Kui õlu vaadis vahutab...

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
csn
Postitusi: 364
Liitunud: T Nov 07, 2006 17:10
Asukoht:
Auto:

#151

MIna vana Puls´i sõber olen kindel et kuradi wiru õlu keerab käkki kokku. Ja hakkab mingid kehvat vesist Pulsi vett keetma.
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#152

Algselt postitas: csn
MIna vana Puls´i sõber olen kindel et kuradi wiru õlu keerab käkki kokku. Ja hakkab mingid kehvat vesist Pulsi vett keetma.

Kahjuks mulgi samad kahtlused. :(

Kusjuures - lisaks Pulsi õlle maitsele istus ka pudel väga mõnusasti kätte - ilus sale ja pikk kael, mis ei diskrimineerinud 45+ käenumbrit. Ja hästi paigas raskuskese - nagu kallimal akutrellil.

Eks siin ole nuputamist igasugu brändigurudele ja PR-kollidele - miks Wiru Õlu ei ole siiani suutnud rokkima hakata.
Eugam
Postitusi: 199
Liitunud: T Dets 04, 2007 0:09
Asukoht:
Auto:

#153

mina vana Speciali fänn,aga kurjam maitseb esimese söömuga nagu mustsõstra õlu:?:wtf:
isakene
Postitusi: 55
Liitunud: E Aug 27, 2007 19:20
Asukoht:
Auto:

#154

Algselt postitas: kaarel
Algselt postitas: csn
MIna vana Puls´i sõber olen kindel et kuradi wiru õlu keerab käkki kokku. Ja hakkab mingid kehvat vesist Pulsi vett keetma.

Kahjuks mulgi samad kahtlused. :(

Kusjuures - lisaks Pulsi õlle maitsele istus ka pudel väga mõnusasti kätte - ilus sale ja pikk kael, mis ei diskrimineerinud 45+ käenumbrit. Ja hästi paigas raskuskese - nagu kallimal akutrellil.

Eks siin ole nuputamist igasugu brändigurudele ja PR-kollidele - miks Wiru Õlu ei ole siiani suutnud rokkima hakata.

Viru Õlu rikkus oma maine Frederiku reklaamiga ära, mäletate, mis paar aastat tagasi telekapurgis jooksis? Reklaam oli hea, aga õlut taha ei saanud, kuidagi eriti lurr oli. Viru õlu on periooditi väga hea olnud, aga siis kui sellest aru saadakse ja ostma hakatakse, läheb kvaliteet kvantiteediks üle ja kasvõi nuta kui näed kuidas hea õlle maine allavett lastakse.

Aga praegu on selline seis, et kõlbab jälle juua. Kes ei usu, sellele olen nõus pimetesti korraldama. Kehtib küll ainult premium-õlle kohta, tume õlu pole minu cup of tea... või oli see nüüd cup of beer...:P
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#155

Kui põhjus alkovaba juua, siis Frederik on Baltika järel valik nr 2.

EDIT: Starõi melniku proovin ka kohevarsti ära.
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#156

Algselt postitas: suur
Kui põhjus alkovaba juua, siis Frederik on Baltika järel valik nr 2.

Ja nii paljud poed ei pane alkovaba valikust mitte üht pudelit külma :gun:
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#157

Algselt postitas: suur
Kui põhjus alkovaba juua, siis Frederik on Baltika järel valik nr 2.
Aga ma eelistan alkovabadest igatahes "Starõi Melnik'ut" ehk siis maakeeli "Vana möldrit", ka selle alkoholiga variandid on täitsa joodavad :beer:
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#158

Teema unarusse jäänud, ma vaatan.

Aasta lõpus siin uusi marke välja lastud. Saku Jõulupruul on täitsa joodav, punane, shokolaadine, selline pikaldase limpsimise kraam.
Hetkel siin omal A LeCoqi Jõuluporter... On teine lahedam, kui eelnevatel aastatel. Läheb täitsa hästi..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
saabSS
Postitusi: 901
Liitunud: T Dets 04, 2007 21:26
Asukoht: Tallinn
Auto:

#159

õlu on kalliks läinud ja ICE on odav :(
A.Le Coq Premium Limited Edition on hüvä. Olen kaua tavalisest eemale hoidnud.
KT100
Saabiklubi liige
Postitusi: 1075
Liitunud: E Mär 06, 2006 18:29
Asukoht:
Auto: T16 Aero

#160

suvel sai Saksamaal käidud, sealt jäi nisuõlle maitse suhu. Belgias oli see ka väga maitsev. Eestis paraku väga kalli hinnaga ja seda "õiget" polegi veel leidnud.
A.Le Coq Premium Eestimaisest sortimendist üks lemmikuid :beer:
Purgis Saku ICE-st hoian edaspidi eemale. Selveris müüdi mingi partii eriti odava hinnaga. Võtsime sõpradega 4 purki näkku, järgmine päev oli kõigil kolmel õudne :freak:

