Saab õnnetuses

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
mortenx
Postitusi: 301
Liitunud: K Apr 25, 2007 23:08
Asukoht:
Auto:

#176

õnn on et mul nii väike kõks oli et auto liikumisvõimet see ei mõjuta.aga ma ei kujuta ette kui auto oleks liikumiskõlbmatu ja siis peaks veel venitama asjadega...
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#177

http://www.hullumaja.com/?pg=main&c=7&i=36599
Pole küll ühtegi Saabi kasutatud aga mõtlemisainest on seal küll.
jube, millised paberautod mõned on...:bs:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
zupa9000cd
Postitusi: 116
Liitunud: R Sept 08, 2006 14:41
Asukoht: Rakvere
Auto:

#178

ei tea millest küll viimane masin tehtud oli. - deformatsioon oli sellise rullumise peale küll minimaalne.:o
Jürgen

#179

Algselt postitas: zupa9000cd
ei tea millest küll viimane masin tehtud oli. - deformatsioon oli sellise rullumise peale küll minimaalne.:o
Tahaks ka teada kas tõesti siis xc90 on nii vastupidav:freak:.
jack
Postitusi: 264
Liitunud: P Aug 28, 2005 9:34
Asukoht:
Auto:

#180

pole küll ühtki Saabi õnnetuses aga inimesi küll.
Väike šokiteraapia kõigile kihutajatele::gun:

mitte nõrganärvilistele
Ei. Ma ei kihuta. Ma lihtsalt lendan madalalt.
ruben
Postitusi: 11
Liitunud: E Apr 02, 2007 14:35
Asukoht:
Auto:

#181

Täna siis kojusõites sai ka Saabi kiidetud turvalisus ära proovitud. Sõites mööda Liivalaia tänavat sõitis mulle Tartu mnt'lt kaubamaja poolt Toyota Rav4 ette. Kuna mul oli roheline ning tal punane siis süüdlase määratlemisega raskusi ei olnud. Tulemus aga selline, et Toyotal raam kõver ja tagasild samuti, minul esipõrkkeraud ja tuled, radikas paistis ka esialgsel vaatamisel kõver ning kapott samuti eest puruks. Turvapatja igatahes lahti ei löönud. Tõenäoliselt on veel sisemisivigastusi. Aga need selguvad alles hiljem. Parklasse sain igatahes omaljõul.

Nüüd küsimus, kuidas homme kindlustusse minnes käituma peaksin? Süüdlase kindlustusseltsiks on Seesam. On klellegi kogemust nendega ning mis remonditöökoja nad tavaliselt määravad?
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#182

Seesamiga on minul ainult head kogemused. Tol korral oli mul küll Audi aga Revali arve maksti ilusti kinni ja mul polnud mingeid probleeme
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#183

Ka kiidusõnad Seesami kohta. Kui mul kunagine Opel ära kraabiti, siis aktsepteerisid ilma mingite vastuväideteta minu poolt soovitud värvitöökoja pakkumise. Esiklaas vahetati ka ilma probleemideta ära.
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG]
ruben
Postitusi: 11
Liitunud: E Apr 02, 2007 14:35
Asukoht:
Auto:

#184

et põhimõtteliselt saan ise töökoja valida? nt troosti hinna pakkumine?
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#185

Algselt postitas: ruben
et põhimõtteliselt saan ise töökoja valida? nt troosti hinna pakkumine?

Kui neile pakkumine sobib, siis miks mitte
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG]
tyygassiga
Postitusi: 38
Liitunud: K Mär 28, 2007 10:35
Asukoht:
Auto:

#186

Algselt postitas: ruben
Tõenäoliselt on veel sisemisivigastusi. Aga need selguvad alles hiljem. Parklasse sain igatahes omaljõul.

Nüüd küsimus, kuidas homme kindlustusse minnes käituma peaksin? Süüdlase kindlustusseltsiks on Seesam. On klellegi kogemust nendega ning mis remonditöökoja nad tavaliselt määravad?

Loodan, et fikseerisite süülisuse kirjalikult. Sisemised vigastused ei pruugi tõesti kohe näha olla. Kasko puhul on lausa reegel, et edasist kahju suurenemist tuleb vältida. Minu soovitus: mine kahjukäsitlusse autota ja las süüdlase seltsi (Seesam) esindaja tuleb autot ise vaatama. Hoiad kindlasti närve kokku.

