Lumi maas 2008/2009

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#151

Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#152

Ja tänase päeva parim uudis tuleb SIIT!
Täiesti uskumatu.... Kas keegi oskab mulle öelda, mis toimub nende "ametnike" peades:wtf::bs:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
mart284
Iks-mees
Postitusi: 2202
Liitunud: L Aug 11, 2007 20:53
Asukoht: Harku
Auto: Saab
Kontakt:

#153

Algselt postitas: iisak
Ja tänase päeva parim uudis tuleb SIIT!
Täiesti uskumatu.... Kas keegi oskab mulle öelda, mis toimub nende "ametnike" peades:wtf::bs:

Huvitav, kas see teistpidi kah töötab? Mul on kõnnitee puhtaks kraabitud, aga sõidutee lumes. Helistan MUPOle ja uurin:)

EDIT: helistatud :bs:
Kuna ma elan maal, siin siin MUPO volitus ei kehti ja nad aidata ei saa:) Hommikune võimlemine lumelabidaga oli täitsa mõtetu:)
que
Postitusi: 1409
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#154

..ja muidugi keelustame veel naastrehvid.. meil ju talve pole :D
Everyday Regular SAAB guy!
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#155

Algselt postitas: que
..ja muidugi keelustame veel naastrehvid.. meil ju talve pole :D
Ma sõitsin poolkulunud lamellidega - ei jäänud majade vahel kinni.
ttlauri
Postitusi: 46
Liitunud: N Sept 11, 2008 11:27
Asukoht:
Auto:

#156

No ma ka ei mõista seda naastrehvide keelustamist. Linn ei suuda teid hooldada nii kiiresti ja lumest lahti lükata. Ma oma 9-3 + Pirelli Carvingute ronisin hommikul kõikidest hangedest läbi nii, et ei teind teist nägugi. Samas uus suht kõrge Sebring, tutikate lamellidega jäi kohe väiksesse hange kinni.

EDIT: Pold mingid lambi lamellid, mark läks täitsa meelest, sry.
saabSS
Postitusi: 901
Liitunud: T Dets 04, 2007 21:26
Asukoht: Tallinn
Auto:

#157

lamell on alati parem, kui naast sellises lahtises lumes. või noh, testide järgi.
schlaam
Postitusi: 121
Liitunud: P Juun 12, 2005 3:50
Asukoht:
Auto:

#158

naast ju paksus lumes kinnijäämist ei väldi.. temast pigem väikestel kiirustel jääl kasu..

edit: ja ma ei saa sellest linnavalitsuste sõimamisest aru.. tüüpiline eestlane, selle asemel et toredast ilmast ja lumest rõõmu tunda ja veidike kohaneda, on vaja otsida süüdlasi :(

chill :thumb:
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2286
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#159

Aga ma olen paljusi aidanud ja lahe on tegelt...:drive:
Üks treila, üks suvesussidaga bemari, mõned tööškodad...

4x4 ruulib täiega
romza
Postitusi: 849
Liitunud: P Mär 05, 2006 17:18
Asukoht:
Auto:

#160

Algselt postitas: NO FEAR
Aga ma olen paljusi aidanud ja lahe on tegelt...:drive:
Üks treila, üks suvesussidaga bemari, mõned tööškodad...

4x4 ruulib täiega

Linna peala ka päris mitut 4x4 masinaid põhja peal kinni istuvana nähtud. Probleem nende juhtidel on see, et üritatakse mööda saada teistest autodest läbi lumevallide. Kuid alati see ei õnnestu.
romza
olaviv
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 21, 2007 18:27
Asukoht:
Auto:

#161

Veelgi uskumatum lugu
ttlauri
Postitusi: 46
Liitunud: N Sept 11, 2008 11:27
Asukoht:
Auto:

#162

Algselt postitas: saabSS
lamell on alati parem, kui naast sellises lahtises lumes. või noh, testide järgi.

No minu praktika on midagi muud tõestanud:wise:
sipelgaz
Postitusi: 260
Liitunud: T Aug 15, 2006 20:47
Asukoht:
Auto:

#163

Olin nädalavahetusel sirgala karjääris ning eile sai siis tagasiteekond ette võetud.

Kui sinna sõitsime reedel, läks 1h55. Eile tulime tagasi 4h25.

Mingi hetk laupäeval täitsa mõtlesin, et kuna offroaderid on seal hunnikute treiladega, paneks saabuki ka treila peale ja tuleks mingi muu vahendiga tallinna (Ühistransport, vms) aga see oli vist hea plaan mitte seda teha arvestades sellega, mida teepeal nägime.

Teepeal nägime:

- 4 Liinibussi Kraavis
- 3 Lumekoristusmasinat kraavis
- 1 Õnnetu vana 9-3 kraavis natuke peale jõhvit
- 4 rekkat kraavis
- veel umbes tosinkond pisiautot-õnnetust
- Nina eest puhus tuul ühe camper-kuudi risti üle tee ära teiselepoole teed lumevalli.
- Selja taga 3 sekundit peale minu möödumist käis väga ebameeldiv laks. kus üks pisike kuudikas viskas end risti ning minu seljataga sõitvale autole küljepealt sisse.

