Üleskutse Saabikud

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#1

Oleme nii head ja tervitame üksteist. Näiteks kui kellegile sõidab keegi vastu. Olge tublid :thumb:
Kasutaja avatar
MadMan
Postitusi: 1048
Liitunud: R Okt 01, 2004 9:10
Asukoht:
Auto:

#2

eh miks ja mismoodi? :poke:

pigem tervitame üksteist kokkutulekul :beer:
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#3

Algselt postitas: MadMan
eh miks ja mismoodi? :poke:

teager läeb ja installeerib kohe endale Saabneti tunnusmeloodiaga pasuna :drive:

Mismoodi veel tervitada saab peale pasuna? Annad tulesid või vehid hullumeelsena kätega?

Saabnet:ee tervitus vaja välja mõelda :cool:

terv, teager
Kasutaja avatar
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#4

Algselt postitas: MadMan
eh miks ja mismoodi? :poke:

No kõigepealt anname pikalt signaali, siis tuleme keset liiklust autost välja ja tervitame kättpidi, vahetame paar sõbralikku nõuannet, kiidame oma autosid, uurime autode kapotialuseid ja kui teised juhid liiga närvilisteks muutuvad, siis sõidame edasi. :drive:
Kasutaja avatar
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14333
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#5

See pealkiri imeb vilinal..:)

Aga asjast, siis ma olen viimasel ajal praktiseerinud lihtsalt vastutulevatele SAABidele lehvitamist..:P Nagu ikka vastusõitvat tuttavat tervitad, tõstad käe roolilt..:) Mõningaid üllatunud pilke on selle peale näha olnud.

Muuseas keegi kunagi siin juba soovitas seda asja..
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7629
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#6

kui hakkasin taas saab 96 ga sõitma, siis paljud vastusõitjaid on käe tervituseks tõstnud!
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Nakataja
Postitusi: 397
Liitunud: R Dets 10, 2004 10:17
Asukoht:
Auto:

#7

Mina eile tervitasin Stocca juures üht ilusat 900 classikut tulede vilgutamisega. Vaatasid teised mind küll pisut imestunud pilkudega aga vist said asjast aru :D
Kasutaja avatar
mts
Postitusi: 112
Liitunud: T Veebr 07, 2006 13:17
Asukoht:
Auto:

#8

kindlasti teen seda,kui oma ahviku liikuma saan jälle
Kasutaja avatar
RedBaron
Postitusi: 167
Liitunud: E Jaan 31, 2005 14:56
Asukoht:
Auto:

#9

Üllatunud pilke kohtab tõesti üksjagu. Eks ilmselt on see ka sellest tingitud, et SAABe (eriti just uuemaid) on viimastel aegadel juurde tulnud üksjagu ja kõik lisandunud juhid ei pruugi olla kauaegsed tulihingelised SAABifännid, kes kõikide selle margi eripäradega kursis. Nii mõnedki ilmselt teinud selle valiku mingitel muudel alustel ja ei pruugi ka aktiivsed foorumlased olla.

Kuigi minul ei ole kunagi kahju ühtki SAABi või tema juhti tervitada, seni kui see teisi liiklejaid häirima ei hakka...

Samas meenub möödunud aasta suvine mõnus juhtum, kui oma eelmise ehk siis musta 9000-ndega just pesulast tulnuna jäin teda viivuks enne poodi sisenemist Järve Selveri parklas silmitsema, sest ta nii ilusti sillerdas oma saabilike joontega õhtupäikeses. Kõrval peatus punane NG900 ja roolis olnud kutt küsis heatahtlikult minu käest. "SAAB on ju hea auto!?". Vastata ei olnud raske ja hea tuju püsis peale seda veel kaua ja ilmselt mitte ainult minul. See oli tore kogemus, on õnnestunud ka endal mõnel korral midagi sarnast pakkuda :love::headbang::D
Kasutaja avatar
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#10

täna lehvitas keegi valgest klassikust mulle Kristiine keskuses, kuna väänasin parasjagu kõvasti rooli, siis ei saanud mahti vastu lehvitada. lehvitan siis nüüd siin :head:
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#11

Algselt postitas: Zazou
täna lehvitas keegi valgest klassikust mulle Kristiine keskuses, kuna väänasin parasjagu kõvasti rooli, siis ei saanud mahti vastu lehvitada. lehvitan siis nüüd siin :head:

Ma just mõtlesin, et kas hakata Zazou'd sajatama siin või mitte, a näe, aus mees, tunnistas ise kõik üles :P

teager jah, proovis täna tervata kõiki
tarmiit
Saabiklubi liige
Postitusi: 393
Liitunud: K Juul 28, 2004 23:45
Asukoht:
Auto:

#12

Loomulikult tervitage ja levitage,sest mulle pole viimase kuu jooksul isegi head tuttavad tere märku teinud,lausa loll on sõita ise vehid mis sa vehid,aga tulemust ei miskit!:( ....aga pole hullu,küll päike taevas sillerdama hakkab ja küll ma siis "punasega"ehitan!:D
Puidust toodete valmistamine eritellimisel: http://www.isoptera.ee/
midnight
Postitusi: 66
Liitunud: P Veebr 19, 2006 23:32
Asukoht:
Auto:

#13

hea mõte tervitada, olen poolt:)
mulle tuleb meelde sellega see kuidas bussijuhid teinekord üksteist tervitavad:)
zill
Postitusi: 432
Liitunud: R Sept 17, 2004 7:15
Asukoht:
Auto:

#14

mina olen ka poolt.
vehin oma suksust ka siis.
tava missugune
Saku PEOREKKA hooldaja:)
avelito
Postitusi: 700
Liitunud: N Juul 21, 2005 20:32
Asukoht:
Auto:

#15

Täna Tallinnas käies oli mul peaaegu koguaeg käpp püsti, poleks osand arvatagi, et tallinnas nii palju saabe on:freak:... aga paarikümnest vastu tulnud SAABIST tõusis ainult ühest käpp vastu, teised vist ei märganud minu käpakest seal rooli taga vehkimas.

P.S Nägu läks naerule, kui avastasin, kui palju vastasugupoolt Saabi roolis istub:P LAHE:thumb:
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#16

Seda käega lehvamist mõtlesingi. Ükskõik kas tuttav Saab või mitte aga tervata võiks.
Kasutaja avatar
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#17

Laupäeval ruulisin vabakat pidi linnast välja, ilus punane 9000 sabas... Krdi uhke oli sõita, nigu paraadil! :headbang:
Tekkis siis sõidu ajal mõte, et kuidas tagasõitjale lehva-lehva teha, ju oleks vist kena ohukategà? Jäi küll seekord tegemata, aga tervisi talle siitkaudu ikkagi! :drink:
tog
Postitusi: 160
Liitunud: T Sept 20, 2005 22:07
Asukoht:
Auto:

#18

Tulin linnast,
klaar kuupaiste,
ühtki Saabi teel ei näin'd...

Vaata vennast,
ühtki naiste-
rahvastki ei mööda läin'd.

Käsi nõnda
kurjast paiste-
tusest vabaks jäi.

Saabi mõnda,
viibet haistes,
ootan hommepäi...
:head:
strife
Postitusi: 264
Liitunud: R Veebr 17, 2006 11:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Škoda Superb; Saab 96; Bmw 325 Cupcar;

#19

davaika ma olen käsi...om saab 9-3mega...davaika kui keegi näeb linnas 995 AVI -t siis ikka tervitage:P
Fly High!
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#20

Algselt postitas: strife
keegi näeb linnas 995 AVI -t siis ikka tervitage:P
Tähekombinatsioon on sul väga saabilik. Selline algupärane :)
Arne
Postitusi: 19
Liitunud: K Nov 09, 2005 15:30
Asukoht:
Auto:

#21

Nädal tagasi laupäeval, liikudes mööda Järvevana teed, ennem Tartu mnt. ristmikku, nägin keskmises reas sama nö. kariibimere rohelist värvi ng900 nagu endalgi. Meenus, et kui -ivometsalt- auto soetasin, siis hetkeks mõtlesin, et sama värvitooni Saabi ehk lähikuudel ei näe aga võta näpust.....
Igatahes andsin möödudes ka lühikest signaali aga kuna see Saabijuht oli pilguga "kiindunud" eesliikujasse , siis vastureaktsiooni ei järgnenud.
Aga eks järgmine kord annan signaali pikemalt......
Kasutaja avatar
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14333
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#22

Signaaliandmine ilma põhjuseta on tegelikult LE-s keelatud mu mäletamist mööda. Seda võib kasutada ainult teise liikleja tähelepanu juhtimiseks ohule. Aga kui sa just end ohuks tembeldad...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Tan
Postitusi: 423
Liitunud: T Okt 11, 2005 17:53
Asukoht:
Auto:

#23

Algselt postitas: Cyber
Signaaliandmine ilma põhjuseta on tegelikult LE-s keelatud mu mäletamist mööda. Seda võib kasutada ainult teise liikleja tähelepanu juhtimiseks ohule. Aga kui sa just end ohuks tembeldad...

Niisama tervituseks on signaal küll liiast, isegi tulevilgutamine tegelikult, enamasti on see ka mingile jamale tähelepanu juhtimiseks (tuled ei põle, võmm põõsas, stange lohiseb mööda maad..). Nagu Cyber ütles, ei tahaks olla ei ohuks ega jamaks kaasSaabikule...

Pooldaks kah käeviibet :)
Kasutaja avatar
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14333
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#24

Oli kord nõukogude ajal ühes keskeesti linnas üks Miilits. Suure tähega kirjutasin meelega..;)

No ühesõnaga, Miilits, suure tähega ja ajudega ... Tema pidas kinni ja tegi trahvi ka ümber ringristmiku tiirutavale ja tuutuavale pulmakolonnile..:P
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#25

Seda on ka Eesti Vabariigi politsei teinud. Mingi aasta tagasi oli selline juhtum Virtsu kandis. Terve artikkel oli lehes........ :mad:
Vasta