Hääletamine

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#1

R Nov 25, 2005 23:17

Uuriks siis kuidas saabisõbrad ka hääletajatesse suhtuvad. :)
Ise olin enne saabiomanikuks saamist väga suur hääletaja, nüüd üritan olla sama suur hääletajate pealevõtja :D

Kahjuks endal pole kunagi õnnestunud Saabi peale hääletada, aga seda vist rohkem nende vähesuse tõttu...
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#2

R Nov 25, 2005 23:21

ALI, oleksid võinud teha New Poll (küsitlus) teema asemel, kuhu saaks üldlevinud variandid kirja panna.

Terv, teager

P.S. Ise pole kunagi hääletanud, küll aga peale võtnud. Lõbusaim lugu oli siis, kui käisime tellitud bussiga Tartust Tallinna soomlasi laevale viimas ning tagasi tulles oli buss tühi - ainult mina ja bussijuht peal. Bussijuht vana tuttav ning nii me tegime lennujaama äärse tee hääletajatest puhtaks :head:
ristosaab
Postitusi: 155
Liitunud: T Mär 23, 2004 16:49
Asukoht:
Auto:

#3

L Nov 26, 2005 7:50

Kunagi sai ise palju sedasi liigutud ja nüüd korjan neid pealen niipalju kui võimalik aga vahest satud sellise peale,et juba 10 kiltsi pärast mõtled, et oli vaja! Kes viriseb,et kas on vaja kihutada,kes vingub suitsetamise pärast ja total blondi otsa olen kah sattund. Peaks nagu tänulik olema,et soojalt ja mugavalt sihtkohta saab,mitte aga oma tingimusi esitama. Mingi aeg tagasi võtsin haabersti ringi juurest suunaga tabasalu poole 2blondi peale-istuvad autosse ja "kakumäele-see aadress ja see number" :freak: no mis sa sellisega peale hakkad.
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#4

L Nov 26, 2005 9:11

Kunagi ei võta. Ühe korra tegin erandi, kuna oli ema väikese lapsega õhtul hilja. Mulle meeldib üksi sõita ja ei tunne end eriti mugavalt, kui suvaline võõras maanteelt autos istub.
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#5

L Nov 26, 2005 12:22

Eile Saaremaalt tulles sai kah üks "blond" peale korjatud, kes hääletas muidugi kõige võimatumas kohas, kus kõik 130 km/h mööda lasid.

Ja oi seda shoppamise jutuvada, mis siis hakkas :freak: vajutasin kohe rohkem gaasi, et kiiremini Tallinna jõuda.........stereo kah ei tööta praegu :D
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#6

L Nov 26, 2005 13:46

Muidu olen ikka hääletajaid peale võtnud aga noh sorri...kui teeääres kolm meessoost karvikut sõita tahavad ega siis ei peatu küll. Mitte et ma pahatahtlik oleks, aga vägisi tuleb silme ette Eestimaa laantes uitav kurb Saabita saabiomanik :mad:.
Aga vastassugupool on ikka küüti saanud, olgu see siis vene mammi või pikajalgne blondiin. Mammid jõuavad sõidu ajal kogu oma eluloo ära rääkida, aga selle vastu on ka rohi - tuleb rohkem gaasi vajutada ja siis 'kogemata' pidurdada.
Nooremate puhul on efekt vastupidine - jutupaelad alles siis valla lähevadki ;)
djk
Postitusi: 187
Liitunud: R Dets 03, 2004 14:03
Asukoht:
Auto:

#7

L Nov 26, 2005 14:16

kenad neiud alati saabiga ;) vahest harva ka mõne mundrimehe peale korjanud. Tunnen kaasa neile kes kroonus aega veedavad.
Wolfheart
Postitusi: 118
Liitunud: N Mai 26, 2005 22:43
Asukoht:
Auto:

#8

L Nov 26, 2005 14:34

Pikemaid sõite teen harva, kuid mõned korrad on "kõhutunne" :freak: küll pannud hääletajat peale võtma: vanamammid, lapsega emad jne. Senimaani pole küll orki lennanud a´la purjus pubekas või mingi eriline loll jutulind.
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#9

E Nov 28, 2005 22:29

Võimaluse piires katsun ikka hääletaja peale võtta, kuid tihti on masin pikemat otsa sõites ka inimesi või asju täis.
Mõned muidugi hääletavad ka pimedas nii kummalistes kohtades, kus hääletajat näed alles siis kui temaga pea kohakuti jõuad.
Täna Tartust Tallinna sõites hääletasid kaks näitsikut Mäos kõiksepealt Tartu suunal, siis tatsasid üle tee ja hakkasid vastassuunas hääletama. Kuna kahe inimese pealevõtmiseks oleks pidand asju ümberpakkima hakkama ja nende puhul tundus, et nad ei tea isegi kuhu välja tahavad jõuda, siis sedakorda jäid nad meist sinna maha.
Omal ajal sai Tallinna ja Tartu vahel kokku vähemalt üks tiir maapallile maha hääletatud :)
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2277
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#10

T Nov 29, 2005 0:45

võimaluste piires olen tavaliselt hääletajad peale võtnud. Kuna ise olen hääletanud omal ajal ja peale ei võetud ei raha eest ega miskit ja maha sai käidud kilumeetreid mitu...:Dsiis ei taha seda tunnet ja viha ja raevu teistele soovida.
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#11

T Nov 29, 2005 8:56

Alati võtan - ja ka siis kui autos ka oma neiu olemas on. Ja nii mehi kui naisi. Ja ma ei karda, et miski karvik mu auto ära võtab - esiteks on kasko, teiseks ma piisavalt suur ja kolmandaks vbolla ka loll, et ma ei saa aru, miks peaks hääletaja, kellele ma head teen, mulle tappa andma ja auto käest ära võtma.

Ei võta hääletajaid peale siis, kui olen tõsises ajahädas ja pean kindlasti kiirust ületama ( Tln-Tartu ots 1h35min, Trt-Viljandi 35min, jmt).. lihtsalt et kõrgendatud riski olukorras ei peaks veel kellegi kolmanda eest vastutama.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#12

T Nov 29, 2005 9:02

OT, kaskost

Algselt postitas: epsum
Ja ma ei karda, et miski karvik mu auto ära võtab - esiteks on kasko,


Kasko aitab ainult siis, kui sul on 2 võtmepaari ja dokumendid ette näidata. Ehk siis ainult siis kui auto on mingema viidud ilma originaalvõtmeteta.

Kui aga keegi kuskil kaubanduskeskuses sinu auto võtmed taskust vuuki paneb või antud teema hääletajakarvik autot endale tahab (seda koos võtmete ja dokustaatidega), siis saadab kasko sind kuu peale ja maksad ise.

Nii et kasulik on alati lepingut lugeda ;)
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#13

T Nov 29, 2005 9:20

Ehm. Kuna ma juhtumisi ise kindlustusalal töötan, siis on siiski tegelikult nii, et vähemasti ERGO kaskotingimused loevad kindlustusjuhtumiks ka röövimise - mis puhul ei pea näitama ette võtmeid ja tehn. passi.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#14

T Nov 29, 2005 9:35

OT endiselt

Algselt postitas: epsum
Ehm. Kuna ma juhtumisi ise kindlustusalal töötan, siis on siiski tegelikult nii, et vähemasti ERGO kaskotingimused loevad kindlustusjuhtumiks ka röövimise - mis puhul ei pea näitama ette võtmeid ja tehn. passi.


Ohsatursk. Pean oma sõnu sööma. üldistasin liialt. IF kindlustus nõuab võtmeid-dokumente.

Üks tuttav maksis oma röövitud auto liisingut päris mitu aastat.
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#15

K Nov 30, 2005 2:31

Tänavu suvel Saksamaal hääletasin hullu Shveitsi medõe peale, kes kaanis liitrite kaupa kohvi, süstis veeni insuliini ja tõmbas veel aegajalt kokat kah ninna....:D Rover mini-st 150 välja pigistades sai 3 tunniga Kölnist Frankfurti.


Ma olen muidu kuulnud mingit legendi, kuidas keegi on Leedust hääletades ühe autoga ja 24 tunniga Lõuna-Hispaaniasse jõudnud......:freak:
ivarpois
Postitusi: 17
Liitunud: P Sept 12, 2004 10:23
Asukoht:
Auto:

#16

K Nov 30, 2005 9:42

Ma võtan ka üldiselt hääletajad peale, juhul kui ruumi on.
Kord startisin Tartust Kallaste suunas, koos sõbraga, kellega olin just sõjaväest pääsenud. Mõlemad täitsa kiilakad. Linnapiiril seisis neiu, kes hoidis kätt üleval. Mõtlesin, et võtan peale. Võtsin hoo maha ning hakkasin peatuma, kuid siis lähenedes järsku käsi langes ning pilk pöörati teises suunas. Peatusin ning lasin akna alla ja küsisin, et kuhu soov saada. Vastuseks sain, et niisama ootab ja naudib loodust. Ega siis midagi, kihutasime edasi, kuni jõudsime Alatskivile. Mõtlesime korra vette hüpata, kuna seal pikk purre ning sealt on mõnus vettehüppeid teha. Sai siis mõned minutid vee ääres veedetud, kui otsustasime edasi liikuda. Etskae sama neiu jälle loodust nautimas, aga juba Alatskivil. Käsi langes tõesti seekord kiiremini. Samuti polnud sellel korral soovi edasi liikuda.
Polnud hullu, eks me olime siniseks suitsetatud autos koledad kah:D
Arno
Postitusi: 318
Liitunud: P Apr 18, 2004 18:07
Asukoht:
Auto:

#17

K Nov 30, 2005 10:19

Viimasel ajal jah enam kõiki peale ei viitsi võtta, trajektoor ei kipu tihti enam kattuma. Oleks neil hääletajatel siis sildidki sihtkohaga olemas. Ühed kaalikad arvasid, et oma õige sihtkoht Pärnu maantee Maksimarketi juurest tuleb öelda alles sisseronimise järel - Peoleo juurde oma 400 meetrit eemal, rsk.

