e-hääletamine vs tavalised valimised vs mittevalimine

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#76

Kuna saabnetis on kujunenud mingisugune tuumik, kes omavahel pidevalt suhtlevad ning kommenteerimas on samuti üsna konkreetne arv inimesi, siis minu arvates on väga mõistlik ja normaalne, et tekib suhtlus ka muudel teemadel peale Saabi (uskumatu, kuid elus on ka muid asju/teemasid).
Oleme ju uhked oma tsiviliseeritud foorumi üle, miks mitte nautida ka kvaliteetset internetisuhtlust, kui selline tekib.
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#77

Algselt postitas: ivomets
Algselt postitas: kaarel

:? Kas ning kuidas valid sina? :?

kaarel ise tundus nii sympaatne inimene ja eksib jõhkralt saabifoorumi reeglite vastu.
ja adminnid kah midagi ette ei võta????:wall:

see justkui meite riigi poliika: on reeglid, aga mida ei peata millekski ja need kes peaks selle järgi vaatama, et reegleid täidetakse, ei tee seda.:fight:

to ivomets: Ei saa esimese ropsuga mitte pihta, mis reegli vastu võisin eksida. Ka mitte teise, ega ka kolmanda ropsuga jääb see mulle arusaamatuks. Paar postitust eespool jõudis Cyber point'i tegelikult juba ära selgitada - minu tõstatatud küsimus ei olnud ju selles, KEDA valida (see on sügavalt isiklik asi), vaid kas ning kuidas seda teha.

Kui see teema saabirahvale korda ei läheks, siis ei oleks siin ka 75 postitust. Saame teada, et küsitlusele vastanutest pea pooled (hetkeseisuga) on piisavalt laisad, kuid see-eest nupukad, et osaleda e-hääletusel. Veidi väiksem seltskond (kah nupukad, kuid vähem laisad) eelistab minna (loodetavasti ilusal) nädalavahetusel oma SAABiga kodanikukohust täitma ning õige väike osa meist on otsustanud mitte hääletada - ega nemadki sellepärast halvemad ole.

Asi, millele ma esimese postituse lõpus vihjasin, oli soovitus jätta oma eelistused välja ütlemata. Eelistusena pidasin tegelikult silmas ka antipaatiaid. Just selle mõttega, et mõni SAABihuvilisest nt Koonderakonna või Pensionäride erakonna toetaja ei tunneks end tõrjutuna ja pärast ei julgeks SAABimurega teiste poole pöörduda, kartes avalikku hukkamõistu.

Mis puutub reeglitesse, siis Loba alla peaks see jutt sobima küll. Iseasi, kui keegi asuks heietama teemal - renoo vs sitröön.

:beer:
tarmiit
Saabiklubi liige
Postitusi: 393
Liitunud: K Juul 28, 2004 23:45
Asukoht:
Auto:

#78

Mina lähen homme valima!:thumb: Tõmban saapad jalga:head:ja sulpsan läbi lompide oma häält andma ja naise võtan kah kaasa,sest siin riigis valitseb tohu-va-bohu ja see riik on vajumas sohu!!:P
Puidust toodete valmistamine eritellimisel: http://www.isoptera.ee/
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#79

Et siis läbi selleks korraks:freak:
Ma ei saa aru,kuidas sellel Keskil nii palju pooldajaid ikkagi on:bs::bs::bs:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#80

Ärgem siis suurt poliitikalaata korraldagem...

Aga asi seegi et 3% inimesi elektrooniliselt valis..;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#81

polegi erilist mõtet-pärast kaklust rusikatega vehkimine tundub:poke:
Kahjuks oli Saabnet esimene koht,kuhu oma pettumust väljendama sattusin,naist ei viitsi ka kolkida:angry:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#82

Algselt postitas: iisakMa ei saa aru,kuidas sellel Keskil nii palju pooldajaid ikkagi on:bs::bs::bs:
Nad jäid jah teiseks, täpselt nagu ka presidendivalimistel:P

Aga olgem ausad, Savisaarel olid reklaami osas kõige paremad nõuandjad ja kõige täpsemini määratud sihtgrupp - just selle pärast teda ei huvitanudki, et kõik teised nende üle irvitasid, kuid need kes tõesti neid valima läheks, nende jaoks oli asi hästi läbi mõeldud: kellele pudel, kellele raha, kellele lubadused, kellele midagi muud. Ei maksa unustada, et kogu selles kammajjaas oli ainult üks erakond, kelle valimislubadused mahtusid reaalselt riigieelarve piiridesse, ehk kes siis ei tegelenud kärbeste päheajamisega. Loodetavasti sünnib tulevikus veelgi selliseid uusi ja veidi teiste väärtushinnangutega poliitilisi ühendusi. Praegu aga kiidusõnad valimas käinutele ja õnnitlused väljavalituile, ja lepime sellega, et järgmisi utoopilisi lubadusi ja tähelepanu pööramist meiesugustele lihtsurelikele peame ootama jälle tervelt 4 aastat:)
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#83

Algselt postitas: Cyber
Ärgem siis suurt poliitikalaata korraldagem...

Aga asi seegi et 3% inimesi elektrooniliselt valis..;)

Mulle pigem jäi silma ning meeldib E-hääletamise tulemused.

http://epl.ee/uudised/376745
Iga ratas veab and then some!
Skybound
Postitusi: 515
Liitunud: T Aug 01, 2006 23:17
Asukoht:
Auto: Oli kunagi SAAB 9-5 Aero

#84

Algselt postitas: iisak
Ma ei saa aru,kuidas sellel Keskil nii palju pooldajaid ikkagi on:bs::bs::bs:

Mis siin imestada, mina tean vähemalt kahte :P Ehk siis minu isa ja minu tädi. Ise siiski parempoolsemate vaadetega. Aga ei maksa unustada, et peale Tallinna on olemas ka ülejäänud Eesti. Seal elavad inimesed, kelleni pole jõudnud Savisaare mahhinatsioonid, võimumängud, kinnisvaraskandaalid. Nendeni jõuab vaid Kesknädal ;) Ja kuna kõik paremerakonnad (eesotsas Laariga) seonduvad kõigepealt põllumajanduse, kalanduse ja üldse kogu vanema generatsiooni "põhjalaskmisega", siis pole raske arvata, miks KE maakohtades popp on. Vähemalt nemad tõstavad pensione ja jagavad vahel ka niisama raha :D

Ei ole ma teinud kihutustööd ja selgitusi, miks Savisaart mitte valida :nono: Erinevad inimesed, erinevad arvamused....
"Why do those people who drive SAAB have THAT smile on their face?!" / J.Clarkson
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#85

Algselt postitas: iisak
Et siis läbi selleks korraks:freak:
Ma ei saa aru,kuidas sellel Keskil nii palju pooldajaid ikkagi on:bs::bs::bs:
Ah mis sa põed. Muretsemiseks pole ju veel põhjust. Seni kuni Oravad kesikutega koalitsioonilepet pole teinud (mida ilmselt seekord ei juhtu), võib valimistulemused siiski positiivseks lugeda.

Suur@parempoolne
Vasta