Waze

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
zill
Postitusi: 432
Liitunud: R Sept 17, 2004 7:15
Asukoht:
Auto:

#1

E Okt 08, 2012 17:36

Kes kasutavad sellist app'i, ja kuidas toimib.
Olen arusaanud, et erinevad grupid on sinna tekkinud ja kas saabneti grupp ka juba eksisteerib?

Pole eriti veel kasutanud, alles algaja.
Muidu hea app, maalt tulles toimis suurepäraselt. Isegi politsei oli täpselt seal kus märgitud. :thumb: Mitte et ma kihutaks:cool:
Saku PEOREKKA hooldaja:)
welts
Postitusi: 117
Liitunud: T Juul 12, 2011 23:54
Asukoht:
Auto:

#2

E Okt 08, 2012 18:16

Ikka kasutab.
Suhteliselt asjalik app, kõik ummikud ja tee ehitused jne on aegsasti teavitatud kuna app on pidevalt neti ühenduses.

Grupid on selleks et kui jagatakse mingit infot siis saavad teavituse sinuga samades gruppides olevad kasutajad.
zill
Postitusi: 432
Liitunud: R Sept 17, 2004 7:15
Asukoht:
Auto:

#3

E Okt 08, 2012 21:43

Olgu. Ei tea kas peaks tegema saabneti grupi?
Saku PEOREKKA hooldaja:)
denczik
Saabiklubi liige
Postitusi: 468
Liitunud: R Mai 18, 2012 2:19
Asukoht:
Auto: AERO9000

#4

E Okt 22, 2012 17:54

mulle ei meeldi, et waze ei leia väga palju majanumbreid, ja tundmatud teed, nii tartus kui ka tallinnas mustamäel näiteks )) kas kellegi veel sama kogemus?
Everything will be alright t o m o r r o w . . .
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#5

E Okt 22, 2012 20:32

Waze ei tunnegi majanumbreid. Veel.

Minus tekitas waze alguses vasikavaimustust, et online info liiklusolukorra ja politsei asukohta kohta. Samas kuna ma üritan sõita legaalselt, siis politsei asukohast pole mul kasu. Ummikutest ma ka mööda ei saa sõita kuna mul on vaja jõuda just sinna kuhu vaja. Eesti linnade ummikud ei ole tegelikult mingid erilised ummikud. Välismaal ma wazet kindlasti ei kasutaks, kuna kaardil võivad olla valged laigud. Samuti puudub sõiduradade info (vist). Ja kindlasti segab navigeerimist seisma jäämisel ekraanil jooksev liiklusinfo multikas.

"Päris" kaardirakenduste võimalused on täiesti teine maailm siiski. Kusjuures sedasorti online info lisamise võimalus on olemas nii sygicul kui igo-l. Usun et ka teistel.
valka
Postitusi: 240
Liitunud: K Mär 23, 2011 9:36
Asukoht:
Auto:

#6

E Nov 19, 2012 16:53

Mind aitas Waze viimati Tallinna tipptunnis linna ühest otsast teise jõudmisel küll. Juhatas mingeid X teid pidi, mida ainult kohalikud taksojuhid vist teavad, ummikutest mööda ja jõudsin ilusti õigeks ajaks kohale. Muuks otstarbeks leiab ka paremaid programme aga ummikute vastu toimib küll hästi.
geneetik
Postitusi: 130
Liitunud: L Mai 19, 2007 11:37
Asukoht:
Auto:

#7

T Nov 20, 2012 10:11

Mina kasutan rõõmuga, kui sõidan Tallinn-Tartu maanteel. Kiiruskaamerate pärast. Kui on teada, et ees kaamerat niipea tulemas ei ole, siis saab rahulikult möödasõite teha, jääb ära 120'ga sõites kaamerasse naeratamise rõõm. Ja hilisemad sanktsioonid. Kurvid on ka ette näha, abiks eriti pimedal ajal. Muidu sõidan korralikult, millekski muuks seda tarkvara ei kasuta, kõige vähem navigeerimiseks.
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#8

T Nov 20, 2012 13:39

Peale tahvli ostu kasutan peaaegu iga päev. Muidu on suht võimatu töölt koju saada. Juhatab peale mõningast õppimist ilusti ummikutest mööda.
denczik
Saabiklubi liige
Postitusi: 468
Liitunud: R Mai 18, 2012 2:19
Asukoht:
Auto: AERO9000

#9

T Nov 20, 2012 18:21

Peale tahvli ostu kasutan peaaegu iga päev. Muidu on suht võimatu töölt koju saada. Juhatab peale mõningast õppimist ilusti ummikutest mööda.

kuhu sa autosse tahvli kinnitasid ? )) äkki teed pilti ? ;)
Everything will be alright t o m o r r o w . . .
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#10

