Kas foorumlane/kes foorumlane

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#326

L Juun 07, 2008 10:11

Minuarust on TGB`l,Iffil,Eleril ja eriti Iisakul tuline õigus. See on LAPSIK,millest poleemika jälle lahti läks.Kui Eleri ja Iff kiirust ületavad,on see nende isiklik probleem.Mina pole kunagi kiirusepiirangutest lugu pidanud näiteks.Mul pole kunagi selliseid autosid olnud,mis aeglaselt kulgeda sooviksid:evil: .Kui mainitakse,et Iisakul on terav keel,siis on see tema isiklik iseloomuomadus,vahel ütleb enne,kui mõelda jõuab.Aga tema suust tuleb alati vähemalt adekvaatne jutt.
Aga on hulk foorumlasi,kellede suust tuleb pidevalt mingit totaalset "iba" ja siis on teine hulk,kes millegiga kunagi rahul ei ole ja lisaks sellele "ibale" samasugust soga vastu "ibavad.
See on üks ja põhilisi põhjuseid,miks osa meist,foorumlastest end sellest foorumist distantseerima on hakanud. Asjalikkust jääb üha vähemaks.
OT lisaks: Kui algaja,mitteteadja/oskaja esitab totaalselt lolli küsimuse,siis järgmised samapalju,või veelgi vähem "teadjad" ei peaks veelgi lollimaid vastuseid tulistama. Kohati loed,nagu 2 klassi tasemel tekste.
Võite nüüd mind ka tampida,mul savi:head:
mortenx
Postitusi: 301
Liitunud: K Apr 25, 2007 23:08
Asukoht:
Auto:

#327

L Juun 07, 2008 14:33

iisak on pahapeal väljas
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#328

L Juun 07, 2008 15:07

Ahh, lehvitage vastutulijale ja kasutage kondoome. Mortenx-i viimane tähelepanek on küll meistriklassist...

Enamus teemasid, mis üle 3 lehekülje läheb, lähevad läbuks ära...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta