Eesti otsib superstaari!

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Black
Postitusi: 254
Liitunud: N Okt 19, 2006 17:36
Asukoht:
Auto:

#26

P Mär 18, 2007 20:58

Vähemalt on neil endil huvitav.
Black
Postitusi: 254
Liitunud: N Okt 19, 2006 17:36
Asukoht:
Auto:

#27

P Mär 18, 2007 21:00

Tegelikult gängsta räpper oli super.:P
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#28

P Mär 18, 2007 21:06

Algselt postitas: krss
Aga mis sunnib inimesi vaatama telekast midagi mis ei meeldi? Mul küll telekat ei ole, aga olen kuulnud, et sellel aparaadil pidavat saama vahetada kanalit, et miskit muud vaadata :poke:

Ma ei ole poole sõnagagi väitnud,et mulle saade ei meeldi. Ma lihtsalt ei saa aru,mis sunnib inimesi sinna minema ja ennast avalikult täis s...ma.
Väga suure Raua ja Rannapi austajana on mul tekkinud puht sportlik huvi,kas žurii oma professionaalsuses suudab selle "sodi" seest Eesti mõistes Staari ka välja sõeluda.
Tsiteerides "klassikuid": Nagu kogu maailma valu oleks mu õlgadel....
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
roomlane
Postitusi: 586
Liitunud: T Sept 13, 2005 21:42
Asukoht:
Auto:

#29

P Mär 18, 2007 21:14

Algselt postitas: krss
Aga mis sunnib inimesi vaatama telekast midagi mis ei meeldi? Mul küll telekat ei ole, aga olen kuulnud, et sellel aparaadil pidavat saama vahetada kanalit, et miskit muud vaadata :poke:


Mul sama lugu, et telekat pole, aga naine leidis netist tv3 koduka üles...
55581286
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#30

P Mär 18, 2007 21:46

Algselt postitas: iisak
Algselt postitas: krss
Aga mis sunnib inimesi vaatama telekast midagi mis ei meeldi? Mul küll telekat ei ole, aga olen kuulnud, et sellel aparaadil pidavat saama vahetada kanalit, et miskit muud vaadata :poke:

Ma ei ole poole sõnagagi väitnud,et mulle saade ei meeldi. Ma lihtsalt ei saa aru,mis sunnib inimesi sinna minema ja ennast avalikult täis s...ma.
Mitte mis, vaid kes! See saade on toodetud vastavalt ostetud reeglitele, reeglid näevad ette et inimestes tuleb huvi tekitada, nii kaua-kaua on reklaamid jooksnud et lõpuks leitigi tee alateadvusesse. Nüüd rahvas vaatabki, öeldi ju et suur ja lahe šõu tuleb.

Ähhh. Kui aus olla, pole ma saadet näinudki, ega raiska ka aega ta vaatamisele. Mul on palju muudki teha. Krt. vahel on isegi mittemidagi tegemine etem kui kst mille vaatamine.
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#31

P Mär 18, 2007 22:07

Kritiseerima on tavaliselt kõik kõvad, aga minge tehke siis ise paremini! Või mil viisil peaks noor inimene saama tagasisidet, kas on mõtet edasi püüelda või mitte? Ükski karjääri alustaja pole võimeline ise tema innustamiste professionaalsuse taset adekvaatselt hindama, saade on hea võimalus saada ka asjalikku kriitikat. Kui kõik inimesed kardaks esineda, tuues ettekäändeks et "mind ei huvitagi" (aga kritiseerida huvitab?), poleks meil inimühiskonnas ei muusikat ega paljut muudki huvitavat, oleks vaid üks lambakari, kus kõik põevad selle pärast, et äkki nad erinevad mingil moel hallist massist...
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#32

P Mär 18, 2007 22:23

Vaada krss, see saade on ilmselt toodetud vaadatavuse tabelis väga kõrge koha saamiseks ja sealtkaudu reklaamirahade sissepumpamiseks. Puhas pisnes! Ilmselt ei ole TV3-l hetkel raha vastu midagi, ilmselt ka saatejuhtidel ja žüriil mitte. Noorte jaoks on Eesti suuruses konnatiigis selline saade tõesti võibolla päästvaks õlekõrreks, Tv3 jaoks on nad rahapumbad. Peaasi et kõik räägivad saatest, järgmine kord vaatavad ka paljud teised et kas tõesti on jamad lauljad.
Any publicity is good publicity.

EDIT: "Kaks takti ette" vaatan huviga. Saast (minusugused kuldkõrid) on seal välja sõelutud.
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#33

P Mär 18, 2007 22:23

Algselt postitas: krss
Kritiseerima on tavaliselt kõik kõvad, aga minge tehke siis ise paremini! Või mil viisil peaks noor inimene saama tagasisidet, kas on mõtet edasi püüelda või mitte? Ükski karjääri alustaja pole võimeline ise tema innustamiste professionaalsuse taset adekvaatselt hindama, saade on hea võimalus saada ka asjalikku kriitikat. Kui kõik inimesed kardaks esineda, tuues ettekäändeks et "mind ei huvitagi" (aga kritiseerida huvitab?), poleks meil inimühiskonnas ei muusikat ega paljut muudki huvitavat, oleks vaid üks lambakari, kus kõik põevad selle pärast, et äkki nad erinevad mingil moel hallist massist...


Muidu õige jutt, Kärss. Aga see saade on ju puhas musakommertsi propaganda. Siuke tsirkus rohkem ;)
stennadi
Postitusi: 696
Liitunud: T Jaan 11, 2005 20:03
Asukoht:
Auto:

#34

P Mär 18, 2007 22:29

Selliste saadete puhul on ju alati reegel selline, et mida rohkem ebaproffesionaalseid tegelasi leida sinna kes endale kogu riigi ees margi täis teevad seda rohkem vaatajaid.
Teiste üle irivtada meeldib ju kõigile.