Kunagi ammu eraldi peale võetud tüdruk ja poiss jõudsid poole tee peal aga kokkuleppele, et lähevad hoopis Elvasse migile rokikontserdile.

Ning üks pealevõetud täiesti tavalise väljanägemisega tšikk väitis end korralikus lõbumajas töötavat. Aga numbrit näe ei küsinud, oleks olnud hea tuttavatele külla saata :P
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#18

P Okt 07, 2007 23:31

täna oli au hääetada esimest korda saabneti saabi peale. vaidast suunaga tallinna poole. väga meeldiv. eriti asja ette läks Juure & Kivirähk-i saade raadiost!
aitäh sulle tumeda diisel 9-3 omanik! :thumb:
heikiw
Postitusi: 672
Liitunud: N Dets 07, 2006 23:53
Asukoht:
Auto:

#19

E Okt 08, 2007 0:12

Kümmekond aastat tagasi töötasin ühe alkoholifirma kaubikul ja võtsin peale kena naishääletaja,kes osutus mingi ususekti liikmeks ja pidas mulle terve tee ümberpööramisloengut(piibli 10 käsku jne.):facts:.
Teinekord jälle võtsin peale noore daami matkavarustuses,kes paraku oli viibind looduse rüpes vist nädala ilma pesemata ja siis olin sunnitud aknad pärani sõitma ja suitsetamiseks jätsin ka loa küsimata:::D
Kolmas kord võtsin Mercedese kaubiku peale 2 neidu ja enne sõitu hoiatasin,et mul kiire ja ega nad kiiret sõitu ei karda.....vaatasid mind juhmi näoga....aga hiljem kui spidot hakkasid piiluma(150-160kph)--olid üsna ehmunud näoga.
Üldiselt vaatan ikka,keda peale võtta.Aga olen ise ka hääletanud väga vastiku ilmaga ja hilisel ajal,seetõttu ikka vahel mõne peale võtan.Ja enamasti on olnud ikka tegemist toredate reisikaaslastega.
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#20

E Okt 08, 2007 1:01

Andreas, pole tänu väärt, ma oma karmavõlga püüan ikka eestis viibides vähendada :)
Muideks, teie olite sellenädalavahetuse 900 läbisõidetud km jooksul ainumased hääletajad, tea kas sügis on oma töö teinud või hääletajad kuhugile ära kadunud.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#21

E Okt 08, 2007 1:35

Algselt postitas: heikiw
Kümmekond aastat tagasi töötasin ühe alkoholifirma kaubikul ja võtsin peale kena naishääletaja,kes osutus mingi ususekti liikmeks ja pidas mulle terve tee ümberpööramisloengut(piibli 10 käsku jne.):facts:.
Teinekord jälle võtsin peale noore daami matkavarustuses,kes paraku oli viibind looduse rüpes vist nädala ilma pesemata ja siis olin sunnitud aknad pärani sõitma ja suitsetamiseks jätsin ka loa küsimata:::D
Kolmas kord võtsin Mercedese kaubiku peale 2 neidu ja enne sõitu hoiatasin,et mul kiire ja ega nad kiiret sõitu ei karda.....vaatasid mind juhmi näoga....aga hiljem kui spidot hakkasid piiluma(150-160kph)--olid üsna ehmunud näoga.
Üldiselt vaatan ikka,keda peale võtta.Aga olen ise ka hääletanud väga vastiku ilmaga ja hilisel ajal,seetõttu ikka vahel mõne peale võtan.Ja enamasti on olnud ikka tegemist toredate reisikaaslastega.


