Automaat vs Manuaal (kellele ema, kellele tütar)

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
tanelkro
Postitusi: 169
Liitunud: L Aug 04, 2007 1:11
Asukoht:
Auto:

#151

K Mär 26, 2008 13:04

Algselt postitas: suur
Ohissand. täiesti mõttetu vaidlus.

Kokkuvõttes on automaadi vastu:
a) need kes pole kunagi automaatkastiga autot proovinud või on väga kehva aut. kastiga masinat proovinud
b) need, kes naudivad autosõidul käte-jalgadega vehkimist ja täielikku juhtimist.
Aut. kasti poolt on suur osa neist, kel kunagi olnud või kel on aut. kastiga auto.

Ja siis otsitakse erinevaid argumente miks nii ja miks naa. Soovitan neil, kes aut kastiga saabi proovinud pole, aga siin teemas tugevalt aut. kasti vastu sõna võtavad, aut. kastiga Saab ära proovida. Ehk jutt muutub.

EDIT: ehk siis saan aru neist meestest, kes on proovinud ja kellele meeldiib vehkida (siuhtumine : autosõit automaadiga ei moodusta tervikut), kuid neid, kes pole proovinud, ma ei mõista.


kas mõttetu vaidlus tähendab seda, et kui automaatkasti pooldajad avaldavad oma poolehoidu ja kiidavad seda, siis on see täitsa ok ja normaalne, kuid manuaalkasti eelistajate seisukohad on mõttetu vaidlus:P
....sellest tekstist võib nii välja lugeda küll, sellisel juhul jätab see küll väga kitsarinnalise mulje:cool:
eks ikka mõlemal omad plussid ja miinused ja mina isiklikult tegin enne auto ostmist proovisõitu just automaadiga ja mitte mõnisada meetrit, vaid ikka palju rohkem (ja varemgi aut.kastiga sõitnud) ja peale manuaalkastiga sõitmist ei olnud mul kahtlust, kumma kasuks valin(manuaal siis).
...seega kui mõttetu vaidlus, siis on ikka mõlema poole seisukohad mõttetud või siis ikkagi vastupidiselt midagi väärt:)
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#152

N Mär 27, 2008 1:07

Minu järgmine auto on igatahes manual :D Raudselt.
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#153

N Mär 27, 2008 1:16

käte ja jalgadega vehkimiseks on spordisaalid või sportautod.
Tan
Postitusi: 423
Liitunud: T Okt 11, 2005 17:53
Asukoht:
Auto:

#154

N Mär 27, 2008 10:13

Algselt postitas: will
käte ja jalgadega vehkimiseks on spordisaalid või sportautod.


Samahästi võiks öelda: kui tahad, et kõik sinu eest tehtaks, siis sõida bussiga/taksoga, pole jalgadega ka vaja vehkida :poke:


Sõidan selle kastiga, mis auto küljes parasjagu on.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#155

N Mär 27, 2008 10:34

Wow, ärme tülli lähme :D
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#156

N Mär 27, 2008 11:29

Algselt postitas: SAABNINETHOUSAND
Wow, ärme tülli lähme :D

Kuldsed sõnad. :thumb:

Sellise jabura teema peale ei tasu küll kellelgi endast välja minna. Juba pealkirjas on vihje - kellele ema, kellele tütar. Igast tüdrukust saab kunagi kuri ämm. Samahästi võiks vaielda teemal suvi vs talv. Mõlembil hääd omadused.

Näiteks mina ostsin Saabi teadlikult manuaaliga, et naine õpiks sellega sõitma. Olin kuulnud ja tundus loogiline, et manuaalilt automaadile üleminek on lihtsam kui vastupidi. Umbes nagu klarnetimängijal on suht lihtne saksofoni käunutada, vastupidi aga mitte nii kerge. Hiljem pole käigukast auto valikul takistuseks.

Igastahes on õigus nii nendel, kes automaati kiidavad ja neil, kes manuaali ülistavad. Omavahel kiskuma hakata pole mõtet sellise asja pärast, eriti veel foorumis.

:drink:
vmaster
Saabiklubi liige
Postitusi: 1970
Liitunud: L Dets 30, 2006 18:29
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Auto: Saab 9-5NG Aero XWD
Kontakt:

#157

N Mär 27, 2008 11:33

Oli ka mingi aeg vaja automaadilt manuaalile ümber kohaneda ja midagi rasket selles polnud.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14294
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#158

N Mär 27, 2008 11:34

Ma juba korra soovitasin selle teema soiku jätta, sest kõike on üle korrutatud seitsmel lehel mitmeid kordi. Aga tundub, et ikka veetakse üles mingit tahma...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta