SAABi viimine romulasse: raske, peaaegu et võimatu

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
dworkin
Postitusi: 38
Liitunud: R Juul 28, 2006 14:28
Asukoht:
Auto:

#1

N Aug 24, 2006 17:36

Käisin täna romulas vajaliku kraami toomas ning niisama jutu jätkuks küsisin et ega nad SAABi sisse osta ei taha. Küsiti minult paar küsimust seisukorra ja mudeli kohta, natuke mõeldi ja öeldi EI. Kuna antud autot vahelduva eduga ka teistesse romulatesse pakutud ja keegi ei ole tahtnud siis küsisin et mis see põhjus on miks keegi ei taha teda. Vastus oli lihtne. Me ostame romulasse autosid mis lagunevad, SAAB aga on nii kuradi hea auto et tema jääks meile siia lihtsalt seisma. Tee nüüd mis sa tahad, kas tegu positiivse või negatiivse vastusega, esimene reaktsioon minupoolt oli igaljuhul naer. Tõdesin ka oma peas et kui järgmise auto ostan siis vast SAABi.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#2

N Aug 24, 2006 18:03

Mhh, ehk herr timutit on su masinast huvitatud - lammutab ta ju meil tonniseid siin, proovi, saada talle U2U, telefoninumber on tal ka pidevalt siit läbi käinud

terv, teager
Emmerich
Postitusi: 164
Liitunud: L Juul 29, 2006 21:19
Asukoht:
Auto:

#3

N Aug 24, 2006 21:13

Mul paar päeva tagasi sarnane kogemus. Autot romulasse ei pakkunud aga väietavalt pole SAAB`e romulates kuna "liiga kõva auto" :thumb::head:
¿_ __ ' ' )
( . ( . ) /|/|
LC___ @
¿___, ) (
Tan
Postitusi: 423
Liitunud: T Okt 11, 2005 17:53
Asukoht:
Auto:

#4

N Aug 24, 2006 21:51

Räägivad, et sama jama on ka teise Rootsi rauaga, vanad kandilised Volvod mitte ei satu lammarisse vaid lähevad kuskile vaiksesse kohta surema ..
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#5

N Aug 24, 2006 21:54

Kui mu esimene SAAB sodiks sõideti, siis pakkusin teda kah erinevatesse romulatesse, sest võtta sai tema küljest veel parasjagu juppe. Paraku keeldusid romulad eelkõige sel põhjusel, et Saabide, kui sõidukite vähesuse tõttu (arvuliselt) ei tuntud ka nende varuosade suhtes huvi ja romulas oleks masin samamoodi seisma jäänud.
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#6

N Aug 24, 2006 22:50

Vii Kuusakoskisse ehk vanasse Emexi-sse. Maksavad suht normaaselt.
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#7

R Aug 25, 2006 8:22

no noh, see on ju umbes nagu viiks oma vana hea suksu vanadus põlves lihakombinaati... jäta parem hoovi lagunema, õigel saabimehel on ikka hoovis vrakk või paar :) või teine varjant, anna oma saabile uus elu!
Pilt

Pilt

terve pildi seeria ja lugu rubriigis huvitavaid pilte saabidest
dworkin
Postitusi: 38
Liitunud: R Juul 28, 2006 14:28
Asukoht:
Auto:

#8

R Aug 25, 2006 8:31

Eelkõige oli teema ideeks siiski SAABimeeste egode upitamine mitte mure kurtmine, et ma autost lahti ei saa. Küll ma temaga midagi ette suudan võtta. Ja Kuusakoskisse viimine tähendab seda, et auto tuleb laiali lammutada. Kui sa viid auto kere millel ala on kasvõi 1 ratas all maksab tonn 200 krooni. Puhas plekk iseenesest 2000. Teeb vahe sisse vast. Kusjuures Prillimäe oli isegi huvitatud, too kohale vaatame üle räägime hinnast. See aga riskantne ettevõtmine kuna Prillimäe hinnapoliitika on suht kehvake kliendi jaoks.
Kasutaja avatar
saabotska
Postitusi: 306
Liitunud: P Mai 22, 2005 16:26
Asukoht: Rakvere
Auto: SAAB 9-5 1.9TiD `08

