Soovitage värvitöökoda Tallinnas

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
Kasutaja avatar
LPT
Saabiklubi liige
Postitusi: 870
Liitunud: N Mai 26, 2005 9:39
Asukoht: Tallinn
Auto: OG9-5, NG9-3

#1

P Mär 15, 2015 12:28

Kuna reede öösel otsustas üks härrasmees mulle Viljandis sisse tagurdada, saime aga kohapeal kindlustuse paberid jonksu, siis helistades IF-isse öeldi mulle, et praeguste seaduste järgi võin ise kahjukäsitluse ette võtta, nii süüdlase kui kannataja kindlustuse pool. Kuna pole ammu sellist asja juhtunud, siis äkki keegi oskab mõnda neist töökodadest soovitada. Teise poole kindlustus pakub autokliinik.ee -d.

Pilt

Pilt
daags
Postitusi: 774
Liitunud: N Mai 17, 2007 22:37
Asukoht:
Auto: Saab 9-5 1,9Tid

#2

P Mär 15, 2015 13:24

ürita värvikoodi alusel leida õiged uksed lammutusest. palju odavam:cool:
Võimsust pole kunagi piisavalt
mental
Postitusi: 102
Liitunud: E Apr 21, 2008 11:06
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 V6 3.0

#3

P Mär 15, 2015 13:53

Autokliinikust hoia eemale. Vähemalt minul nendega nii halvad kogemused, et ei soovita kellelegi. Kunagi kirjutasin siin pikemalt ka sellest kuskil teemas, mis minu autoga seal tehti, olgugi, et lubadused ja jutt oli nendel noortel nagadel alguses kõike lubav.
Ise sammusin järgmine kord Viking Motorsisse samasuguse looga ja nad ajasid ise kindlustusega asja edasi. Autol oli selleks hetkeks vanust juba 14a.
Kindlustused pakuvadki sulle mingisuguseid ebakompetentseid Fedjade garaaže, nagu see Autokliinik ja muud urkad. Tegelikult on sul endal õigus koht valida.
There's no way back now. So just relax and get used to it!
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#4

P Mär 15, 2015 14:01

Romula uks ei ole reeglina kunagi selline, et pealt värvimata pääseb.See boonus jääks, et sisemine osa jääb originaalvärvi alla, kui leiab sama tooniga.Risk on see, et kui romula ukse ostja ei ole kogenud silmaga, siis võib pahtliga tuunitu sattuda, mis juhul ei ole vahet, kas jäävad sinu omad pahteldatuna või järgmised.Su auto uste kahjustused on sellised, et see sõltub töö tegija otsusest, mida ette võetakse.Need saab ka ilusaks aga ajakulu.Ajakulu on ka uste vahetus.Kui see auto oleks minu oma ja kindlustus maksaks, siis laseksin ma need ära vahetada.Ja otsiksin ise uued uksed.

Kuna kindlustus maksab, siis peaks Sul kama olema, kui palju maksab.Tulemus on oluline, mida Sa ka oma küsimuse tegemisel ilmselt silmas pidasidki.Autokliinik eraldi jääb nimekirjast välja ja Su toetud loetelust on mulle tundmatu vaid Heimarus.Kõiki teisi ma tean ja need saavad kõik oma tööga hakkama.Ilmselt ka heimarus, kuna neid on nimekirja lisatud.Seda, millist materjali (värvi) keegi kasutab, ei pruugi ma hetkel teada, kuna materjalid muutuvad ise ajas ja ka tegijate otsused, mida kasutada.Mulle isiklikult meeldib nende nimekirjas olevatest Standox, mida kindlasti kasutab(s?) Metro.Hiteh kasutab PPG-d, mis on paljude autode originaalvärvitootja.Aga kõik see on spetsiifika, mis ei ole nii tähtis.Mulle näiteks meeldib ühe tootja värv ja teise tootja lakk.Kõikide nende tegijate kasutatavad materjalid on head, seega ära muretse.
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#5

P Mär 15, 2015 14:47

Tegelikult on sul endal õigus koht valida.


