Autommaalrit Tallinnas / Harjumaal

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
Kasutaja avatar
LPT
Saabiklubi liige
Postitusi: 870
Liitunud: N Mai 26, 2005 9:39
Asukoht: Tallinn
Auto: OG9-5, NG9-3

#1

E Veebr 27, 2017 16:32

Soovitage kedagi. Vaja oleks klassiku kapott korralikult üle värvida.
Viktoria
Postitusi: 384
Liitunud: R Sept 25, 2015 10:18
Asukoht: Ciudad de Estonia
Auto: BMW 428i F36 M-Sport 2014

#2

T Veebr 28, 2017 8:59

Soovitage kedagi. Vaja oleks klassiku kapott korralikult üle värvida.


Tuttavate kogemuste põhjal võin öelda, et kiidetud koht.
Ise viin ka auto sinna lähipäevil.
CarPainter
.::A SAAB is an animal with a thousand adjustments::.
I-Vaari
Saabiklubi liige
Postitusi: 804
Liitunud: K Okt 14, 2009 16:32
Asukoht:
Auto:

#3

T Veebr 28, 2017 9:48

Värvitöö oli CarPainteri meeste poolt korralik kuid värvi enda kvaliteet ja nakkumine kruntvärviga nn ökoloogilistel värvidel vist parim ei ole. Esimesed kivitäkked olid "kaitseraual" ja mootoriruumi kaane servas juba paari kuu möödudes kuigi kivirahes ma üldiselt ei söida. Personaalne teenindus vöiks seal firmas veidi parem olla kui selle eest lisaraha pakutakse.
Viktoria
Postitusi: 384
Liitunud: R Sept 25, 2015 10:18
Asukoht: Ciudad de Estonia
Auto: BMW 428i F36 M-Sport 2014

#4

T Veebr 28, 2017 13:44

Värvitöö oli CarPainteri meeste poolt korralik kuid värvi enda kvaliteet ja nakkumine kruntvärviga nn ökoloogilistel värvidel vist parim ei ole. Esimesed kivitäkked olid "kaitseraual" ja mootoriruumi kaane servas juba paari kuu möödudes kuigi kivirahes ma üldiselt ei söida. Personaalne teenindus vöiks seal firmas veidi parem olla kui selle eest lisaraha pakutakse.


Tänud asjaliku vastuse eest. Oskad sa ehk mõnda paremat kohta soovitada, siis vb kaaluks mujale minemist!?
.::A SAAB is an animal with a thousand adjustments::.
Lembit
Postitusi: 112
Liitunud: T Jaan 25, 2005 10:39
Asukoht:
Auto:

#5

T Veebr 28, 2017 14:36

Autokliinikut julgen soovitada.
que
Postitusi: 1406
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#6

T Veebr 28, 2017 17:02

Autokliinikut julgen soovitada.

Peale värvimist 2-3 kuud hakkas rooste värvialt ilmutama.
Seal all oligi rooste, mis me siis teha saime eks. No further comments.
Everyday Regular SAAB guy!
I-Vaari
Saabiklubi liige
Postitusi: 804
Liitunud: K Okt 14, 2009 16:32
Asukoht:
Auto:

#7

T Veebr 28, 2017 17:25

Usun, et CarPainteri automaalrid oskavad head tööd teha. Ma pole mingi värvispetsialist kuid oma tööandja firma automaaler mainis , et värvil ja värvil on erinevus olemas midagi plastilisusele viidates. Kuid paljudes töökodades kasutatakse abimeestena kutsekoolist tulnud öpipoisse ja need suudavad meepotti tilga törva poetada. Minu SAAB il löhuti värvimiseks ettevalmistuse käigus uksepistikud ja nii Viki kui Trionic on kurja vaeva näinud , et mäluga peegleid ja uste sees asetsevaid löögiandureid toimima saada peale seda kui mingi kollanokk oli pistikute "körvad" puruks väänanud uksi autolt demonteerides.
Lembit
Postitusi: 112
Liitunud: T Jaan 25, 2005 10:39
Asukoht:
Auto:

#8

T Veebr 28, 2017 19:09

Autokliinikut julgen soovitada.

Peale värvimist 2-3 kuud hakkas rooste värvialt ilmutama.
Seal all oligi rooste, mis me siis teha saime eks. No further comments.
No aga ütle siis ka maalri nimi, kes tegi ja ma küsin temapoolse kommentaari samuti siia.
Viktoria
Postitusi: 384
Liitunud: R Sept 25, 2015 10:18
Asukoht: Ciudad de Estonia
Auto: BMW 428i F36 M-Sport 2014

#9

T Veebr 28, 2017 20:03

Usun, et CarPainteri automaalrid oskavad head tööd teha. Ma pole mingi värvispetsialist kuid oma tööandja firma automaaler mainis , et värvil ja värvil on erinevus olemas midagi plastilisusele viidates. Kuid paljudes töökodades kasutatakse abimeestena kutsekoolist tulnud öpipoisse ja need suudavad meepotti tilga törva poetada. Minu SAAB il löhuti värvimiseks ettevalmistuse käigus uksepistikud ja nii Viki kui Trionic on kurja vaeva näinud , et mäluga peegleid ja uste sees asetsevaid löögiandureid toimima saada peale seda kui mingi kollanokk oli pistikute "körvad" puruks väänanud uksi autolt demonteerides.


Kōlab väga koledasti, kui mitte öelda, et suisa ōudselt. Ega sulle seda CarPaintis ei tehtud?
.::A SAAB is an animal with a thousand adjustments::.
I-Vaari
Saabiklubi liige
Postitusi: 804
Liitunud: K Okt 14, 2009 16:32
Asukoht:
Auto:

#10

N Mär 02, 2017 11:09

Minu SAAB värviti Car Painter OÜ s ja nagu varem kirjutasin - Usun, et CarPainteri automaalrid oskavad head tööd teha. SAAB sai üleni värvitud ja palusin ka eelnevalt körvaldada tagaluugil , tagumistel poritiibadel ja köikide uste allservades olevad nähtavad roostekahjustused. SAAB on peale ülevärvimist kasutusel olnud 4 talve ja nii Eesti kui Löuna-Soome "soolatud" teedele hästi vastu pidanud. Mingi pisike mullike on ainult ilmunud tagaporitiiva ja tagumise "pörkeraua" kokkupuutekohale, seega tundub rooste eemaldus ja passiveerimine tehtud HÄSTI. Värvi kvaliteeti oleks ehk andnud parandada kui teadmisi endal rohkem ja oskad öiget asja küsida. SAAB i vajalikus mahus demonteerimise oleks aga mainitud värvitöökoda jätta naabruses tegutsevale SAABispetsialistile nagu ma ka neile pakkusin. Paraku arvas töödejuhataja , et nad saavad ka ise hakkama kuid köige paremini see ei önnestunud. Hetkel aga näeb 15 a igapäevasel kasutusel olnud SAAB suhtnormaalne välja ja tänu Vikile ja Trionicule toimib laitmatult.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#11

N Mär 02, 2017 11:13

Kannatad kuu, siis teen ära.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Viktoria
Postitusi: 384
Liitunud: R Sept 25, 2015 10:18
Asukoht: Ciudad de Estonia
Auto: BMW 428i F36 M-Sport 2014

#12

N Mär 09, 2017 13:23

Nii! Car Painteris käidud. Tööga võiks justkui rahule jääda. Paistab ilus-korralik. Edasi juba näitab aeg.
Negatiivse poole pealt mainiksin ära, et mina, kui teenusepakkuja, küll kliendile autot sellise sitakäina ei tagastaks. Ilusad, puhtad tekstiilmatid olid valgeid jalajälgi täis, ukselingil, roolil, kässaril ja kõrvalistuja istmel ilutsesid valged näpujäljed. Lisaks oli auto väljastpoolt sama valge tolmukihiga kaetud, k.a. aknad. Mõistan, et neil seal pesulat pole ja autot puhtaks ei saanud teha, kuid elementaarselt puhtaks võinuks ikka teha, arvestades, et mina tõin neile ilusa, puhta auto. Sitarotid, ma ütlen.
Ma ei hakanud neile midagi ütlema ka, niigi oli kehv päev seljataga.
.::A SAAB is an animal with a thousand adjustments::.
I-Vaari
Saabiklubi liige
Postitusi: 804
Liitunud: K Okt 14, 2009 16:32
Asukoht:
Auto:

#13

N Mär 09, 2017 13:48

Kuidagi jah läheb nii mõnegi teenusepakkuja teenustasu ja töö kvaliteet kuidagi paigast ära. Sama oli minu SAAB iga - neist pahtlitolmu jälgedest sai küll keemilise pesuga lahti kuid pakiruumikatte veluurist pinnal on siiani alles tumehallid laigud(käejäljed vöi värvitolmu jäänused). Kui aga see roobades töömees söidab ise mingi ligase suitsu järgi haiseva autorondiga siis ega ta vist selle peale tule, et kliendi autosse istudes vöiks käed pesta ja puhtad riided selga panna. Samuti olen näinud kuidas töökojas seisva kauni ja läikiva auto körval löigatakse teisel autol ketaslöikajaga sillatala polte nii, et sädemetevihm körvaloleva auto peale lendab. Metallisädemed ja turbiinikettalt lendavad abrasiiviterad rikuvad aknaklaasi , värvitud / lakitud pinnast rääkimata.
Viktoria
Postitusi: 384
Liitunud: R Sept 25, 2015 10:18
Asukoht: Ciudad de Estonia
Auto: BMW 428i F36 M-Sport 2014

#14

N Mär 09, 2017 13:56

Kuidagi jah läheb nii mõnegi teenusepakkuja teenustasu ja töö kvaliteet kuidagi paigast ära. Sama oli minu SAAB iga - neist pahtlitolmu jälgedest sai küll keemilise pesuga lahti kuid pakiruumikatte veluurist pinnal on siiani alles tumehallid laigud(käejäljed vöi värvitolmu jäänused). Kui aga see roobades töömees söidab ise mingi ligase suitsu järgi haiseva autorondiga siis ega ta vist selle peale tule, et kliendi autosse istudes vöiks käed pesta ja puhtad riided selga panna. Samuti olen näinud kuidas töökojas seisva kauni ja läikiva auto körval löigatakse teisel autol ketaslöikajaga sillatala polte nii, et sädemetevihm körvaloleva auto peale lendab. Metallisädemed ja turbiinikettalt lendavad abrasiiviterad rikuvad aknaklaasi , värvitud / lakitud pinnast rääkimata.


Riideid ei pea vahetama, kui ei saa, kuid olen näinud, et kvaliteetsetes ettevõtetes asetatakse kliendi autosse kile nii istmetele kui ka mattidele - seda saanuks ikka teha. Mul musta värvi autokere ja sisu ka, kõike on kohe näha.

ÜHtesid sitakäkerdisi tean veel, kes mul toonklaasi all Tähetornis paigaldasid - "@€£!# Kriimustasid veel aknad ka ära.
.::A SAAB is an animal with a thousand adjustments::.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#15

N Mär 09, 2017 21:32

Ma teen oma kodu garaasis vahepeal auto remonti ja isegi mul on need istme kiled olemas :D

Kohati tekib tunne, et täiesti mõtetu on proovida oma autot korras hoida, teised situvad lihtsalt ära.
ARZT
Postitusi: 520
Liitunud: K Mai 07, 2008 0:11
Asukoht: Ikla
Auto: 9000 Aero, III Gen Camaro350, Chevy AstroVan, Chevy TransSport, Volvo242

#16

N Mär 09, 2017 23:10

Kunagi ammu ammu kuskil päälinnas mu vend minu autol amorte lasi vahetada... mingi õlikäkk roomas autos ringi. Te ei taha teada, mida see hetk mõtlesin :) Olles töötanud ka maalrina ei julgeks oma autot kuskil värvida lasta. Sestap teen kõik ise. Elektroonikale ainult paraku hammas peale eriti ei hakka...
Kasutaja avatar
LPT
Saabiklubi liige
Postitusi: 870
Liitunud: N Mai 26, 2005 9:39
Asukoht: Tallinn
Auto: OG9-5, NG9-3

#17

E Sept 28, 2020 10:44

Vaja oleks 9-3 SC-l tiivaservad korda teha Tallinnas või Harjumaal, äkki soovitate kedagi?

Pilt
Pilt
Pilt
Vasta