Sul tõesti toredad reisikaaslased: kena naishääletaja, noor daam, 2 neidu:P
Salenga
Postitusi: 122
Liitunud: K Apr 11, 2007 18:43
Asukoht:
Auto:

#22

E Okt 08, 2007 8:29

Ma korra elus hääletaja peale võtnud, see oli ka haapsalust OMC'lt tulles. Kaks neidist tahtsid ca 20 km'i edasi saada.
Enamasti hääletajaid peale ei korja kuna suunad ei kattu ja/või on auto juba täis inimesi.
madisklm
Postitusi: 25
Liitunud: K Mai 23, 2007 23:11
Asukoht:
Auto:

#23

E Okt 08, 2007 11:00

Ma hääletasin ajateenistuse aegu Kilingi-Nõmme juures Viljandi teeristis sooviga Tartusse saada. Kohe esimene auto (vanemat tüüpi Mondeo) pidas kinni ja sees istus naisterahvas üksipäini. Too tuli kohe aga välja ja tutvustas ennast ja küsis, et kas ma rooli tahan istuda, et ta on paar ööpäeva jutti üleval olnud. Olin siis nõus ja sõit võis alata, tädi küsis, et kas ma olen sõdur, saanud jaatava vastuse, küsis, et kas ta mind korra katsuda võib. Ma vaatasin, et toho kurat ja ütlesin, et eks ikka võib, silitas siis kätt ja ütles, et talle sellised tugevad poisid meeldivad. Tegin selle peale veits teist juttu, et asi liialt isiklikuks ei läheks ning sõit jätkus huvitavate faktide saatel tema elust, näiteks olevat ta kolm korda hullumajas olnud, kaks korda Seewaldis ja ühe korra Jämejalas. Siis tutvustas mulle retsepti, kuidas teha DoppelHerz ravimist energiajooki (istmete vahel ja põrandal oli 5-6 tühja DoppelHerzi pudelit) ning rääkis mulle plaanist ära osta Jõgeva piimatööstus ja seal mullivett tootma hakata. Vahepeal võtsin peale veel ühe vana sõbra kes Viljandis hääletas. Tartusse jõudes viisin ennast vale maja ette ja tegin viisakalt kiiresti sääred.
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#24

E Okt 08, 2007 18:56

Täna oli tööasjus Tartust Tallinna ja tagasi sõitmist. Tagasi sõites vaatasin küll peale lennujaama teeserva üle, kuid hääletajaid ei olnud - nad on tõepoolest kuhugi ära kadunud.

Paar aastat tagasi tõin nädalase vahega ühe geograafiatudengi nii Võru kui Viljandi servast Tartusse. Kohe hea oli juttu jätkata sealt, kus nädal varem pooleli jäi. Leidsime karjakaupa ühiseid tuttavaid kahe sõiduga.

10 aastat tagasi Tallinnas Üksik-Vahipataljonis aega teenides oli eriti kerge lennujaama juures auto peale saada - laiguline sõdurimunder andis tuntava eelise võrreldes miniseelikukandjatega. Praegugi võtaksin ka ise esmajärjekorras ajateenija peale.

Olen ka hääletajaid korralikult sõimanud, kohaleviimise lisandina. Ega muud ei ole teha inimestega, kes ei saa maanteel hämaras käega vehkides aru helkuri olulisusest. :mad:
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#25

E Okt 08, 2007 20:34

Olen väga palju ise hääletanud ja sellega seoses on ka nii mõnigi tutvus meeldiva inimesega tekkinud.Ja ise võtan pea-aegu alati hääletajad peale.Viimasel ajal enam päris kõike ei võta.Just alkoholiga sõbrustajad ei meeldi mu autos.Kord hilja õhtul Tartust Tallinnasse sõites võtsin ühe vindise umbes 50-aastase tädi peale ja ta ei saanud pärast 40km sõitu üldse enam aru, kust ta tuleb ja kuhu ta läheb.Ja nõudis ennast Tartusse, kuna tal ikka Tallinnasse asja ei ole.Panin ta esimeses asustatud punktis maha ja pärast seda korda teen silmaga alkotesti, enne kui pöidlaküütija peale võtan.
Aga kõige meeldejäävam kogemus oli siis, kui hääletasin Õismäel, et Harku taha saada.Oli talv ja libe.Umbes 30-aastane naine võttis mind enda Opel Astra peale.Üks statistiliselt Eesti õnnetusterohkeim koht Tallinn-Paldiski mnt. 13-nes kilomeeter jõudis kätte.Enne kolmeteistkümneda kilomeetri märki on pikk laugjas kurv paremale ja siis tuleb sirge.Kui pikk kurv otsa sai, siis rooli otseks keerates viskas auto tagumise osa vänderdama.Tädil muidugi sidur-pidur põhja ja rool raudkangide(krampis käte)vahele.Siis hakkas auto igasuguseid piruette tegema.Kord selg ees, siis külg ees,jne.Ja tädi võttis kätte ja lasi rooli lahti ja haaras hoopis minu õla pihku ja ise inises.Mina karjun tädile, et ärgu vajutagu kõiki pedaale ja rooligu ka.Seepeale sai kuidagi lõpuks kraavis pidama.Vedamine oli see, et vastutulejaid ei olnud.Muidu oleks kabelimats olnud.
Vasta