K Nov 21, 2012 10:31

Istub mul vaikselt kõrvalistmel hetkel. Pole vaja seda kogu aeg vahtida ning kui ummik on ees tulemas, kisab ta enivei "Heavy traffic ahead". Iseenesest annab toppida 10" tuhvlit kusagil armatuurile. Paar kohta olen juba välja mõelnud, kuigi praegu otsin alles hoidjat.
denczik
Saabiklubi liige
Postitusi: 468
Liitunud: R Mai 18, 2012 2:19
Asukoht:
Auto: AERO9000

#11

K Nov 21, 2012 20:19

Istub mul vaikselt kõrvalistmel hetkel. Pole vaja seda kogu aeg vahtida ning kui ummik on ees tulemas, kisab ta enivei "Heavy traffic ahead". Iseenesest annab toppida 10" tuhvlit kusagil armatuurile. Paar kohta olen juba välja mõelnud, kuigi praegu otsin alles hoidjat.


mul tahvel on tonnisel käsipiduri juures, täpselt mahub sinna laeka kaane peale ja käetoe all ning täisa segamatult wazeitab )) olen ka mäelnud kinnituse peale aga mine-tea kuhu see kinnitus sobiks üldse )) akna peale vist imelik oleks ))
Everything will be alright t o m o r r o w . . .
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#12

N Nov 22, 2012 8:03

Kinnitage wazeliiniga..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
anthillse
Postitusi: 993
Liitunud: R Mai 02, 2008 14:30
Asukoht:
Auto:

#13

N Nov 22, 2012 9:06

Mul on tahvli-telefoni hybrid nutitelefon( Dell Streak 5) 5 tollise ekraaniga (kinnitus armatuuril) aga Waze kasutan ainult ummikute vältimiseks mõnikord kiire siis politsei pärast.
Navi jaoks kahjuks see ei kõlba et IGO motonav on mu meelest üks parimaid telefoni navi appe.
www.tmuuga.eu
skyline
Postitusi: 1046
Liitunud: T Mai 19, 2009 12:12
Asukoht: Tartu
Auto: Kia ProCeed GT/ oli Saab 9-3 Aero

#14

T Juun 03, 2014 21:51

Paar aastat möödunud, kuidas nüüd kasutuskogemused kaasfoorumlastel?

Oma kogemusest võin öelda, et proovisin esmalt ka 2a tagasi ja siis oli suht nadi- kardid nirud ja Tartus polnud mingit kasu. Nüüd proovisin uuesti ja peab ütlema, et Tallinnas paar päeva liigeldes oli täitsa huvitav jälgida ummikuid ja politsei asukohti. Esmalt kulus tal küll käivitudes tükk aega, enne kui aru sai, et ma ei asu St Kitts ja Nevise saartel, sest algselt pakkus aadressiotsing välja vaid sealseid aadresse.
Kuigi kuulub Googlele ja peaks kasutama Google kaarte on kaardid ja aadressiotsing ikka suht nirud. Näiteks sõites Tartust Põlvasse näitas paaril korral üldse, et ma sõidan mööda põldu kuigi maanteetrass on juba kümneid aastaid kulgenud samas kohas. Samuti ei suuda see kuidagi leida minu kodust aadressi, lähim punkt, mida tunneb on 200m eemal. Tundub, et navigeerimine toimib pigem kaubanduskeskuste jmt maamärkide järgi.
Pluss see, et kohalejõudmise aega prognoosib väga täpselt, muidugi eeldusel, et sihtpunkti suudad tema baasist leida, samuti on väidetavalt patrullide asukohad alati väga aktuaalselt märgitud.

Siin ka üks hiljutine testvideo Motors24 tegijatelt http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Tehnika+TV/23777-Tehnika+TV+-+Waze.aspx
Vajadusel aitan Tartus igat marki autode veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
mariom
Postitusi: 116
Liitunud: T Sept 18, 2012 11:16
Asukoht:
Auto:

#15

T Juun 03, 2014 21:55

Hakkasin ka paar päeva tagasi kasutama alles, aga ükspäev riias oli küll tipptunni ajal linnast hea välja sõita, suunas ummikutest eemale mingitele x teedele aga välja ma sain sealt:)
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#16

T Juun 03, 2014 22:02

Kui waze aadressiotsing mõistiku tulemust ei anna, siis seal all on nupud, millega saad sama otsingu teha ka bingi ja googlega. Google oma annab 99% juhtudest mõistliku vastuse, aga ka waze enda oma on oluliselt paremaks muutunud.
Mis põllul sõitmist puudutab, siis olen täheldanud, et probleemiks pole mitte Waze vaid telefoni GPS. Aitab restart.
Ise kasutan waze-i igapäevaselt ja töötab ilusti. Tõsi, navigeerima seda igapäevaselt ei pane, aga kui vaja kasutan ka navigeerimiseks kuna reaalaja info põhjal suudab Waze pädevamalt juhatada kui offline GPS-d.
Vasta