Nende poolt soovitatud töökojas tingimata remontima ei pea. Alati võib ka ise tuua pakkumise usaldusväärsest kohast (siinsete gurude käest). Kindlustuse jaoks on oluline, et remontija annab garantii ja ei tee tööd kallimalt kui turul üldiselt tavaks.
ruben
Postitusi: 11
Liitunud: E Apr 02, 2007 14:35
Asukoht:
Auto:

#187

saan ma nüüd aru, et esimene käik oleks siis troosti? ja siis alles kindlustusse või on marsuut kindlustus-troost-kindlustus?

Kirjalik tunnistus on süüdlase poolt olemas.
ill
Saabiklubi liige
Postitusi: 1971
Liitunud: T Veebr 27, 2007 13:25
Asukoht:
Auto:

#188

Homme autoga süüdlase kindlustusse, seal kõik fikseeritakse ja siis pakkumisi võtma autoremondifirmadesse, firma esitab kalkulatsiooni ja siis kindlustus annab garantiikirja, et ta nõus tasuma arve. Ca kolm aastat tagasi käis asi nii.
Madispoiss
Postitusi: 134
Liitunud: R Aug 04, 2006 7:06
Asukoht:
Auto:

#189

Algselt postitas: ruben
saan ma nüüd aru, et esimene käik oleks siis troosti? ja siis alles kindlustusse või on marsuut kindlustus-troost-kindlustus?

Kirjalik tunnistus on süüdlase poolt olemas.

Kõigepealt vutt vutt süüdlase kindlustusse. Seal vaadatakse auto üle ja saadetakse kalkulatsiooni. Tehakse ka pildid ja kirjutatakse vigastused üles. Seda siis kas kindlustuses või seal kus remont hakkab toimuma. Seesam on väga tase koht ja ptobleeme ei tohiks tekkima hakata. Kui kalkulatsioon tehtud ja kindlustus on summade ja asjadega nõus siis roheline tuli sul.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#190

Võid täitsa vabalt meile Troosti ka tuua.
Me ennegi aidanud:facts:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
tyygassiga
Postitusi: 38
Liitunud: K Mär 28, 2007 10:35
Asukoht:
Auto:

#191

kui ikka mingi vigastus, mis võib sõites olukorda halvendada, siis kutsu ikka käsitleja kohale ja saa kätte lubadus autot treileriga remondikotta sõidutada. Nagu varem öeldud, ei tohi oma edaspidise käitumisega kahju suurendada.
tyygassiga
Postitusi: 38
Liitunud: K Mär 28, 2007 10:35
Asukoht:
Auto:

#192

ja usun, et Troosti võid pärast esmast kahjude üle vaatamist minna küll. Kui ise ilusasti käitud, siis saavad kõik kahjud korralikult korvatud.
Madispoiss
Postitusi: 134
Liitunud: R Aug 04, 2006 7:06
Asukoht:
Auto:

#193

Algselt postitas: tyygassiga
kui ikka mingi vigastus, mis võib sõites olukorda halvendada, siis kutsu ikka käsitleja kohale ja saa kätte lubadus autot treileriga remondikotta sõidutada. Nagu varem öeldud, ei tohi oma edaspidise käitumisega kahju suurendada.

See peaks siililegi selge olema ju, et kui massin ei sõida siis sadab kindlustus treila järgi. Aga kuskile liikluskeerisesse õnnetuskohtra ei tule ükski käsitleja. Lasevad omale kas siis kindlustuse hoovi auto sebida või otse remondikohta kus tehakse kalkulatsioon ja pildid ka osades kohtades. Ja kui on midagi küsitavat siis tuleb käsitleja kohapeale vaatama. Vot.
Iuo
Postitusi: 1020
Liitunud: T Juul 11, 2006 15:05
Asukoht:
Auto:

#194

Jäin Liivalaias foori taha seisma ja .... MB CLK- Brabus ühe vennasrahva kodanikuga roolis lisas kiirust, et jõuaks veel üle ristmiku.- "Ma mõtlesin Te sõidate üle, Olen kõigega nõus minu viga. (Kurat eile sain auto remondist kätte)"
Pole ikka midagi teha! Olen juba pikemat aega täheldanud, et Tallinna liikluses ei tohi eeskirjadejärgi sõita.:nono:
TULEB sõita lihtsalt teistest kiiremini, siis ei jää jalgu!:bs:
Nüüdsest HAKKAN jõmmiks saabiroolis:gun: ja ärge enam jalgu jääge.

