vajatakse saabi "Naiste autolehe" fotosessioonile

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
holger
Postitusi: 83
Liitunud: T Mär 16, 2004 12:33
Asukoht:
Auto:

#1

N Aug 05, 2004 19:02

Tere!
Kas keegi, kes omab ilusat saabi seitsmekümnendatest või varastest kaheksakümnendatest, oleks huvitatud oma kaunitari eksponeerimiset "naiste autolehe" moefotodel(sogasin Cyberile midagi "Stiilist", tegemist ikkagi "Autolehe" naisteväljaandega)? Seal plaanis esitleda rõivakollektsiooni stiilis seitsmekümnendad ja kontseptsioon näeb taustale vastava ajastu saabi.
Pildistamine toimuks selle laupäeva (7.august) hommikul. Kui keegi tahab siis oma autot eksponeerida, andku sellest teada hiljemalt reede õhtupoolikuks numbrile
50 76599, Piret.
Ise oleksin küll piisavalt edev olnud, aga ei viibi sel ajal tallinnas.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14290
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#2

R Aug 06, 2004 10:14

/me nutab natuke, ma olen ka tööl sel ajal ja kuidagi ei saa minna..:(.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#3

K Sept 29, 2004 11:08

Pildistamise ajal ei osanud suurt midagi arvata, aga ajakirja lehitsedes olen pettunud. Mitte et ma Saabi suuremalt pildil näha tahtnuks, aga kogu see kolme auto pildiseeria tundub mulle haltuurana. Vabandan arvamuse väljaütlemise pärast.
Pildiseeria ei tundu haakuvat ajakirja, eeltöö natuke läbimõtlemata vist või mingi proloog puudu vms. Samuti on kogu stilistika tehtud kiirustades ja liialt kompromissides. Eriti kehv on fotograafi töö (tema on ju see kes töötab modelli ja kompositsiooniga (võibolla osalt ka stilisti töö)) - modell teeb fotodel mida ise tahab (poosid on küll sätitud, aga miimika mitte), eriti tobe on ameerika auto kapoti pilt kus teemaks oli mingi unistamine või midagi, aga ebaloomulikus asendis naerusuine modell on unistamisest kaugel.
Saabi teemaks oli must-valge, ei oska öelda kas valge Saabi kasutamine oleks paremini teemasse läinud kui punane, igatahes pakkusin neile samasugust 99t ka valget, aga se ei olnud võimeline võtteplatsile sõitma ehk pildistajad oleks auto juurde pidanud minema. Kui punane sobis stilisti arvates paremini kontseptsiooni, siis võtan sõnad tagasi, aga kui valge meeldinuks rohkem, siis oli tegu käegalöömisega.
Loodan et tegijad taluvad kriitikat.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14290
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#4

K Sept 29, 2004 11:24

Kas herr Vaade räägiks muljeid, kuidas siis värk oli?? Ma nägin poes ajakirja ja vaatasin, et kes siis saabikute au pääsitis..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#5

K Sept 29, 2004 11:49

mis aadressil pilte näha saab?
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14290
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#6

K Sept 29, 2004 12:05

Lähimas ajaleheputkas ilmselt, veebis ei ole eriväljaannet isegi juttu.

Kas sulle, kui autoomanikule, pilte paber- või failikujul ei pakutud??
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#7

K Sept 29, 2004 14:08

Kohapeal lubati autoomanikele CD-ga pildid anda (meilitsi ühendust võtta), aga hiljem keegi pakkuma ei tulnud.
Arvestades fotoseeriate naistelehelikku stilistika-pudipadi ideed, ei hakanud ma neid fotosid ise taga nõudma.
Vasta