Huvitavad leiud Ebayst 96 le

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
strife
Postitusi: 264
Liitunud: R Veebr 17, 2006 11:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Škoda Superb; Saab 96; Bmw 325 Cupcar;

#1

L Okt 01, 2011 13:18

Tervist

Surfasin ebays ja leidisn midagi ilusat, kui kellegil vaja siis palun väga:)

LINK

Terv
Fly High!
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#2

P Okt 02, 2011 10:16

Tsitaat kuulutusest: Please note this is a UK only auction and there is no buy it now price.

Nii et vähe tolku meie jaoks...
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#3

P Okt 02, 2011 11:04

Please note this is a UK only auction and there is no buy it now price.


Sellistel puhkudel aitab Netikuller kes pakub oma teenust ka Inglismaalt ja Saksamaalt kaupa tellides.

terv, teager
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#4

P Okt 02, 2011 11:39

Sel puhul peab pakkumist tegev arvuti ka inglismaal olema või siis peab saama müüjaga eelnevalt kokku leppida, et lubab mujalt ostjal ka pakkumist teha.Seda saab talle küsimusena esitada, et ta laiendaks pakkumise ala.
Ma tahtsin sealt ka kord üht asja osta, aga ebay saab aru, et arvuti ei ole kohalik ja ja ei lasknud üldse mitte midagi teha.Ja ilma ma jäingi.Ma loll ei teadnud ka varem, et ta peab lubama mujalt ka pakkumist teha.Ja Englandis on pidevalt ainult kohalikule rajoonile mõeldud pakkumine.
Neil müüjatel on tihti mingi tõsine ajuprobleem.Ma tahtsin kord Rootsist üht asja osta.Inimene oli valmis selle asja viima 50km raadiusesse, aga Eestisse ei olnud nõus saatma.Kuna asi oli ülimalt rariteetne ja odav, siis sõitsin kohale ja ostsin käest ära.Kohal olles küsisin, et millest selline käitumine.Kui 50km oled nõus sõitma, siis jääb ju selle tee peale postkontor.Põhjendada ka ei osatud.Seega täpselt selline olukord, et võta või jäta.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#5

P Okt 02, 2011 11:51

Sel puhul peab pakkumist tegev arvuti ka inglismaal olema või siis peab saama müüjaga eelnevalt kokku leppida, et lubab mujalt ostjal ka pakkumist teha.Seda saab talle küsimusena esitada, et ta laiendaks pakkumise ala.

...



Netikulleri plussiks ongi see, et tal "omad agendid" olemas kohapeal USAs ja nüüd ka Inglismaal ja Saksamaal. Alati kaks võimalust - kas ostad ise ja nemad transpordivad või nemad ostavad ja toimetavad kohale ka (kui sul nt. krediitkaarti pole).

terv, teager
strife
Postitusi: 264
Liitunud: R Veebr 17, 2006 11:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Škoda Superb; Saab 96; Bmw 325 Cupcar;

#6

T Okt 18, 2011 10:28

Jätkaks siis ebay teemat.

Leidsin midagi ilusat ja ila tilkuma panevat, nimet väidetavalt Saab 96 Rally ORIG veljed, hind on jõhkralt krõbe, aga nh kuna tegu orig siis ei ole midagi imestada :)


Veljed

Terv
Strife
Fly High!
Vasta