9-5 Troll?

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
miku
Saabiklubi liige
Postitusi: 569
Liitunud: T Apr 13, 2004 13:02
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#26

Lahjem kui mu praegune suksu :P , ning see 'carbon fibre' ajas silmad kõõrdi pähe vähemalt pildi peal... ehk siis ma kujutan ette, et mind hakkaks ta häirima... üsna tugevalt.

Pisike sõna ka selle 'jõudsid osta, jõua ka maksta koha pealt'. Tegelt peab paika küll. Kütusekulu on savi, aga samas kui me hakkame rääkima igast pulikatest, mis katki lähevad sellistel autodel...
romza
Postitusi: 849
Liitunud: P Mär 05, 2006 17:18
Asukoht:
Auto:

#27

Üldiselt on saabil tõesti juba tehasest sisu päris hästi välja kukkunud ja ei ole erilist vajadust kasutada "carbon fiber look" detaile.
Oleks opel või volkswagen, siis ehk teine asi.

Bensu kulu pealt saab muidugi kõige ökonoomsem masin pole, võttes arvesse, et eelmine auto li diisel, millel oli keskmist kütusekulu raske üle 6,5l saada. Kuid saabil on keskmine ikka 10-11 vahel.
Võibolla suvel ehk vähe langeb, kuid suvel on jällegi jalg ka raskem :drive:

Eks see Troll ole aero klassi pill ja näeb ka päris kenake välja. Kuid tõesti need autod, mida on mingis spets firmas timmitud. Nendel võivad ehk tõesti jupid ja ka remont olla kallim kohe kindlasti.
romza
Tan
Postitusi: 423
Liitunud: T Okt 11, 2005 17:53
Asukoht:
Auto:

#28

Piltidel näeb see "carbon" dash küll suht jube välja, aga vaevalt ta päriselus nii kole on.
Mu trakatsil ka mingi sama liiki kate armatuuril ja täitsa kena ja rahulik, ehk isegi parem kui puiduparoodia.
Maitse üle muidugi ei vaielda vaid kakeldakse :P
Vasta