Kas foorumlane/kes foorumlane

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#51

Algselt postitas: kaarel
Nii auto kui peremees on teada - mõlembid käisid ka talvekokkutulekul. Hoolimata sellest, et ajasin auto omanikuga pikalt juttu maast ja ilmast, ning olen temaga samuti Veeriku Selveris kohtunud, ei tule ta nimi enam meelde. :red:
Ahjaa, pilt on ka olemas: ;)

Mäluvärskendus

terv, teager
svenska
Postitusi: 116
Liitunud: L Mai 26, 2007 16:35
Asukoht:
Auto:

#52

Suur kas olid see sina kes sõitsid täna Narva poolt Tallinna ja pika pilguga mu isendi jälgisid? Arvasin ära selliste tunnusmärkide järgi nagu tumesinine värv ja numbritähed AOY
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#53

Mina-mina :) Olen jah vastik jõllitaja :)

Ilus-puhas auto sul. Velg läikis nii mis kole.
A2hj
Postitusi: 144
Liitunud: R Dets 10, 2004 12:38
Asukoht: Põlva
Auto: Saab 9-5, Sportcombi, 2005.a.

#54

Tähtvere ja Veeriku kandis võib mind tihti näha kuna elan Tähtveres.
y2k87
Postitusi: 107
Liitunud: R Veebr 16, 2007 13:50
Asukoht:
Auto:

#55

Täna Olustvere mõisa juues silmasin punast saab 9-3 (numbri algus 616 a..) tundus väga "rästas-e oma olevat. Kui otsima asusin oli juba kadunud.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#56

Kas Hetkel Harju Elektri territooriumil (HE alajaamade tehase läheduses) parkiva 9-5 Aero (sedaan, eemalt paistis must) omanik on ka siinse foorumi kasutaja?
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#57

Algselt postitas: y2k87
Täna Olustvere mõisa juues silmasin punast saab 9-3 (numbri algus 616 a..) tundus väga "rästas-e oma olevat. Kui otsima asusin oli juba kadunud.
Ei, ma ei ole Olustveres käinud, number on ka teine :)
Homme sõidan küll Viljandisse, aga teise autoga.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#58

Eile (laupäev 14.07.07) nägin Võrus Maxima kaupluse parklas ühte saabneti numbrialustega tonnist minu autost mõned meetrid eemal parkimas. Kellega tegu?
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#59

Igal hommikul sõidan Laagris mööda ühest parkivast tumesinisest 9000 Aerost.. Numbril tähed vist TFS.. Kas keegi tunnistab omaks?
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
nampat
Postitusi: 173
Liitunud: E Jaan 22, 2007 12:15
Asukoht:
Auto:

#60

Aga kelle Saab seisab Helme tänava maja ees või siis maj aall garaažis? Roheline 900 (9-3), mustad veljed all,...number algab 888 ... Minuarust oli see masin ka kokkutuleku piltidel.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#61

Algselt postitas: nampat
Aga kelle Saab seisab Helme tänava maja ees või siis maj aall garaažis? Roheline 900 (9-3), mustad veljed all,...number algab 888 ... Minuarust oli see masin ka kokkutuleku piltidel.
Herr Spark, kui ma ei eksi..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Jürgen

#62

Kes tunnistab ülesse, et on 75* tfk(vist) omanik, autoks ng900 turbo ja juht kandis saabneti särki, tegevuspaik aleksandri tänav kell 19:30.
Lennu
Postitusi: 20
Liitunud: N Nov 24, 2005 14:53
Asukoht:
Auto:

#63

Algselt postitas: Jürgen
Kes tunnistab ülesse, et on 75* tfk(vist) omanik, autoks ng900 turbo ja juht kandis saabneti särki, tegevuspaik aleksandri tänav kell 19:30.

Tuleb süü omaks võtta:notworthy:
Skybound
Postitusi: 515
Liitunud: T Aug 01, 2006 23:17
Asukoht:
Auto: Oli kunagi SAAB 9-5 Aero

#64

Megastiilne hall kolmeukseline SAAB 99 Muhu saarel Liiva külas 27.07 pärastlõunal ringi kruiisimas :thumb: Numbrimärk oli vist ***AZG (võin eksida).
"Why do those people who drive SAAB have THAT smile on their face?!" / J.Clarkson
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#65

PVA endist valget klassikut nähtud hetk tagasi. Kollane konks reetis. Jutu järgi olevat keegi foorumist. Aga kes?
Jürgen

#66

og9-3 aero, nr 468 TGV, kes võtab omaks?:cool:
spark
Saabiklubi liige
Postitusi: 758
Liitunud: E Mai 22, 2006 23:46
Asukoht:
Auto:

#67

Algselt postitas: Cyber
Algselt postitas: nampat
Aga kelle Saab seisab Helme tänava maja ees või siis maj aall garaažis? Roheline 900 (9-3), mustad veljed all,...number algab 888 ... Minuarust oli see masin ka kokkutuleku piltidel.
Herr Spark, kui ma ei eksi..:)
kõik te ka välja nuhite :P
nampat
Postitusi: 173
Liitunud: E Jaan 22, 2007 12:15
Asukoht:
Auto:

#68

Algselt postitas: spark
Algselt postitas: Cyber
Algselt postitas: nampat
Aga kelle Saab seisab Helme tänava maja ees või siis maj aall garaažis? Roheline 900 (9-3), mustad veljed all,...number algab 888 ... Minuarust oli see masin ka kokkutuleku piltidel.
Herr Spark, kui ma ei eksi..:)
kõik te ka välja nuhite :P

Noh, mis seal ikka nii väga nuhkida...vaatan lihtsalt kõrvalmaja aknast...minu oma on see pruunikas-hall 9-5 Aero mis seal seisab :P
snowguy
Postitusi: 409
Liitunud: N Jaan 04, 2007 12:43
Asukoht:
Auto:

#69

täna nägin mingit nahaalset uuema 9-3 juhti kes riiamaanteel slaalomit harrastas 15.30 maarjamõisa- vaksali lõigus....loodan väga et ei pea rohkem märkama ja et see pole foorumlane...järgmine kord kirjutan numbrimärgi üles...täna sadas rämedalt ja ei tuvastanud seda enam kaugustest...ja polnud ka ise roolis et jälitama asuda

tartu saablased: riiamaantee on nüüd korras kuid sellegipoolest pole see kiirusrekorditeks ja politseil on päris palju tööd viimastel päevadel....ei jõua teised minu tänavas protokolle ära sirgeldada
Susanna
Postitusi: 38
Liitunud: N Nov 09, 2006 22:56
Asukoht:
Auto:

#70

Jõmmiteemasse ehk sobib paremini?
Saabitips
Postitusi: 17
Liitunud: R Aug 04, 2006 18:18
Asukoht:
Auto:

#71

Algselt postitas: kaarel
Algselt postitas: rantto
Täna väikest jalutuskäiku sooritades hakkas silma tumesinine tonnine saabneti numbrialustega, parkis teine Tähtveres. Paaril korral olen ka Veeriku Selveri parklas märganud, permees kannab ka saabneti särki:)
Nii auto kui peremees on teada - mõlembid käisid ka talvekokkutulekul. Hoolimata sellest, et ajasin auto omanikuga pikalt juttu maast ja ilmast, ning olen temaga samuti Veeriku Selveris kohtunud, ei tule ta nimi enam meelde. :red:
Ahjaa, pilt on ka olemas: ;)

a2hj peaks ta saabneti foorumi nimi olema, kui nüüd õieti mäletan. Ta muidu mu mehe vend;) Hetkel sõidame ise tema vana saabiga, aga on lootust lõpuks oma kullake sõitma saada lähipäevil:beer:

Muideks olen täheldanud, et viimasel ajal on Tartusse saabe tekkinud nagu seeni pärast vihma. Igati pro:)
Kuska
Postitusi: 33
Liitunud: T Juun 05, 2007 16:12
Asukoht:
Auto:

#72

Sattusin eile Kadriorus Koidula tänaval peale kollasele kabriosaabile, kilkasin juba mõtteis, et nüüd nägingi selle iluduse ära, mille pilt mul toredasti desktopil ilutseb.. Vaatasin kokkutuleku pilte ja märkasin hoopis teistsugust numbrit selle küljes.. Aga sellel, mida kadriorus nägin oli nr 787***. Kas kollaseid kabriosid on rohkem siis?

Sharp-i kollasel on ka teistsugune number..
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#73

Algselt postitas: Kuska
Sattusin eile Kadriorus Koidula tänaval peale kollasele kabriosaabile, kilkasin juba mõtteis, et nüüd nägingi selle iluduse ära, mille pilt mul toredasti desktopil ilutseb.. Vaatasin kokkutuleku pilte ja märkasin hoopis teistsugust numbrit selle küljes.. Aga sellel, mida kadriorus nägin oli nr 787***. Kas kollaseid kabriosid on rohkem siis?

Sharp-i kollasel on ka teistsugune number..

Mina teab kahte, classik ja 9-3
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#74

Algselt postitas: Kuska
Sattusin eile Kadriorus Koidula tänaval peale kollasele kabriosaabile
Oli ta siis classic või NG või OG9-3 või SS ??
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
tfl
Postitusi: 50
Liitunud: E Juul 16, 2007 11:33
Asukoht:
Auto:

#75

pva valge klassik on meie käsutuses/kasutuses.

ja asub peaasjalikult tallinnas kapi tänaval, mis on üllatavalt saabirohke tänav. peale valge klassiku on veel paar kolm saabi.
Vasta