Kohati asi nii hull, et nähtavus oli alla 5 meetri. Tegelt ma teadsin, et natukene minust eespool on üks Audi Allroad kelle tulede järgi ma ka Tallinnani orienteerusin aga siis jälle kohati teda lihtsalt ei olnud näha

Selline meeldiv "Pühapäevane" seiklus. Oma lamellid ei jätnud mind kordagi hätta ja naastrehvide järgi küll puudust ei tunne :)


:cool:Sipelgaz:thumb:
roomlane
Postitusi: 586
Liitunud: T Sept 13, 2005 21:42
Asukoht:
Auto:

#164

Algselt postitas: iisak
Ja tänase päeva parim uudis tuleb SIIT!
Täiesti uskumatu.... Kas keegi oskab mulle öelda, mis toimub nende "ametnike" peades:wtf::bs:

Kasutasin tänast ainulaadset võimalust lapsed kalguga lasteaeda viia, enne kui keegi üliagar kojamees liiva ja graniiti puistama hakkab...
55581286
pakkam
Postitusi: 75
Liitunud: R Nov 14, 2008 16:50
Asukoht:
Auto:

#165

Kohe oli siis nii hull lugu w?:D
Hehehe..**
Sisi sul oli nähtavus minuga võrreldes super...Ei näinud üle 2 meetri ette...
Lihtsalt nii jube oli see olukord...
Jube.
Aga eks ta ole..Varste hakkab lumi sulama ja tuleb keldrist kalossid välja tirida:D

Kui hakkab+?
Ilmajaam rääkis et hakkab ja lubati 7 kraadi sooja..
Kahju..Mulle lumi meeldib..

:head:
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#166

Parkimistrahvidest rääkides - kui lumevangis olevat autot (selle omanikku) trahvitakse, siis see tuleb vaidlustada. Tegemist on vääramatu jõuga ja seda ei või ükski kontrolör oma kasuks pöörata.

Mu sõbra auto jäi Kentmannis lumevangi. Pani sellekohase kirja koos kellaajaga armatuurile. Kui kontrolör tuli, siis sõber küsis: kas tulite trahvi tegema. Ei!- oli vastuseks - silmaga on näha, et auto on lumevangis ja sellekohane info ka jäetud.
Sõber ütles, et saab oma auto kätte alles homme...
anthillse
Postitusi: 993
Liitunud: R Mai 02, 2008 14:30
Asukoht:
Auto:

#168

Eile tulin Haapsalust- Tallinnasse 2.5h ,kuni Ristini sai 70 km/h aga peal seda oli autode rivi vastas ja söit oli 0-60km/h kuni Tallinnani. Tee peal nägin 4 autod kraavis aga önnex inimesed olid elusad ja terved, eriti hullux läx Ääsmäe ja Tallinna osas kus pöhimötteliselt oli yx rida nii-öelda puhas ja teine lumine ja selles vahes nägin bussi ja rekka olid kraavis.

Köige rohkem häiris see et klaasi puhastid tahtsid jääse minna osaliselt ehki need ahju soojad yleeile sai ostetud,et panin tähele et juhi poole kojamees mille ots jääb sinna SID taha see nagu jäätus et sinna soe öhk ei lähe yldse et kas vale arvestus mu poolt kojamehe ostmisel vöi Saabi insenerit unustasid selle koha muuda nii et sinna ka sooja puhux.

Pilt ka kus puhastasin oma Saabi ja matsin samal ajal venna Toyota :P

Lisatud failid
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#169

Väike asjakohane jutuke siia:
Aug. 12 - Kolisime oma uude kodusse Kanadas. Siin on nii ilus. Mäed on nii v6imsad. Ei suuda ära oodata aega mil saan neid lumistena näha.

Okt. 14 - Kanada - k6ige ilusam koht kogu maailmas. Lehtedel v6ib näha k6ikv6imalikke värvide kombinatsioone punaste ja oranžid varjunditega. Läksin väiksele väljas6idule imeilusasse loodusesse linnast väljas ja nägin seal hirvi. Nad on nii elegantsed. Kindlasti on nad k6ige imelisemad loomad kogu maailmas. See siin peab olema paradiis. Oeh kuidas ma seda paika armastan.

Nov. 11 - Rembrance päev. Algab hirvede jahihooaeg. Ma ei suuda ette kujutada, et keegi tahaks tappa selliseid meeldivaid loomi. Loodan, et varsti tuleb lund. Mulle hirmsalt meeldib siin.

Dets. 2 - Öösel sadas lund. Ärgates avastasin, et k6ik on valge vaibaga kaetud. K6ik näeb välja nagu postkaard. Läksime välja ja puhastasime trepi ning garaažitee. Mängisime lumes6da (mina v6itsin). Kui lumesahk mööda s6itis, pidime garaažitee uuesti puhastama. Milline ilus koht. Ma armastan Kanadat.

