Üleskutse Saabikud

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Tan
Postitusi: 423
Liitunud: T Okt 11, 2005 17:53
Asukoht:
Auto:

#26

K Apr 12, 2006 15:42

Nagu ütles Tammsaare: "Litsid mehed need Vargamäe omad."
Ükskama, kas poLITSei või miiLITS :P
strife
Postitusi: 264
Liitunud: R Veebr 17, 2006 11:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Škoda Superb; Saab 96; Bmw 325 Cupcar;

#27

K Apr 12, 2006 20:22

ok kUULGE MA OSAV..MA KIRJUTASIN OMA AUTO NUMBRI VALESTI..:D--SEE ON 095 avi
Fly High!
tog
Postitusi: 160
Liitunud: T Sept 20, 2005 22:07
Asukoht:
Auto:

#28

K Apr 12, 2006 22:47

Algselt postitas: strife
ok kUULGE MA OSAV..MA KIRJUTASIN OMA AUTO NUMBRI VALESTI..:D--SEE ON 095 avi


Vat kus nüüd!:poke: Pole vist ammu oma plekkkaunitari imetlenud
miku
Saabiklubi liige
Postitusi: 567
Liitunud: T Apr 13, 2004 13:02
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#29

N Apr 13, 2006 8:24

eeemmm... ma ka ei tea oma auto numbrit.. mitte ühegi oma pole teadnud. Ja pealegi, kui plekk-kaunitari vaadatakse, siis on number minuarust see viimane, mida seal vaadata... riigi poolt külge riputatud lärakas, mis üldmuljet rikub :P
Arne
Postitusi: 19
Liitunud: K Nov 09, 2005 15:30
Asukoht:
Auto:

#30

N Apr 13, 2006 8:55

Nagu RedBaron siin eelnevalt kirjutas, egas teise saabiku tervitamine ju endal tükki küljest võta. Mul mõnikord jälle selline tõrge, et kui enda auto porine ja pesemata, siis püüan pestud ja puhaste Saabide poole mitte vaadata, sest häbi on...... Mis puutub signaali andmisse, siis arvan, et võin seda endalegi vahel nö. ootamatult lubada..... Kuna alustasin aktiivse autojuhtimisega 1980 aastal ja selle aja jooksul on olnud võimalik "katsetada" ca 50 erinevat automarki, siis möödunud suvest alates tean, et Saab (is) on midagi erilist, nauditavat, sest pidev mistahes (anonüümsete) jaapani autode kasutamine "muserdab" igat normaalset inimest..... Ühtlasi tahaks Jaanipäevaks Saabi mudeliuuenduse läbi viia ja soetada helehall 9 - 5, lähtuvalt kinnisideest peas......
saabubeib
Postitusi: 34
Liitunud: L Jaan 21, 2006 18:20
Asukoht:
Auto:

#31

N Apr 13, 2006 19:50

mina oleks küll rõõmsalt lehvitamise poolt, kuna enamus saabikuid on kõik meestsoost, siis oleks ju tore ise Saabi roolides Saabidele(loe:meestele) käppa vista:D tore oleks ju vaadata kuidas avelito nägu kõrvalistudes kergelt õhetama kipub kui nii paljudele mees saabikutele lefa saab teha:evil:
strife
Postitusi: 264
Liitunud: R Veebr 17, 2006 11:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Škoda Superb; Saab 96; Bmw 325 Cupcar;

#32

N Apr 13, 2006 20:23

jajah..seda kindlasti..niiet kokku leppind???
Fly High!
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#33

R Apr 14, 2006 0:35

Jätkaks Cyberi OT-d :red:
Tuli siis kah üks miilitsa nali meelde!