Lisatud failid
tyygassiga
Postitusi: 38
Liitunud: K Mär 28, 2007 10:35
Asukoht:
Auto:

#195

Algselt postitas: Madispoiss
Algselt postitas: tyygassiga
kui ikka mingi vigastus, mis võib sõites olukorda halvendada, siis kutsu ikka käsitleja kohale ja saa kätte lubadus autot treileriga remondikotta sõidutada. Nagu varem öeldud, ei tohi oma edaspidise käitumisega kahju suurendada.

See peaks siililegi selge olema ju, et kui massin ei sõida siis sadab kindlustus treila järgi. Aga kuskile liikluskeerisesse õnnetuskohtra ei tule ükski käsitleja. Lasevad omale kas siis kindlustuse hoovi auto sebida või otse remondikohta kus tehakse kalkulatsioon ja pildid ka osades kohtades. Ja kui on midagi küsitavat siis tuleb käsitleja kohapeale vaatama. Vot.

Härra "siililegi selge" paistab vist kõva kahjuspetsialist olema;)
Ma üritasin nõu anda TEADES, kuidas asjad tegelikult toimivad.
ruben
Postitusi: 11
Liitunud: E Apr 02, 2007 14:35
Asukoht:
Auto:

#196

Nii palju veel teadmiseks, et minu Saab läks mahakandmisele. Kahju küll, aga samas nüüd ongi põhjus uus osta.
Lähiajal siis romu.ee sse 98`aasta 9-5 tulemas.
Madispoiss
Postitusi: 134
Liitunud: R Aug 04, 2006 7:06
Asukoht:
Auto:

#197

[/quote]Härra "siililegi selge" paistab vist kõva kahjuspetsialist olema;)
Ma üritasin nõu anda TEADES, kuidas asjad tegelikult toimivad. [/quote]

Mis ma siis valesti kirjutasin mida sa TEADSID?
Ja kui kõva kahjuspetsialist ma olen....ei oska öelda, igapäevaselt seda tööd teen....no ju siis olen;)

sorry OT.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#198

Tsitaat:Härra "siililegi selge" paistab vist kõva kahjuspetsialist olema;)
Ma üritasin nõu anda TEADES, kuidas asjad tegelikult toimivad.

Herr tyygassiga peaks ju ometi teadma,et kui sa oled mingil alal ka kõige-kõigem,siis foorumites vaidlevad sinuga ikkagi veelgi kõigemad;)
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#199

äna kell 12.06 sai politsei teate, et Paldiski maanteel sattusid liiklusõnnetusse veoauto Scania ning sõiduautod Mazda ja Saab.

http://www.postimees.ee/151007/esileht/ ... 289456.php
Keegi meist?
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#200

Algselt postitas: Iuo
Jäin Liivalaias foori taha seisma ja .... MB CLK- Brabus ühe vennasrahva kodanikuga roolis lisas kiirust, et jõuaks veel üle ristmiku.- "Ma mõtlesin Te sõidate üle, Olen kõigega nõus minu viga. (Kurat eile sain auto remondist kätte)"
Pole ikka midagi teha! Olen juba pikemat aega täheldanud, et Tallinna liikluses ei tohi eeskirjadejärgi sõita.:nono:
TULEB sõita lihtsalt teistest kiiremini, siis ei jää jalgu!:bs:
Nüüdsest HAKKAN jõmmiks saabiroolis:gun: ja ärge enam jalgu jääge.

Tuleb au anda uue 9-5 tagabumperi vastupidavusele. Endale sadas kah nädal-paar tagasi korraliku pauguga Audi S3 tagant sisse samas situatsioonis - otsasõitjal bumper katki ja loperdas. Enda masinal ei suutnud mitte ühte kriimu kah tuvastada, kuigi litaka tugevuse järgi arvasin et pilt umbes samasugune nagu siin paistab. Eelmise põlvkonna 9-5 tagaots tundus küll märksa kergemini küljest pudenema ja deformeeruma, tean paari näite varal :)
Vasta