Kiisu tahtis ja sai

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#1

R Dets 23, 2005 12:06

Jälle uus vana teema üleval-kiisu otsib kodu.Kassil sündisid jälle 5.novembril pojad ja üks isane hall on veel vaja ära anda.Asuvad nemad Tallinna piirkonnas,aga 24 sõidan Tartusse.Pildid suudan õhtul ka siia manada.
NJÄU siis nüüd.Elus jõulukink või mis.
Täpsemat juttu saab kõnetraatipidi 5063101.


ÜKS KIISU ELAB NÜÜD ÕISMÄEL JA TEINE PELGULINNAS.
NJÄU
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#2

R Dets 23, 2005 12:22

tahan miisut.
sellist suurt ja traditsioonilist eesti kassi.

Lisatud failid
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
RedBaron
Postitusi: 167
Liitunud: E Jaan 31, 2005 14:56
Asukoht:
Auto:

#3

R Dets 23, 2005 14:46

Ivometsa teksti allkirja lugedes jääb mulje, et kass läheb värvimisse............no et kui ei juhtu just õiget sorti vöödiline maatõugu olema :P
Varem oleks läinud pritspahtli alla ...? ;)
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#4

R Dets 23, 2005 16:32

See pildi pealt on küll metsast.Vist siberist.Või Alutaguse laanest.Mulle tegelikult endale ka need metsakassi moodi meeldivad,aga tuu pakutav isane on helehall ilma triipudeta.Käisin vaatasin ta praegu üle.Ta ise ei osanud midagi öelda,aga ta on valge kurgualusega ja valgete käpaotstega hall mõuk.Tõug ongi mõuk.Tabasalu keeles.Ladina oma on maugis kiis.
Suur inimese sõber on.Mind öösiti see vahest häirib,sest talle meeldivad mu varbad,kui need teki alt välja jäävad.Ja tal on mingeid võidajamisi vahest vaja öösel üle minu kihutada.Aga,kui sõba silma läheb,ronib kuskile külje alla silm vaevu lahti ja tuttu.Ja nõudlik on.Kui ma tema söögiisu ajal külmkapile lähenen,hakkab nõudma kohe.Eks tal on õigus ka.Oled looma võtnud,siis kuula teda.
Vasta