Raadio diktor teatab, et kell on saanud kolm, teadaanne miilitsatele, suurseier on 12 peal ja väike 3-me peal
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#34

R Apr 14, 2006 18:55

Täna siis viiele Saabile lehvitatud. Kõik kusjuures 9-5-ed. Vastu lehvitamise asemel piidlesid juhid mind suhteliselt umbuskliku näoga, sekka ka paar uudishimulikku nägu ;)
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/395941.html] [IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG][/URL]
KT100
Saabiklubi liige
Postitusi: 1075
Liitunud: E Mär 06, 2006 18:29
Asukoht:
Auto: T16 Aero

#35

E Apr 24, 2006 14:24

Mul tuli Rapla kandis Aranküla raudteeülesõidul üks kena klassik sedaan vastu (soome numbritega), mõlemad tegime stoppi. Kiiruga ja suures klassiku tuhinas suretasin enda masina kogemata välja isegi :red: Teise massina roolis oli vanem meesterahvas, viskas käppa. Päris muhe! :headbang:
wheels
Postitusi: 21
Liitunud: R Mai 06, 2005 19:58
Asukoht:
Auto:

#36

E Apr 24, 2006 15:22

Võtan kohustuseks hakata foori taha jõudes minu ette rivistunud SAAB-e ja nende omanikke tervitama. Müksan õrnalt oma klassiku über-stangega tagumikku...
Saabiiir
Postitusi: 126
Liitunud: N Aug 04, 2005 13:17
Asukoht:
Auto:

#37

E Apr 24, 2006 19:51

Algselt postitas: wheels
Müksan õrnalt oma klassiku über-stangega tagumikku...


Ära igaks juhuks jama - võid meie haakekonksust oma stangele mõlgi külge saada! :P
strife
Postitusi: 264
Liitunud: R Veebr 17, 2006 11:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Škoda Superb; Saab 96; Bmw 325 Cupcar;

#38

E Apr 24, 2006 20:48

mina olen korralik olnud ja tervitanud kõiki saabe kes vastu tulnud isegi mitte eesti omi..kõik vaatavad imelikult:evil::P aga eks elu peabki lõbus olema..jätkan lehvitmist:evil:
Fly High!
eston21
Postitusi: 423
Liitunud: N Jaan 26, 2006 15:28
Asukoht:
Auto: 9-3ss aero

#39

T Apr 25, 2006 13:33

lehvitamiseni pole veel jõudnu kordagi, kuigi tahtmine on hirmus suur olnud, sest olen arvanud, et ülejäänud peaksid mind napakaks, sest nagu siin mainiti, pole ju kõik lennukiomanikud saabifännid. aga noh nüüd kindlam tunne, ei jõua päeva lõppu ära oodata, et linna peale kruisima minna.

selline asi veel, et hakkan roolis siplema naug poisike, kui minuga samas suunas või vastu mõni saab sõidab. eriti tore on kolonnis sõita :headbang:
Alwaro
Postitusi: 11
Liitunud: R Apr 07, 2006 11:51
Asukoht:
Auto:

#40

N Apr 27, 2006 22:07

Kuna hommikul sai Saab vee alt läbi talutatud, siis julgesin ka ise täna uljalt käega vehkida... tulemus oli miski 10-st 0 vastureaktsiooni... :poke: ja siis kui olin juba loobunud sõitis Vabakal vastu SAAB mida ma kohe ei näinud kuid kes rõõmsasti vilgutas-signaalitas-lehvitas :thumb: Ise ei jõudnudki kohe üllatusele reageerida, aga kuna käitumine eeldatavasti sellest foorumist pärit - tervitan kodanikku siis siin :beer: ahjaa, mina siis tumeda klassikuga :headbang: ... ja kavatsen edaspidi tähelepanelikum olla :drive:
eston21
Postitusi: 423
Liitunud: N Jaan 26, 2006 15:28
Asukoht:
Auto: 9-3ss aero

#41

N Apr 27, 2006 22:57

see olin mina, sest ühele tumedale klassikule ma tõesti vabakal lehvitasin-tuututasin :)
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#42

N Apr 27, 2006 23:40

Njaa. Eestis peaks olema kuskil 2500-3000 saabi. Foorumis on 687 liiget, kellest ainult osa aktiivsed. Ega siis polegi imestada, et suurem osa inimesi ei saa aru, et mis värk on :cool:

Mis ma siis ise - teageri aeroklassikut trehvasin paar nädalat tagasi Pääsküla Statoili juures - ei tea kas nägi vastu tervitada, oli vist väljasõitmisega ametis :) Paari saabneti numbrialustega tonnist olen ka liikluses kohanud, aga pole silmsidet saavutanud.
Üks kena hallikas 2.0 turbo CSE seisab tihti Tehnika tn nurgal, ikka imetlen seda aegajalt, kui rattaga tööle tulen, BBB on numbrimärgil.
Aga näiteks RedBaroni Griffin tundub armastavat Kino Kosmose kanti :)
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#43

R Apr 28, 2006 0:10

Kui ma esimese 9000 vastu tahtmist pulkadeks võtsin,oli aastanumber 94.Siis oli eesti Arki-s arvel veidi üle 200 tonnise.Vastu tahtmist selles mõttes,et olin midagi ka ennem asjade kokkusattumise(ei jaksanud pulki osta,vaid tuli odavam avariiline osta,vajalik endale ja ülejäägid müüki) tõttu purustanud ja mu üks sõber suutis oma tonnise üle katuse keerata,kes teadis mu lammutamise lugu.Siis arvasin,et neid on ju nii vähe ja,et kellel neid tükke ikka vaja on.Uurisin siis ARK-ist tausta natuke.Sõber,aga ütles et raha ei taha kohe ja proovima peaks.Nüüd on see viga juba kaua küljes.Pean neid lennukeid vahtima pidevalt.Varem teadsin paljusi,sest nad käisid oma hädadega külas.
Ma saaks nad üks-teist seal tervitama panna.Las tuututavad seal omavahel.Kui rahvas ei nuriseks.
eston21
Postitusi: 423
Liitunud: N Jaan 26, 2006 15:28
Asukoht:
Auto: 9-3ss aero

#44

T Mai 02, 2006 12:17

reede õhtupoolikul oli tore juhtum sõpruse puiesteel. siili peatuses suunaga linna poole esimesena valgusfoori taha jäädes, sõitis selja taha valge tonnine. rohelise tulles andsin talda lootes, et ka teine lennuk järgi tuleb. aga ei tulnud. linnu tee ristmikul sõitis kõrvale, vaatasin otsa ja noogutasin tervituseks ja kõrvalt autost vastati samaga. siis näitas härra foori poole kavala näoga ja rohelise süttides panime ajama :drive: tegelikult nii ei tohi aga hasart oli sees ja kiirus kasvas päris suureks :P kuskil enne tedret võtsime hoo maha ja kõrvalt autost näitas härra, et keera aken alla. keeris akna alla ja vene rahvusest härra jutt oli konkreetne - ülejäänud autod on p*sad, saab on parim . mina muidgi sama vastu :) taksopargi juures sõitis tema kopli poole, mina kesklinna

vot nii:)
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#45

T Mai 02, 2006 12:41

Kunagi möödund nädalal nägin Tondi Selveri ja VELT motopoe vahel ühte enda saabile väga sarnast saabi. Loomulikult jõllitasin sellest saabist möödudes seda autot/juhti ning tüüp vastas samaga. 100% Tervitamiseni pole veel jõdnud (tulutuid katseid on tehtud). Selle peale teatas/küsis provva (kes peres peamiselt saabi kulgemiseks kasutab), et miks kõik saabiomanikud alati niimoodi jõllitama peavad. Et kas mõnede teiste autode omanikud kah niimoodi suure huviga sama marki autot/juhti jõllitavad. Viimasele küsimusele ma vastust ei teadnud ning oma jõllitamisevajadust ka põhjendada ei suutnud. Sain aga teada, et provva pole pisikusse nakatunud, sest ta EI saa aru miks nii on.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#46

