Lumi maas 2008/2009

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#226

See jäta maskmata:) p... sisemin ise ütles nii

ja ka Rästas siin ütles et see on seaduse järgi vääramatu jõud jne.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#227

Algselt postitas: iisak
Minu ees liikusid 3 sahka üksteise sabas u 2meetrise vahega.
Ja jälgige nüüd mängu:angry:
Palun öelge mulle nüüd, kas me elame kusagil psühhiaatriahaiglas? Kus mitte ükski lausdebiilsus ei olegi enam debiilsus?:wtf::wtf::wtf:
Mille pärast on vaja paljal asfladil sõita kolmekesi üksteise p...es nii, et saha alt sädemeid lendab?
Esmaspäeva hilisõhtul oli mul täpselt sama situatsioon. hääküll, ühest sahast sain aru, sest see lükkas tõesti ridu pisut laiemaks, aga need ülejäänud kaks? Ja ei saa öelda, et samal ajal samas piirkonnas näiteks Mooni tänav väga lükatud oli (kuigi jah, kuskil seal jookseb Kristiine ja mustamäe LO piir).
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#228

Seda kutsutakse bisnessiks. Eht EKSJU:thumb:

Siis kui sa näägutama lähed tuleb mingi lipsuga vend ja ütleb Mind Your own bisness.
Mõnikord (loe: enamus ajast) ma vihkan nii seda sõna, suuremaid bisnesse kui ka bisnessmänne jne jne. Küll neile meeldib oma õigusi taga ajada ja teistele näkku panna.

Ma olen jumala rahulik.

Õnneks on osad bisnessmänid rahuliku loomuga, nad on sõbralikud ja neil on hea meel kui midagi päeva jooksul püksitasku kukub. Õhtul lähevad koju, meel on ikka veel väga hea, sest keegi ei käinud mölisemas ja töö sai tehtud hääste. Võtavad õlle lahti ja naudivad olemist.

Iisakule 100 punkti kümnest. See ütlemine oli ikka TASE :notworthy:

Päris huvitav oleks jälgida linna ametnike nägusi või kliinimise bisnessmännide nägusi kui hommikul avastaks ajalehe esikaanelt autofoorumitest välja otsitud "parimad palad"
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#229

Saatsin Autolehele maili sama teema kohta.
Stay tuned:poke:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
KrikU
Postitusi: 313
Liitunud: E Dets 27, 2004 19:12
Asukoht:
Auto:

#230

Täitsa masendav mis see aasta lumekoristusega lahti, eelmised aastad ikka iga õhtu traktor käis lükkamas teid lahti. Nüüd on nii, et esimesel lumepäeval lükati teed lahti aga sellest ajast siiani pole ma Nõmmel ühtegi sahka näinud liikumas oma kodutänavas ja mujal :gun: Vakra muidugi kütab trahve(jätab maksmata lepingutasusi), aga huvitav kus on probleemi iva siis, et miks ei ole koristamas masinad? Töölisi peaks ju jaguma praeguse majanduslanguse ajal, või koonerdavad firmad ise? Väga arusaamatu lugu igatahes, Ratas pasundas ka ju, et Tallinn on valmis lume tulekuks :bs: Neid lumetorme on ikka olnud, aga nii kehva sahkamist-koristamist tõesti pole olnud kui nüüd. Nädalavahetuse alguseks sai lumi maha, nüüd juba järgmine nädal poole peal ja ikka on tänavad lumesoppa täis - ka magistraalil nimega vabaduse puiestee on siiani 1.5 rida ühes suunas. Rääkimata vabaka kõnniteedest mis eelmised aastad on ikka vägagi okeilt olnud sahatatud. Täiesti kummaline mis toimub.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#231

Ehk on onud lootnud lahja talve peale ja lumekoristuseks oleva raha mujale paigutanud? Näiteks 42" Full HD Flat Screen TV peale jne jne. Nüüd pole enam pappi, et juhtidele maksta.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#232

Teho olevat tunnistanud, et nad on jännis jah. Et ma elan Vabaduse pst ääres, siis ma ikka olen näinud seal sõitmas traktorit kõnniteel. Vabaka kõnnitee puhastamiseks on neil mingi imetilluke trakttor, mis selle lume sisse ise ka kinni jääb, tase... Eelmistel kordadel on lõpuks asi mingi vana t-40-ga lahti lühatud, see ka selline kitsamat sorti elukas, aga suudab ilmselgelt palju rohkem, kui see kökats praegu. Isegi suvaline Bobcat teeks rohkem. Ütleme nii, et enam päris põlvini lumes sumpama seal ei pea, aga ega käimisest ka eriti juttu pole. Tähe-Sihi pargi kõrvalt on kõnnitee siiani lahti lükkamata. Täna hommikul oli Tähe tänaval traktorijälgi näha, aga see oli ka kõik, mingit jälge tehtud tööst ei olnud (ainult mingi vall oli mu aia taga jälle...). Tänav oli endiselt jube. Raudtee tänavalt oli tänaseks suudetud asfaldini ära kraapida, hea seegi, ei sõida enam sumpat alt ära.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
saabSS
Postitusi: 901
Liitunud: T Dets 04, 2007 21:26
Asukoht: Tallinn
Auto:

#233

Kusjuures, imelik on see, et Ilmarise tn koos nende tänavatega, mis lähevad Vabaduse pst'le, on lahti lükatud. Ja pühapäeval käis seal sahk läbi. Korra või kaks. Esmaspäeva õhtuks oli teed lahti tõstetud. Ning teisipäevaks oli veelgi laiemaks tehtud seda tänavat. Ainuke tänav seal kandis, mida lahti aetakse? :) Elab seal mingi suur võll?
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#234

Aga järsku on nende väikeste tänavatega see pull, et suured mürakad ei mahu seal hästi lükkama. Eriti kui tänavaääred on sõiduautosid täis pargitud. Puudus on ilmselt väiksemat sorti lumesahkadest-traktoritest. Aga see pole ikkagi mingi vabandus.

Täna kuulsin, et mingile firmale oli 20k trahvi kirjutatud. Number on ikka suht väike. Kardan, et selline summa ei kohuta kahjuks hooldusfirmasid...
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#235

tsitaat: Elab seal mingi suur võll?

Ilmarisel elas(b) hulgi nõukaaegset parteieliiti.Eks enamik neist ju endiselt pumba juures,jäme ots pihus...
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#236

Algselt postitas: suur
Täna kuulsin, et mingile firmale oli 20k trahvi kirjutatud. Number on ikka suht väike. Kardan, et selline summa ei kohuta kahjuks hooldusfirmasid...

Seesama Teho, kes Nõmmet koristama peab. kokku on nad juba 35k "trahvi" saanud. Õigem oleks öelda, et selles ulatuses neile lepingutasu ei maksta...

Ja Tähe tänaval ei ole küll mingit probleemi laiusega... seal võiks 2 sahka kõrvuti sõita kui vaja...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Eugam
Postitusi: 199
Liitunud: T Dets 04, 2007 0:09
Asukoht:
Auto:

#237

jep,ei lugenud praegu varasemaid postitusi kuna suht kiire,a vanalinna eest võiks kah ikka paraja puraka maksmata jätta..Me peame üle päeva oma autod teise "tsooni" parkima,et sahad saaksid tööd teha,a siin käinud viie päeva jooksul üks sahk üle.Aknast vaadates on neli autojuhti praegu üksteist 100m teelõigu peal aitamas...jää all ja lörts peal-keegi ei liigu kuskile...kui töölt tulen,teen pilti kah...:)
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#238

Algselt postitas: Eleri
Sest igal piirkonnal on oma hooldajad ja vastutajad, ei koti sõpaka mehi mingi Lasnamägi ja vastupidi. neil on oma piirkond, mida korras hoida.

Täpselt nii see ongi! Mul omal ka üks tuttav sahamees, kuid Läänemaa kandis. Tormiajal lükkas vahetpidamata Virtsu maanteed, helistas mulle, et too suitsu, süüa ja juua. Küsisin siis, et miks kodust tulles Lihulavahel sahka maha ei pannud? Sellepeale vastas, et muidugi oleks võinud aga siis tuleb suurem jama ülemustega, kuna igal firmal oma piirkond ja kui sa teed natukenegi teistemeeste tööd, siis on jama majas.

:gun:
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
Aimar
Postitusi: 206
Liitunud: K Sept 27, 2006 21:26
Asukoht:
Auto:

#239

Esmaspäeva 24.11 hommikul startisin Riiga.
Pärnu mnt. Harjumaa piires vörreldav metsavaheteega - 2-e rea asemel 1, asfalti näha ei olnud, liiklesin tunde järgi.
Nii kui algas Raplamaa oli teehooldus tehtud. Asfalt väljas, teeservad puhtad ja nii kuni Iklani välja.
Algul hingasin kergendatult aga mida rohkem selle peale mõtlesin seda tigedamaks muutusin.
janek555
Postitusi: 650
Liitunud: K Mär 29, 2006 17:57
Asukoht: Võhma
Auto:

#240

Teemast mööda,aga sellist jaburust on kõik kohad täis,nagu leiva vedu ühest eesti otsast teise.
Kogu selle lume liigutamise probleemist mina aga aru ei saa,kuhu sellega nii kiire on.Kui teed on lumised ja liikumine raskendatud,võiks kodus istuda ja perega meeldivalt aega veeta. Tormatakse palehigis tööle,näiteks leiba küpsetama,see saab läbi häda valmis,kuid müügile ikka ei jõua,sest trensport ei liigu ja kui ikka jõuab,kas siis ostja ikka viitsis selle lumega teda ostma minna.

Igatahes olid toredad lumerohked päevad,kahju neist kes seda hinnata ei osanud.
eston21
Postitusi: 423
Liitunud: N Jaan 26, 2006 15:28
Asukoht:
Auto: 9-3ss aero

#241

Algselt postitas: Factor
Algselt postitas: Eleri
Sest igal piirkonnal on oma hooldajad ja vastutajad, ei koti sõpaka mehi mingi Lasnamägi ja vastupidi. neil on oma piirkond, mida korras hoida.

Täpselt nii see ongi! Mul omal ka üks tuttav sahamees, kuid Läänemaa kandis. Tormiajal lükkas vahetpidamata Virtsu maanteed, helistas mulle, et too suitsu, süüa ja juua. Küsisin siis, et miks kodust tulles Lihulavahel sahka maha ei pannud? Sellepeale vastas, et muidugi oleks võinud aga siis tuleb suurem jama ülemustega, kuna igal firmal oma piirkond ja kui sa teed natukenegi teistemeeste tööd, siis on jama majas.

:gun:

see on sellise burgaa ajal täielik sigadus. saan aru sellest, kui teed on juba puhtad ning tehakse jooksvat hooldust, kuid eriolukorras peaks juba linn/maakond, kui töö tellija, suunama ja sundima kogu lepinguliste koristusautode pargi tööle, hoolimata mingitest piirkondadest. tallinna kesklinna väiksed tänavad on nagu kuumaastik, mida mööda sõites hoia hing kinni, et tänava lõpuks auto ikka ühes tükis oleks.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#242

Kas Iisak on saanud ka mingi vastuse Autolehest?
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#243

Veel mitte:wtf:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
romza
Postitusi: 849
Liitunud: P Mär 05, 2006 17:18
Asukoht:
Auto:

#244

Aga meie tänaval käis täna hommikul lõpuks lumelükkamismasin. Kuigi erilist lund alles polnud. Aga see-eest tegi karuteene kõigile tänava ääres parkivatele autodele :evil:
romza
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#245

Tähe tänav oli täna hommikul KO-HU-TAV... 10-15 cm vaod, löga.. õudne... :( lausa ohtlik sõita, sest autod võivad nendes vagudes üksteise vastu vajuda..:(
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
roomlane
Postitusi: 586
Liitunud: T Sept 13, 2005 21:42
Asukoht:
Auto:

#246

Tartus väiksematel tänavatel oli ka eile nii, et 10 cm sügavused vaod asfaltini. Lumi nii parasjagu pehme, et kuni 10 km/h lõikas ratas asfaldini. Kiiremini sõites sai lume peal ka sõita, aga siis pillutas autot. Õnneks klassikul seda kõrgust on :)
55581286
eston21
Postitusi: 423
Liitunud: N Jaan 26, 2006 15:28
Asukoht:
Auto: 9-3ss aero

#247

Algselt postitas: romza
Aga meie tänaval käis täna hommikul lõpuks lumelükkamismasin. Kuigi erilist lund alles polnud. Aga see-eest tegi karuteene kõigile tänava ääres parkivatele autodele :evil:

tuttav tunne täna hommikul. lumekuhil, mis oli paarI päevaga, mil mitte sittagi ei tehtud, juba olematuks sulanud, lükati rõõmsalt vastu autot. braavo, sai jälle labidat välgutada.
Fabrik
Postitusi: 281
Liitunud: T Juul 10, 2007 14:53
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 9-3 sc 1,9 2005. Saab 9-3 cabrio 2.0T 2007.

#248

Cyber, kui tagasi tuled siis on teine pilt, preagu 2 sahka künnavad Tähe ja Sihi nurka. No lõpuks ometi. Vist teine lükkamine nädala jooksul. Endal kõige hullem kogemus Uku tänava lasteaia ees, seal kaks õhtut sidurit lõhkunud. Kusjuues see on LINNA asutus.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#249

Aga ma tahtsin ju kelgutma minna :(
vmaster
Saabiklubi liige
Postitusi: 1974
Liitunud: L Dets 30, 2006 18:29
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Auto: Saab 9-5NG Aero XWD
Kontakt:

#250

Algselt postitas: SAABNINETHOUSAND
Aga ma tahtsin ju kelgutma minna :(

Jõuad küll veel kelgutada. Ei usu, et kogu lumi sulanud. Kindlasti tuleb veel lund ja saab siis näha, mis selle lumega tehakse.
Vasta