#9

R Aug 25, 2006 13:15

Ka selline kogemus, helistasin ühte romulasse et ega nad mu SAABi endale taha, küsiti kohe mis aasta ja mudel. Oma vastuse andnud öeldi mulle ilma pikema mõtlemiseta EI TAHA põhjuseks pidi olema auto haruldus. Pole nõudlust juppidele. Ja sellise vastuse sain ma veel kahest kohast!
EX: SAAB 9000 CD 90`
SAAB 900 GLS 78`
SAAB 99 GL 81`
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#10

R Aug 25, 2006 13:26

aga ega kui ise romulas töötaks ei tahaks kah, sest tõesti isegi siin foorumis on varuosade rubriigis neid vanu klassikuid pakutud ja väga vähesed on loosi läinud, põhiline mida vaja, on üld-kulumaterjalid või siis tüüp lagunevad osad mida doonorilt naljalt ei saa. Ja teine asi on see, et paljud vanemate autode armastajad on ka ise putitajad ja neil on doonorid juba olemas sest homo saabiens naljalt marki ei vaheta.
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#11

E Sept 11, 2006 19:00

Sattusin ka täna Betooni tn. Kuusakoskisse. Viisin 2 tk oma vana sumpa tagumisest poolest sinna, ei tahtnud metalli prükkarisse visata. Aga hoovi peal hakkas silma aia ääres konutav eksemplar: Saab 900 klassik, valge, 4-ust sedaan, aastast a 85-86, küljes olid korralik komplekt esituled+suunad, tagatuled, mõlemad küljepeeglid, kärukonks, kapott oli lahti ning olemas olid ka jahutusvedeliku paisupaak, klaasipesupaak jne. Kõik väljanägemiselt korralikud ja terved. Kirjutan lihtsalt sellepärast, et kahju vaadata kui ei kruvita selliseid juppe küljest ära ja viiakse kogu täiega ja saadakse siis 200,- / tonni eest. Omanik oleks võinud siiki paar tunnikest kulutada ning sellised jupid maha kruvida, ma arvan et õlleraha või ehk rohkemagi eest oleks ta nende juppide eest kui mitte koheselt siis mingi aja jooksul iga kell lahti saanud. Number oli 884 MEF, kui õigesti mäletan. Liikluskindlustusjuhtumiga ei tundunud ka tegu olevat.
Kellel juppide vastu huvi ja on ka vanarauda mida ära viia siis võib enne platsilt välja sõitu need selle isendi küljest ära kruvida, hea oleks kui juppide kaal ei ületa vanaraua kaalu, sest väljudes tuleb ju kaalu pealt läbi sõita. Kohalik eestlasest töömees kes seal kõrval töötas andis ka oma nõusoleku sellisele variandile. Teeksin seda ise aga mul ei ole rauda mida sinna viia.
Ühte kuldset / beezi klassikut mäletan silmanurgast ka Vääna teeristis olevas lammutuskojas.
Arno
Postitusi: 318
Liitunud: P Apr 18, 2004 18:07
Asukoht:
Auto:

#12

E Sept 11, 2006 20:01

Laiali lammutades tekib probleem ülejäänud pudinatega, nende müük võtaks aega, võimalik prügimäele viimine maksab. Kokkuvõttes võib see kallimaks minna, kui too mainitud 200 eeku tonn. Hea, et bensiinirahagi kinni makstakse.
dworkin
Postitusi: 38
Liitunud: R Juul 28, 2006 14:28
Asukoht:
Auto:

#13

E Sept 11, 2006 20:47

laiali lammutades puhta pleki/raua hind on seal 2000 juures. Kui aga kas-või ühe ratta alla jätad ja asi auto moodi sisi 200 krooni tonn
Vasta