Nakkus???....Saabi...?

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
heikiw
Postitusi: 672
Liitunud: N Dets 07, 2006 23:53
Asukoht:
Auto:

#1

T Jaan 16, 2007 23:57

Sõitsin mina paar päeva tagasi ühest Läänemaa külakesest läbi ja silma jäi ühe majapidamise ees seisvad 2 kena Saabi:9000(roheline metallik) ja 900NG(tume).Täpsemat tuvastamist ei võimaldanud pimedus ja minu ajagraafik.Ise mõtlesin,et kus üks juba on,sinna tuleb teine ka!!Ja,et kas mõne foorumlase omad või nakatuvad ka mittefoorumlased:D
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#2

K Jaan 17, 2007 0:42

Nakatumiseks peab korra rooli istuma, foorumlastel ja nende tuttavatel on lihtsalt suurem tõenäosus sinna sattuda;)

napoleon@nakatunud mittefoorumlasena
heikiw
Postitusi: 672
Liitunud: N Dets 07, 2006 23:53
Asukoht:
Auto:

#3

K Jaan 17, 2007 1:11

Isiklikult vist ma seda nakkuse ulatust veel ei tea,kuna olen venna 900NG-s sõitnud kõrvalistmel-pole rooliski olnd!Kuid mulle on jäänud Saab meelde just ammusest ajast tänu oma hallist massist erineva disaini tõttu.Üks pilt on veel meeldejäänud 80-ndate keskpaigast,kui Viljandis oli tume 900 OG ühel taksojuhil.Siis oli välismaiseid autosid Eestis väga vähe veel.Mulkidest foorumlased vast peaks seda Saabi mäletama.Mulle avaldas muljet siis, kuis ta ühes kohas hangest läbi sõitis(esivedu!).Aga praegu on nii,et vahin igale Saabile,mis liikvel ,ikka järele.Ja Rootsis tihti viibides on peakeerutamist küllaga:D
tog
Postitusi: 160
Liitunud: T Sept 20, 2005 22:07
Asukoht:
Auto:

#4

K Jaan 17, 2007 1:35

Algselt postitas: heikiw
Aga praegu on nii,et vahin igale Saabile,mis liikvel ,ikka järele.Ja Rootsis tihti viibides on peakeerutamist küllaga:D


Jah see see on - diagnoos on kindel, Saabismus gradus levis.

Üldiselt heaks kiidetud ravi oleks Saabi muretsemine. Kuigi Sinu sümptomaatika siiski veel kergekujulisele haigusvormile viitab, ei tahaks väärarusaamu tekitada:) Paraku on nii, et see üldiselt heaks kiidetud ravi aitab ainult teatud osa patsientide puhul ning enamusel ravist hoolimata haigus siiski süveneb. Sama ootab ees ka enamust kui haigus jätta ravimata:love:. Seega on prognoos male per se ja ausaim soovitus oleks Sul end Saabimaailma liikmena tundma harjutada.
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#5

K Jaan 17, 2007 2:05

Haigus mis kole!!!! Nii 16 autot umbes omanud (mitte ühtegi 4WD) Enamus sakslasi (millest üks pandi pihta...)
9000 juba sügisest käes ja ei mingeid müügimõtteid!!!!
miku
Saabiklubi liige
Postitusi: 567
Liitunud: T Apr 13, 2004 13:02
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#6

K Jaan 17, 2007 9:07

mnjah. ma olen suht lootusetu keiss. Mult võttis SAAB süütuse ja siiamaani on ravitud. ei mõika. Isegi operatsioon moskvitsi omamise kujul ei mõiganud. :(
que
Postitusi: 1408
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#7

K Jaan 17, 2007 12:19

minu saabi nakkus tekkis paar aastat tagasi, seda sama foorumit lehitsedes :D
mõnda kuu tagasi, sai lõpuks ka silmarõõm muretsetud.. ;)

ja enam ei kisu üldse istumagi, seda vähem sõitma teiste markidega :notworthy:
Everyday Regular SAAB guy!
alfa
Postitusi: 51
Liitunud: N Juun 03, 2004 20:45
Asukoht:
Auto:

#8

K Jaan 17, 2007 15:01

Paar aastat tagasi käisin koos õetütrega Tartus automessil. Üks Peugeot-maskott sokutas talle oma nänni ja küsis mulle viidates, et mis autoga issi sõidab. Plika vastas, et see pole issi vaid onu, kes sõidab Saabiga. Kohe lisas uhkelt, et ka issi sõidab Saabiga!

Oli huvitav periood suguvõsas, kus minul, onul, õemehel ja tema õel olid Saabid. Erinevatel põhjustel on praeguseks meist vaid üks Saabile truuks jäänud, aga olen veendunud, et nii mõnigi unistab/loodab millalgi taas Saabiomanikuks saada. Iseküsimus, kui palju uuemad Saabid teistest analoogsetest autodest üldse erinevad ja omaaegset positiivset mälestust väärt on ...
Aimar
Postitusi: 206
Liitunud: K Sept 27, 2006 21:26
Asukoht:
Auto:

#9

K Jaan 17, 2007 20:15

Algselt postitas: krss
Ka mina nakatunud foorumiväliselt. Aga ma põen ka mitut haigust korraga, saabism on vaid üks neist, üks kroonilisemaid:wall:



Kroonilisuse korral on võimalik ainult patsiendi enesetunnet
natuke parandada.
Ja siin aitab Rootsis toodetud ravim nimega SAABinium AEROsool
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#10

K Jaan 17, 2007 20:20

Oman siin vaikselt oma esimest SAABi. Ütleme nii, et armumisest on saanud armastus:D
Sõidan, iga päev erinevate autodega(töökoht nõuab). Satub vahest ka mõni tippklassi oma. Aga kordagi ei olema ma pettunud, kui oma autosse uuesti sisse istun:head::head::head::head:
Aimar
Postitusi: 206
Liitunud: K Sept 27, 2006 21:26
Asukoht:
Auto:

#11

K Jaan 17, 2007 20:37

Ka minul on see esimene Saab. Sõitnud nüüd c.a. 3 kuud ja 12 000km. Ei oska midagi halba ütelda , väga hea, mugav, soliidne ja kiire auto. Täpselt selline nagu üks auto peabki olema (minu arvamus).
Saabism - kroonilisi haigusnähtusid mul veel ei esine, kuigi ühel päeval avstasin kusagilt ajusopist ühe uitmõtte mille nimi oli..............TROLL!
Tundub et haigus vaikselt süveneb............
Black
Postitusi: 254
Liitunud: N Okt 19, 2006 17:36
Asukoht:
Auto:

#12

K Jaan 17, 2007 23:03

Minul tekkis see haigus juba ammu, aga vanasti tundusid selle auto kulud kalli võitu ja nüüd 2007 aastal võtsin julguse kokku ja soetasin endale, enam vahetada ei taha kah!
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#13

N Jaan 18, 2007 9:51

Mina ka mõtsin, et haigus vist käes. Igal pool näen koguaeg SAABe. Ja eks silmad ise otsivad ka neid.
Kahjuks tööasjus nüüd ainult pesukotiga sõidetud SAAB, ja enda kullake kodus nukralt. Hommikul lahkudes ja õhtul SAABudes, ikka pilk peale ja väike jutuajamine autuga:)
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Pajuvillem
Postitusi: 23
Liitunud: L Jaan 13, 2007 22:57
Asukoht:
Auto:

#14

N Jaan 18, 2007 22:47

Toetan ka siis mõne reaga, kuidas nakatusin. Selle auto ost ei olnud esialgu üldse plaanis, kuid juhuse tahtel pidin hakkama endale kiirelt midagi eelmise auto asemele vaatama. Nii juhtuski, et peale pikka Auto24s surfamist :eureka: leidsin end uurimast SAABe, kuid seda seal veel polnud, kuid leidsin ta ühelt SAABe Eestisse toova firma kodukalt. Kui ma siis seda isendit vaatama läksin, tundsin juba enne autosse istumist, et see on tema ... . Nii, et nii ma selle traktori ära võtsin:). Ju mind tabas midagi enamat, kui nakkus :D
smurhv
Postitusi: 17
Liitunud: L Dets 09, 2006 14:27
Asukoht:
Auto:

#15

R Jaan 19, 2007 18:59

kame
Postitusi: 76
Liitunud: T Nov 28, 2006 0:04
Asukoht:
Auto:

#16

R Jaan 19, 2007 20:34

ise sirvisin auto24-s autosid ja satusin saabe vahtima kui järsku välgatas et just seda ma tahangi osta - mõeldud tehtud ja alates esimestest meetritest mis ma veeresin enda isendiga tundsin et just seda mul on vaja! nüüdseks on auto mulle enam kui tarbeese - kerge cruis vabal õhtul ja muud polegi vaja! :drive:
heikiw
Postitusi: 672
Liitunud: N Dets 07, 2006 23:53
Asukoht:
Auto:

#17

K Jaan 31, 2007 16:32

Täna juhtusin nägema oma pisikeses kodulinnas üht Ühendatud Kuningriigi alamat rubiinpunase 9-3-ga.Seal SAAB kah Saabiga liigelda:P(UK_d pean silmas;))Võimalus ka muidugi,et oli tegu kodukandi elanikuga,kes ilma saabita ei saa ka säälmaal hakkama:D:D:D
stennadi
Postitusi: 696
Liitunud: T Jaan 11, 2005 20:03
Asukoht:
Auto:

#18

K Jaan 31, 2007 16:43

Mul siin ühe väga hea sõbraga pull lugu. Tema vana VW hakkab põduraks jääma ja otsib uut autot.
Kuna ta on kogu aeg minu SAABide/Volvodega sõita saanud siis mingi nihe on ilmselt käinud.
Küsisin , et kas ta ostab nüüd järgmise VW või Audi vms?
Vastus oli, et saksa autot küll enam osta ei taha, ikka midagi rootsimaist. :beer: :head:
Pole küll nakatumine SAABismi aga 50% tõenäolisus on selleks loodud.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#19

K Jaan 31, 2007 17:17

Algselt postitas: heikiw
Täna juhtusin nägema oma pisikeses kodulinnas üht Ühendatud Kuningriigi alamat rubiinpunase 9-3-ga.Seal SAAB kah Saabiga liigelda:P(UK_d pean silmas;))Võimalus ka muidugi,et oli tegu kodukandi elanikuga,kes ilma saabita ei saa ka säälmaal hakkama:D:D:D

Usun, et nägid kasutaja kolhoos'i autot
binleo
Postitusi: 225
Liitunud: K Nov 15, 2006 14:53
Asukoht:
Auto:

#20

K Jaan 31, 2007 20:34

Noh, kui juba avameelikuks mindud, poetan ka oma "haiguse" tekke.
Paar aastat tagasi oli jubedalt vaja Tartust kaugemale sõita. Kaheks päevaks. Murphy seadustega kooskõlas polnud ühtegi autot kusagilt võtta (ise siis autot ei omanud). Ei jäänud midagi muud üle kui paar telefonikõnet ja tuttava-tuttavalt auto renditud. Tulen siis parklasse kohale. Mees tuleb välja ja lausub midagi säärast, et näe...midagi muud ei ole anda kui see '98 9-5 AERO. Mul karp lahti. Ja ikka totaalselt. Istusin rooli, ila ikka veel lahtisest suust tilgub. Hakkan sõitma. Suu läks iseenesest kinni ning nagu võlujõul tekkis ette suur naeratus, mis kestis veel tükk aega ka peale autost väljumist. Ja kui ma sellega maanteele sain...oi-oi-oi.
Kiindusin autosse koheselt ning ei andun seda tagasi enne nelja päeva möödumist. Kui omanik võtmed pea jõuga mult käest ära võttis tuli pea nutt kurku.
Tollest ajast teadsin, et kui kunagi peaksin endale auto ostma, siis ainult SAABi!
Enne eelmise aasta detsembrit olin sõitnud erinevate autodega ning kõik nad tundusid imelikena. Pidevalt lugesin saabnet.ee foorumit, kuigi liitumisega ei kiirustanud. Teadsin, et ei saa siia kuuluda enne kui endal SAAB käevangus. Nüüdseks olengi endale uue kallima saanud ning ei peta teda mitte kunagi! :)
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#21

K Jaan 31, 2007 21:24

Minu nakkus algasmõned aastad tagasi, kui olime sõbrale autot vaatamas Hiiu suurtüki autoäris. Seal oli ng900 mitu tükki ja siis olid hinnad nii 60 000 95a autodel. Mina vaatasin et mis lahe auto, aga sõber ei tahtnud endale osta. Ostis hoopis celica GT4 :D- aga see selleks.
Suvel kui riisiautodest kõrini, vaatasin midagi tagasihoidlikut ja vaiksemat. bmw ei tulnud kõne alla ja audi ka mitte(selle summa eest mis mul oli). Võtsin ng900 kohe peale esimese auto proovimist. Ta tundus kuidagi NII teistmoodi kui muud autod millega olin sõitnud. Ja peale seda oli mulle varsti selge et vaja uuemat ja võimsamat. Kõik muudkui pasundavad siin turbomootorist ju:cool:
Mõeldud- TEHTUD:drive:
Seda ma ütlen et SAABID on õnneks VÄGA hea hinnaga siinmail müügil.
Isegi naise olen õpetanud Saabiga sõitma ja sellest lugu pidama.
Sent from my Monte Carlo using B236
HrMario
Postitusi: 59
Liitunud: R Veebr 02, 2007 8:32
Asukoht:
Auto:

#22

T Veebr 06, 2007 16:54

minu saabi armastus:red:

tekkis siis kord kui sai käia kuutsemäel suusatamas ja sõbral oli mingi vanem saab 99 Esimese asjana hakkas meeldima saabile iseloomulik kere joon.

Vahepeal umbes aasta sai sõidetud vanemate honda shuttle-ga, ka mugav ja suur mahtuniversaal. ning vahest kui isaga sai töölt koju sõidetud ja siis ikka kui saab 9-5te nähes sai mainitud et see on mu järgmine ostu soov. isa muidugi muigas ja ütles et saab saab miks ei saa. möödusid kuud ja vahepeal unustasin juba saabi. ja sain rahagi kokku Ning hakkasin vaatama BMW 525 traktoreid.
(e39 kerega). saigi siis tartusse mindud ja autodki väljavaadatud. käisin siis proovisin neid BMW-sid (ikka kõikide lisadega). ausalt öeldes ei tundnud ma ennast seal roolis hästi.
midagi oli nagu puudu või üle. käisime siis mööda Tarutut ja otsisime mulle autot kuni jõudsime ropka auto poodi ning seal ta seisis minu sinine läikiv iludus:love: kohe siis proovisõidule ja oligi plaan tehtud et teda ma just vajangi. vaatasin kella ja kell oli kohe kohe 4 saamas ning enam ARK-i ei jõua mõtlesin krt jama... tegime lepingu ära ja sain auto omale. mõtlesin küll ma tulen talle esmaspäeval järele ning võtan eestisse arvele. Südametunnistus hakkas piinama, et kuidas ma saan oma auto siia jätta kui ma ise elan rakveres!!! Tellisin treileri ja lasin auto omale samal õhtul koju tuua. läks maksma üle 2k aga armastus ja nakkus saabi vastu on suur.
kyly

#23

T Mär 27, 2007 19:40

Et järgmine põlvkond hukka ei läheks, tuleb varakult Saabismi nakatamine südameasjaks võtta. Me võtsime asja tõsiselt käsile:

http://www.imagestation.com/picture/sraid225/p657167b7ce07a2040ce78cf57c3cb94b/ea29a4a5.jpg
rosimann
Postitusi: 1
Liitunud: L Mär 17, 2007 15:57
Asukoht:
Auto:

#24

K Mär 28, 2007 18:52

kunagi viis aastat tagasi oli saab 9000 turbo kuskil kuu aega,väga mugav.
nüüd sõitsin kaks aastat 4,5l cädillac eldoradoga(olude sunnil müüsi maha) ja
ostsin 2,3l 9000,hetkel tundub et on uimane aga mugav ikka.
snowguy
Postitusi: 409
Liitunud: N Jaan 04, 2007 12:43
Asukoht:
Auto:

#25

K Mär 28, 2007 19:02

kui mina autut öläksin ostma siis oli minuga üks subarufänn kaasas kellel erilisi kokkupuuteid saabiga polnud kuid teadids et on väärt masin enne katsetas masinat tema....EI JÕUDNUD TA VEEL MOOTORITKI KÄIMA PANNA KUI ÜTLES MULLE ET SELLE ME VÕTAME:beer:
Vasta