Dets. 12 - Öösel sadas veel lund. Lumesahk ummistas jälle väljapääsu garaažist. Mulle meeldib siin.

Dets. 19 - Veel lund. Ei saanud garaažist välja, ei saanud tööle. Siin on ilus, aga see kühveldamine hakkab ära tüütama. Kuradi lumesahk.

Dets. 22 - Veel seda valget jama. Mul on villid kätel ja selg on ka haige. Mulle tundub, et lumesahk peidab end senikaua nurga taga kuni ma oma kühveldasime l6petan. Lollpea.

Dets. 25 - Merry $¤%@& Christmas! Veel külma lund. Kui ma peaksin selle värdja kunagi kätte saama, kes lumesahka juhib, siis ma vannun, et tapan ta. Ma ei saa aru miks nad ei v6iks rohkem soola teedele panna, et seda kuradi jääd ära sulatada.

Dets. 27 - Veel valget s***a läinud öösel. Olen kolm päeva toas kükitanud, väljaarvatud lumekühveldamine garaažiteel peale lumesaha möödas6itu. Ei saa kuhugi minna, kuna auto jääb mägedes lumme kinni ja pealekauba on kuradi külm. Ilmatark ennustas, et veel kuni 30cm lund v6ib täna öösel sadada. Kas teate mitu labidatäit on 30cm lund?

Dets. 28 - See kuradi ilmatark eksis. Sadas hoopis terve meeter pa**. Selline kogus ei sula kindlasti enne suve. Lumesahk jäi lumme kinni ja see värdjas tuli minujuurde ja palus, et ega ma ei saaks talle labidat laenata? Seletasin siis talle, et olen juba kuus labidat murdnud, loopides minema kogu seda lund, mida ta mu majateele on lükanud. Ma peaaegu murdsin oma seitsmenda labida vastu tema lolli pead.

Jan. 4 - L6puks 6nnestus majast välja saada. Läksin poodi toitu ostma ja üks kuradi hirv jooksis teele ette. Kahju autol umbes 10000.- Need kuradi värdjad tuleks maha lasta. Neid kuradeid on igal pool. Soovin, et kütid oleks nad Novembris k6ik maha lasknud.

Mai 3 - Viisin auto linnas asuvasse töökotta. Lausa uskumatu kui ära roostetanud ta oli kogu sellest soolast, mis teedele laotati.

Mai 10 - Kolisin Floridasse. Ma ei saa aru, miks keegi täie m6istusega inimene peaks iialgi tahtma elada sellises jumala poolt hüljatud kohas nagu Kanada.
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
csn
Postitusi: 364
Liitunud: T Nov 07, 2006 17:10
Asukoht:
Auto:

#170

Olgem rahulikud seal Tallinnas, Tartus ja mujal....

Pärnus on alanud kergemat sorti UPUTUS

Rannapark on juba veeall, rannapargi äärel asuv Katariina villa ees olev ristmik kah ja vett voolab järjest juurde, Tervise Paradiisi äärest kulgev kõnnitee on veeall.
Ja torm on alles alanud, taevas o n ikka väga pilvine.

Hiljem kui linnalähen haara fotoka kaasa. Teen pilte kah:head::head::head:
pakkam
Postitusi: 75
Liitunud: R Nov 14, 2008 16:50
Asukoht:
Auto:

#171

Hehhh:D


Hia tekst:D
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#172

Toyota 900 Prius NG minu värava ees Tartus. Facelift by Ilmataat.

Lisatud failid
csn
Postitusi: 364
Liitunud: T Nov 07, 2006 17:10
Asukoht:
Auto:

#173

väike link kah

Veetaseme tegelik ja prognoos lähevad täiega metsa:P:P:P

http://on-line.msi.ttu.ee/?jaam=parnu&periood=86400
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#174

Ossa vikat - anna siis teada, mis Ammende Villa juures toimub - mul sinna homme pärastlõunal asja.:o

PS - kui asi karmiks läheb, saavad adminid teha split'i või muuta pealkirja ära: "Vesi ümberringi" või "Vesi raadios".:mad:
Algselt postitas: csn
Olgem rahulikud seal Tallinnas, Tartus ja mujal....

Pärnus on alanud kergemat sorti UPUTUS

Rannapark on juba veeall, rannapargi äärel asuv Katariina villa ees olev ristmik kah ja vett voolab järjest juurde, Tervise Paradiisi äärest kulgev kõnnitee on veeall.
Ja torm on alles alanud, taevas o n ikka väga pilvine.

Hiljem kui linnalähen haara fotoka kaasa. Teen pilte kah:head::head::head:
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#175

Algselt postitas: csn
väike link kah

Veetaseme tegelik ja prognoos lähevad täiega metsa:P:P:P

http://on-line.msi.ttu.ee/?jaam=parnu&periood=86400
Kuidas praegu Pärnus on?
Tahaks Trionicuga hirmsasti sinnapoole kimama hakata aga kui juba alaneb siis vist pole mõtet:poke:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Vasta