Ükspäev lugesin kuskilt lehest, et Saku Kuld enimmüüdud õlts Eestis. Kuidas võimalik? Ei tea ühtegi tuttavat, kellele meeldiks. Väga ebameeldiva maitsega minuarust :poke:
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#161

Saku kuld minu praegune lemmik:headbang:
eston21
Postitusi: 423
Liitunud: N Jaan 26, 2006 15:28
Asukoht:
Auto: 9-3ss aero

#162

tavaline kuld on tõesti veidi mõruda maitsega, kuid mahe kuld on päris mõnus.

ise tavaliselt saab aleksandrit joodud, kui just midagi erilist riiulilt silma ei jää ja ka seda mahedat kulda. õlle asemel olen viimasel ajal aga hoopis siidrit jooma hakkanud. mitte enid magusaid lakesid vaid ikka korralike, mida saada on. eriti hea on henry westons vintage.
Homersimpson
Saabiklubi liige
Postitusi: 1036
Liitunud: P Juul 01, 2007 10:41
Asukoht:
Auto:

#163

Carlsberg ! :beer: või Duff :D

Lisatud failid
yksheikki
Postitusi: 601
Liitunud: R Sept 12, 2008 1:36
Asukoht: Tartu
Auto: 9-3 Aero

#164

Alexander on üle kõige, :beer: Tõmmu Hiidu joon ka aeg-ajalt
ErCy
Postitusi: 17
Liitunud: T Okt 07, 2008 19:20
Asukoht:
Auto:

#165

Kõige parem on ikkagi SAKU ICE :headbang:
konks222
Postitusi: 562
Liitunud: R Jaan 25, 2008 9:07
Asukoht: Tudulinna
Auto: SAAB 9-5 2,0 141KW SAAB 9-5 AERO 184KW sed. SAAB 9-5 AERO 184KW univ.

#166

Minu oblastis kommenteeris hiljuti üks härrasmees,et temal on viimase kahekümne viie aasta jooksul olnud kaks kainet päeva. Üks päev olin haige ja teine puhta oma hooletus.
zill
Postitusi: 432
Liitunud: R Sept 17, 2004 7:15
Asukoht:
Auto:

#167

Saku Jõulupruul on päris tegija asi. Limpsid vaikselt teleka ees.:beer:
Saku PEOREKKA hooldaja:)
ristosaab
Postitusi: 155
Liitunud: T Mär 23, 2004 16:49
Asukoht:
Auto:

#168

Kui meie seltskond õlut joob, siis ainult saku kulda. Maitse asi, nagu öeldakse. Siiamaani parim!
Ets
Postitusi: 390
Liitunud: K Veebr 06, 2008 16:13
Asukoht:
Auto:

#169

no mitu kuud pole juba õllest räägitud:wise: Ma hiljuti maitsesin vene päritoluga starõi melnik`kut. Pudeli kuju meenutab küll rohkem vanaema rohupudelit aga maitse on hea... mahe ja mõnus. Vahutab ka piisavalt! Minu eelistus number 1 on heineken aga suvel on minu vanaisal kombeks teha koduõlut...see seljatab kõik teised! Kuna ta kasutab valmistamisel mett, siis maitse on pehme aga mõjub nagu vurr :beer:
Äkki valmistab mõni foorumlane ka ise koduõlle?
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#170

asi on maitses!:
meie kylas on yks lahe rockiklubi, kus myygil rock ja puls.
ja millegipärast nii mõnedki vankumatud rockimehed on millegipärast avastanud pulsi suurepärased omadused. :thumb:



( rock 30 kr, puls 15 kr)
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Ets
Postitusi: 390
Liitunud: K Veebr 06, 2008 16:13
Asukoht:
Auto:

#171

( rock 30 kr, puls 15 kr) üsna mõistlik hind pärnumaal.. paar päeva tagasi maksin tallinnas kannu kulla eest 40.-
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#172

Algselt postitas: Ets
Äkki valmistab mõni foorumlane ka ise koduõlle?
Äkki tõesti :)
http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=3945
Ets
Postitusi: 390
Liitunud: K Veebr 06, 2008 16:13
Asukoht:
Auto:

#173

noe näed Suur... tuleb välja, et täiesti õllemeister olemas ;)
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#174

Elasin vahepeal paar kuud Moskvas ning üllatusena on Venemaa poodides külmikutes müüa üsna suur valik nn "elavat õlut." Enamus neist Saksa päritoluga ja kuigi ma "elusõllest" liigselt lugu ei pea, olid nad täitsa joodavad.
andres
Saabiklubi liige
Postitusi: 978
Liitunud: T Mai 25, 2004 15:26
Asukoht:
Auto: Saabitu

#175

.....ja peale selle on müügil Puls (vähemalt ühte kohta tean ;) )
Algselt postitas: Nastix
Elasin vahepeal paar kuud Moskvas ning üllatusena on Venemaa poodides külmikutes müüa üsna suur valik nn "elavat õlut." Enamus neist Saksa päritoluga ja kuigi ma "elusõllest" liigselt lugu ei pea, olid nad täitsa joodavad.
:drive:
Vasta