Päris nii lihtne see ei ole. Õigus on kindlustuse pakutud kohast keelduda, aga kui kindlustusele sinu valitud koht ei sobi, siis hüvitatakse kahju rahas. Aga rahas hüvitamisega on see konks, et saad käibemaksu võrra vähem.
Kasutaja avatar
LPT
Saabiklubi liige
Postitusi: 870
Liitunud: N Mai 26, 2005 9:39
Asukoht: Tallinn
Auto: OG9-5, NG9-3

#6

P Mär 15, 2015 19:41

Üleüldiselt on mul täiesti kama, kes teeb, peaasi, et tulemus oleks korralik ja hiljem jamasid ei tekiks, ilmselt võiksin ka oma kindlustuse paberiga ka otse maaletooja juurde pöörduda? Kuna If plekib kinni, ei ole mul mingit vahet.
ebuprofen
Postitusi: 464
Liitunud: E Aug 01, 2011 23:05
Asukoht: Iru
Auto: SAAB 9-5 Aero MY07, Toyota C-HR Hybrid
Kontakt:

#7

P Mär 15, 2015 21:22

Ammeco auto teevad korralikult, aga raha küsivad ka selle eest piisavalt.
que
Postitusi: 1408
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#8

P Mär 15, 2015 22:19

Värvaltransis paar korda käinud.. ei saa kurta
Everyday Regular SAAB guy!
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#9

E Mär 16, 2015 0:56

Ei ole küll IF kindlustuse partner ja seega ei sobigi siia teemasse soovituseks, aga ümberlükkamaks väidet, et kõik kindlustuste pakutud töökojad on viletsad, on oma kogemus ART Autoga Mustamäel.
Tegu oli ERGO kindlustusjuhtumiga ja mitte ühtki paha sõna ei ole öelda. Kõik ei ole alati nii halb ja negatiivne, et kindlustus ainult kogu aeg tahab teile mütsi pähe tõmmata.
No ettevaatlik tasub muidugi olla aga üldistusi ma ei teeks.
Kasutaja avatar
LPT
Saabiklubi liige
Postitusi: 870
Liitunud: N Mai 26, 2005 9:39
Asukoht: Tallinn
Auto: OG9-5, NG9-3

#10

E Mär 16, 2015 8:20

Ma ilmselt Hitehisse, saab tee peal Trionicuga törts juttu puhuda.
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#11

E Mär 16, 2015 9:30

Autoks, Ammeco, korralikud firmad.
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#12

E Mär 16, 2015 10:22

Tegelikult on sul endal õigus koht valida.


Päris nii lihtne see ei ole. Õigus on kindlustuse pakutud kohast keelduda, aga kui kindlustusele sinu valitud koht ei sobi, siis hüvitatakse kahju rahas. Aga rahas hüvitamisega on see konks, et saad käibemaksu võrra vähem.


See jutt ei vasta tõele, et kohast ei saa keelduda.
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#13

E Mär 16, 2015 11:14

Ma ilmselt Hitehisse, saab tee peal Trionicuga törts juttu puhuda.


Tuttava kogemuse pealt: hitehit ei soovitaks
geneetik
Postitusi: 130
Liitunud: L Mai 19, 2007 11:37
Asukoht:
Auto:

#14

E Mär 16, 2015 12:53

Ma ilmselt Hitehisse, saab tee peal Trionicuga törts juttu puhuda.


Hitehis 4 aastat tagasi värvitud esitiib kobrutab servast siin ühel masinal juba täitsa rõõmsalt. Mina hoiaksin sellest asutusest eemale.
caarel
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 22, 2007 15:50
Asukoht:
Auto:

#15

E Mär 16, 2015 15:08

Hitehi kogemus negatiivne. Neil on kindlustustega lepingud ja muudkui määritakse seda ettevõtet pähe. Lasin tuttava kaudu ühel kindlal mehel seal teha, kuid muus osas täielik jama. Ootasin kuu.
Gustafson
Postitusi: 24
Liitunud: P Nov 04, 2007 12:13
Asukoht:
Auto:

#16

E Mär 16, 2015 17:27

Mul on korduvad positiivsed kogemused Autokliinikuga.
Mingeid nolke pole seal kohanud. Suhtumine ja töö kvaliteet on olnud minule meelt mööda.
Olen neil lasknud värvida ka oma hobiautot, mida igal ühel muidu näppida ei lase. Usaldan ja soovitan.
Kasutaja avatar
LPT
Saabiklubi liige
Postitusi: 870
Liitunud: N Mai 26, 2005 9:39
Asukoht: Tallinn
Auto: OG9-5, NG9-3

#17

E Mär 16, 2015 18:21

Igatahes lisaks Hitehile nüüd ka Värvaltransis käidud. Väidavad mõlemal pool, et uste vahetus. Mul ei ole muud huvi kui et kõik taastatud saaks. Eks teevad kindlustusele oma pakkumised.
I-Vaari
Saabiklubi liige
Postitusi: 812
Liitunud: K Okt 14, 2009 16:32
Asukoht:
Auto:

#18

E Mär 16, 2015 22:27

Kuna aastatega oli auto värvkate kriimustusi ja täkkeid saanud otsustasin oma rahakoti sisu arvel SAAB i ülenisti värvida lasta. Töö teostati praegusest AAC Ferdinand OÜ töökojast kiviviske kaugusel ja tööd vastu vöttes tundus köik olema ilus ja särav. Nüüd on aastajagu sõidetud ja auto esiosal on mitmeid täkkeid kuskohast värv ca 5mm ulatuses irdunud ja alt hall kruntvärv näha. Ehk siis kahjustuste ulatus (täkete arv)ligikaudselt sama mis eelnevad 10 a suutsid tekitada ja sõidetud peamiselt Soome kiirteedel mitte külavahe kruusateedel. Kuid vöibolla ongi need asendusvärvid "pehmemad" kui tehase algupärane viimislus. Kuid rohkem häiris auto kasutusomaduste muutumine. Pidin pöörduma SAABispetside poole kuna ei töötanud enam vasakpoolse ukse peegel mida ka juhiistme asendi mälu varem juhtis ja tagurdades peegel allapoole end näitama sättis. Samuti eemaldusid peale värvitöökoja teenuse kasutamist esimest korda autot harjapesus pestes mölema uksepeegli klaasid. Troost Auto kogemustega töömees Viki nägi hulga vaeva , et parempoolne uksepeegel tööle saada kuna tema sönul oli pistik mis ukse esiservas lihtsalt oskamatu demontaazhi käigus löhutud ja nii muide köik 4 ukse pistikud. Peegliklaaside tagasiasetamine läks suht lihtsalt kuna neid ei olnud korrekselt alusplaadi vastu peale eemaldamist paigaldatudki. Kas ja millal kusagilt rooste näha ilmub selgub aastate pärast. Kuid esialgu on suureks tõrvatilgaks meepotis just see , et pakkusin värvitöökoja meistrile vöimaluse , et SAAB demonteeritakse värvimiseks sobivasse vormi ja koostatakse peale värvimist tookord veel körvalolevas Audacer OÜ s. Tema väite kohaselt aga pidid nende töökoja mehaanikud ka seda autot suurepäraselt tundma. Ja ka eelneva autoga MB oli peale kahjukäsitlust ja värvitöökoda (kunagise ETK autobaasi teritooriumil)piisavalt probleeme.
H.K
Postitusi: 132
Liitunud: T Okt 09, 2007 21:57
Asukoht:
Auto:

#19

K Mär 18, 2015 21:55

Ma olen käinud heimaruses. Midagi paha töökohta pole öelda. Ka aastaid hiljem oli kõik ok. Suhtlemine on selline keerulisem pool.

Ja inges saatis kunag värvaltransi- nüüd väldin seda tänavat ka.

H.
Vasta