Suitsetamine toitlustusasutustes

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
tiib
Postitusi: 139
Liitunud: T Mai 31, 2005 18:10
Asukoht:
Auto:

#51

L Apr 14, 2007 15:48

Täiseti õige otsus.
Aimar
Postitusi: 206
Liitunud: K Sept 27, 2006 21:26
Asukoht:
Auto:

#52

L Apr 14, 2007 15:49

Olen päris kõva suitsumees, aga see on minumeelest küll tervitatav seadus.
Norras viidi õhtul Steakhouse sööma ja ma ei ütleks, et niiväga häiris õue suitsetama minek.
Söömise ajal ajab harja punaseks küll, kui keegi kõrval tossutama hakkab.
Olen lennujaamades kasutanud suitsetajate ruumi. Ausalt ütelda väga ebameeldiv.
Pigem ootan kuni saab lõpuks värskes õhus suitsu teha.
Aga maha jätta ei ole ka veel suutnud.
zupa9000cd
Postitusi: 116
Liitunud: R Sept 08, 2006 14:41
Asukoht: Rakvere
Auto:

#53

L Apr 14, 2007 17:43

Maha tuleb jätta teadmisega, et Sa pole mitte kunagi tõmmanudki ja saad ning peadki nautima suitsetavate sõprade kadedust ja pereliikmete uhkust sinu üle.
Panid tähele, et ma ei maininud tervist? Ei olegi mõtet, sest see osa on iga paki peal kirjas.
Ära asenda sutsetamist näiteks sihvkade närimisega, see tuletab iga kord Sulle Su koledat harjumust meelde
Ei tahaks küll targutada, aga ma pean selle emoka panema :wise:
smr
Postitusi: 124
Liitunud: P Jaan 29, 2006 16:14
Asukoht:
Auto:

#54

L Apr 14, 2007 22:39

Lubavad lähiajal suitsu hinna lakke ajada. Eks see on järgmine stiimul see pahe maha jätta
aatom
Saabiklubi liige
Postitusi: 849
Liitunud: P Okt 09, 2005 20:24
Asukoht: Viljandi
Auto: 9-5 2.2TDI 2002, 96 2T 1965, 96 4T 1976, 900 Cabrio 1989, 900c 1984, Sonett II
Kontakt:

#55

P Apr 15, 2007 0:01

Mis puutub toitlustus vm. asutustesse, siis te olete ära unustanud töötajad, kes on sunnitud olema passiivsed suitsetajad (mis võib olla tervisele ohtlikum).
Olen selle seaduse poolt täiesti.
Ja suitsetamisest üldiselt, siis tõmmake nii 25 ... aastat ja te rögisete, hingeldate ja midagi teha ei jõua (kopsud nii nagu nad on selleks ajaks) ehk minu oma isa on ehtne näide ja hoiatus et mina küll kunagi selline olla ei tahaks.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#56

P Apr 15, 2007 0:01

smr -> Lubavad lähiajal suitsu hinna lakke ajada. Eks see on järgmine stiimul see pahe maha jätta

Veame kihla, et pole. Olen ise ka kõva suitsetaja ja siiani ei ole hind määravaks olnud. Võib-olla väheneb see ostmine, aga sellega ta ei lõppe. Vastik on see suits tegelt. Ma pidevalt küsin endalt, milleks mulle seda vaja on. A näed maha ka ei suuda jätta, nii kinni juba. Tubaka tootjad tuleks kinni panna, kõige parem oleks tubaka eestisse toomine ära keelata.
wyxx
Postitusi: 230
Liitunud: R Sept 08, 2006 15:58
Asukoht:
Auto:

#57

P Apr 15, 2007 20:00

Algselt postitas: SAABNINETHOUSAND
smr -> Lubavad lähiajal suitsu hinna lakke ajada. Eks see on järgmine stiimul see pahe maha jätta

Veame kihla, et pole. Olen ise ka kõva suitsetaja ja siiani ei ole hind määravaks olnud. Võib-olla väheneb see ostmine, aga sellega ta ei lõppe. Vastik on see suits tegelt. Ma pidevalt küsin endalt, milleks mulle seda vaja on. A näed maha ka ei suuda jätta, nii kinni juba. Tubaka tootjad tuleks kinni panna, kõige parem oleks tubaka eestisse toomine ära keelata.


Olen sinuga täiesti nõus- ka ise kõva suitsetaja, pärast suitsukat päeva (nii pakk ca.) tahaks kangesti suitsu jäädavalt eemaldada.
Mis aga puutub ära keelamisse, siis ajalugu näitab mis juhtub- keeluseadus Ameerikas (salaalkoholiga äritsemine, maffia saab jalad alla), oopumisuitsetajate pitsitamine (turule tulevad odavad narkootikumid) jne.
Emotsionaalselt olen sinuga siiski nõus. Hommepäev läheme Eesti piirile, võtame käest kinni, moodustame keti ning ei lase seda kuramuse tubakat ligi;)
tarr
Postitusi: 42
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:34
Asukoht:
Auto: XC70

#58

E Apr 16, 2007 21:46

Nojah, on ka kiiremaid viise enesetapuks kui suitsetamine.

Samas, nagu teame kirjandusklassikast, valitsus, kes tõstab õlle hinda, kaua ei püsi.
avelito
Postitusi: 700
Liitunud: N Juul 21, 2005 20:32
Asukoht:
Auto:

#59

E Apr 16, 2007 22:13

Algselt postitas: SAABNINETHOUSAND
smr -> Lubavad lähiajal suitsu hinna lakke ajada. Eks see on järgmine stiimul see pahe maha jätta

Veame kihla, et pole. Olen ise ka kõva suitsetaja ja siiani ei ole hind määravaks olnud. Võib-olla väheneb see ostmine, aga sellega ta ei lõppe. Vastik on see suits tegelt. Ma pidevalt küsin endalt, milleks mulle seda vaja on. A näed maha ka ei suuda jätta, nii kinni juba. Tubaka tootjad tuleks kinni panna, kõige parem oleks tubaka eestisse toomine ära keelata.


Nõus, las nad ajavad, aga siis hakkab meile meeletult punaste maksumärkidega salakat sisse vohama. Eks see ka siiamaani üks põhjus, miks hinda lakke pole veel aetud.

Aga enivei, Norras vaadates suitsupaki hindasid, a´la 160.- eeku pakk...ja ei ole nendel norrakatel ka palgad nii kõrged, ja seetõttu ongi sigaret asendunud plotski keeramisega, rääkimata poolakate hordidest, kes kaubikute viisi suitsu sisse smuugeldavad. Sama rullimis tubakas on ka meil müügil, mis maksab 25.- kanti, ja mina saan isiklikult sellega läbi enam-vähem 4 päeva. Ja isegi kui see rullimistubaka pakk maksaks 100.- ma ostaks teda ikkagi. :wtf:

Avelito üritab vaikselt suitsu pealt mokatubaka peale üle minna, esimesed edusammud on juba tehtud :thumb:
Vasta