134
Liitunud: L Mai 20, 2006 9:30
Asukoht:
Auto:

#25

Ainukese tõrvatilga meepotti pani see, et sõbral on jalaluus mõra sees. Kuidas see täpselt juhtus, ei saanud ta ise ka aru, möll oli nii suur, täna hommikul lonkas aga traumapunkti ja nüüd on paar nädalat puhkust karkudel!
Vasta