T Mai 02, 2006 13:19

Algselt postitas: suur
Kunagi möödund nädalal nägin Tondi Selveri ja VELT motopoe vahel ühte enda saabile väga sarnast saabi. Loomulikult jõllitasin sellest saabist möödudes seda autot/juhti ning tüüp vastas samaga. 100% Tervitamiseni pole veel jõdnud (tulutuid katseid on tehtud). Selle peale teatas/küsis provva (kes peres peamiselt saabi kulgemiseks kasutab), et miks kõik saabiomanikud alati niimoodi jõllitama peavad. Et kas mõnede teiste autode omanikud kah niimoodi suure huviga sama marki autot/juhti jõllitavad. Viimasele küsimusele ma vastust ei teadnud ning oma jõllitamisevajadust ka põhjendada ei suutnud. Sain aga teada, et provva pole pisikusse nakatunud, sest ta EI saa aru miks nii on.


Ja jõllitataksegi vastu. Ehk on põhjus selles, et üritatakse tuvastada - äkki siiski tunnen juhti. Ja kui veel naisterahvas Saabi roolis, siis seda agaramalt hakkatakse ajus sobrama, misuke see meesterahvas naisterahva kõrval on. Ning siis kui lõpuks jõuab arusaamisele, et tegelikult ikka ei tunne roolisistujat ning tuleb meelde lehvitamine, on masinad teineteisest juba liiga kaugele jõudnud.

teager, just jõllitas üht tonnist Järve Selveris
Alwaro
Postitusi: 11
Liitunud: R Apr 07, 2006 11:51
Asukoht:
Auto:

#47

T Mai 02, 2006 15:53

Seltsimees Suur võib oma provvale lohutuseks öelda, et (minu teada) vähemalt mossemehed ja PT Cruiserite omanikud lehvitavad/jõllitavad omavahel. Ja jõllitamine teiste poolt on veel oluliselt suurem, kui sõidad mõne päris haruldase masinaga ;) Miski rahvatarkus rääkis seevastu, et oopeli ja fordi mehed ei tervita teel olles, sest nad juba hommikul kohtusid remondis.
mts
Postitusi: 112
Liitunud: T Veebr 07, 2006 13:17
Asukoht:
Auto:

#48

T Mai 02, 2006 16:50

muidu on kõik tore,aga minu kogemused seni on olnud suht kehvad. enamasti põrutavad ringi mingid uuemat sorti 9-3 ja 9-5 mingid tädid sees kõigil ja kurask, mingid suht isekad ja närvihaiged(tuututavad pisikese venimise tõttu hommiku-ummikutes)
täna nägin ilusat valget 900. lisaks vist oli yks kodanik kes tegi nagu tervitusliigutust aga kindel pole(mingi uuem mudel oli,tumedat karva, paldiski mnt, roccast linnapoole.
ja oma rõõmsaks üllatuseks on mu autol väga sarnane teisik.
kah saabi-helesinist-karva ja luukpära 5d. :)
KrikU
Postitusi: 313
Liitunud: E Dets 27, 2004 19:12
Asukoht:
Auto:

#49

T Mai 02, 2006 18:32

Täna oli Nõmmel päris suur majapõleng, kuna ise kaugel ei elanud lendasin ka platsi. Seistes seal raudtee poolses otsas oli päris hea Saabe vahtida mis mööda sõitsid :P Minu oma parkis ka Raudtee tänaval :) Igaljuhul kuradima palju jääb silma küll ja mul on kohe selline tunne, et kui mu Saabil oleks aktsiates mingi väärtus siis oleksin nagu praegu omadega juba jumala plussis kuna Saabike on natuke üle aasta olnud ja muutust tänavatel ja populaarsuse tõusu ON TUNDA!
avelito
Postitusi: 700
Liitunud: N Juul 21, 2005 20:32
Asukoht:
Auto:

#50

K Mai 03, 2006 14:33

To KrikU: oli jah üks SAAB seal raudtee ääres, mina jälle vahtisin silmad punnis :freak:

Eile Nõmmel olles tekkis ka küsimus, et miks on seal raudtee ääras asuvas Jehoova tunnistajate maja parklas nii palju SAABE, kas see jehoova usk ja SAAB on kuidagi seotud, nagu näiteks www.soeauto.ee ametlikud autod on ka SAABID ju :head:
Vasta