Rohkem vaatajaid tähendab aga rohkem reklaamiraha.
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#35

P Mär 18, 2007 23:24

Aga see saade on ju puhas musakommertsi propaganda. Siuke tsirkus rohkem ;)

Seda ju meelelahutusmaailm ongi - oled hea või halb, aga ilma fännideta pole sa ikka midagi. Tegelikult on see saade alguseks väga paljude inimeste karjäärile, kuigi superstaare tuleb sealt vist ainult üks? Neid tuntud muusikuidki on palju, kes ei pea viisi, aga esinemiskogemust ja innustust edasiseks harjutamiseks saada ju kah vaja kusagilt. Ma näeksin neid pigem võrdses seisus, tv3 saab raha ja noored VÄGA OLULISE kogemuse, veidi tõsisemaltvõetava kriitika ning hinnangu senistele pingutustele
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#36

P Mär 18, 2007 23:30

Algselt postitas: krss
Tegelikult on see saade alguseks väga paljude inimeste karjäärile, kuigi superstaare tuleb sealt vist ainult üks?


ei usu. too näiteid. tõesta :headbang:

ediit: teema suht vana iseenesest. mäletan, et mitu aastat tagasi oli Inglismaal vist esimene sarnane saade. Kogu ülejäänud kambast ei tea midagi, aga "superstaari" suurimaks saavutuseks jäi miski rõlge cover Doorsi "light my fire" loost.

veel: see mida ma tegelikult öelda tahan, on, et kui tahta tõsiseltvõetavalt muusikaga tegeleda, siis ei saa ju alustada valest otsast, ehk üldsuse tähelepanust. Et kui sind aksepteeritakse laiade masside poolt, siis tavai, edasi kidraõpingutega ja esimest singlit treima. Eelkõige võiks ikkagi midagi öelda olla. Sõnum.
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#37

P Mär 18, 2007 23:46

Paistab, et tegemist on taas saatega, mida keegi ka siis ei vaataks, kui peale makstakse, kuid ometi teavad kõik sisu ja räägivad sellest:P Kahjuks või õnneks pole seda ise näinud aga kuna siin kõvasti reklaami(ka mitte-kõige-parema sõnaga mainimine on tasuta reklaam) tehakse, tekkis pisike uudishimu;)
sookoll
Postitusi: 34
Liitunud: N Mai 05, 2005 13:41
Asukoht:
Auto:

#38

E Mär 19, 2007 0:22

see saade siiamaani kestab siinmail vahelduva eduga, ning mikidemaal ka(mis muidugi imestama ei pane) aga et eestis ka nüüd seda järgi tehakse :red: pealegi kahju inimestest, kes seal üles astuvad ja suisa valus vaadata ning teada, et neid ikka leidub:wall:
PS.
"light my fire" esitaja oli katastroof, kuid kuulsaks ta sai, kuna uskus endasse ja lükkas tagasi kõik teiste vastuväited, seega oli teda televisioonis tihti seda sama lugu esitamas näha, et inimesed saaksid siis otsustada ja talle kohale jõuaks, kui ennast laulmas näeb
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#39

E Mär 19, 2007 0:45

Soome vastavast saatest on igal juhul üle kümne inimese, kes edasi bändides laulavad, pidevalt esinevad jne. Gimmel oli mingi bänd (kari tüdrukuid), mis mingi sarnase saate abil kokku pandi jne
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#40

E Mär 19, 2007 0:48

Minu meelest on tegemist täiesti vaadatava formaadiga ja isegi saatejuhid on talutavad. Ning ma olen üsna kindel,et vähemalt Eestis võidab inimene,kes oskab laulda ja staar olla-tema leidmiseks on Raud-Rannap-Purga piisavalt muusikainimesed:head:
Aga tundub,et osadele foorumlastele pole kohale jõudnud(loe-aru saanud),mida ma tahtsin öelda.
Kas tõesti sellel rõhuval enamusel,kes sinna läksid pole ÜHTKI sõpra- tuttavat-sugulast,kes oleks öelnud - sa ei oska laulda,ära roni sinna ennast alandama? Kas tõesti see 5sekundi kuulsus on nii magus,et kaalub üles pisimagi eneseväärikuse?
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#41

E Mär 19, 2007 0:50

Kas tõesti sellel rõhuval enamusel,kes sinna läksid pole ÜHTKI sõpra- tuttavat-sugulast,kes oleks öelnud - sa ei oska laulda,ära roni sinna ennast alandama? Kas tõesti see 5sekundi kuulsus on nii magus,et kaalub üles pisimagi eneseväärikuse?

Vastupidi, sõbrad just innustasid neid, vaevalt nad muidu oleks läinud :)
Aga ilma innustamiseta ei taipa nii noor inimene ka laulmist edasi õppima minna, ilma innustamiseta ei sünnigi ühtegi staari
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#42

E Mär 19, 2007 0:56

Kärss,kui sa natukenegi muusikast ja laulmisest midagi taipad,siis saad ju aru,et nendel,kes sealt välja hääletati ei ole isegi 10aastase koolituse juures lootustki.
Kui inimesele ei ole looduse poolt ikka häält ega rütmitunnet antud,siis pole midagi õpetada....:nono:

Iisak@ 9aastat koorilauljana 3-l laulupeol osalenud
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#43

E Mär 19, 2007 1:05

Ma ikkagi arvan ,et inimesed, kes sinna saatesse lähevad, teevad seda eelkõige lootuses kiiret feimi saavutada.
See ikka rohkem selline "mäng" , et näitame televaatajale kuidas produtsendid pändi koostavad ja kuidas musabisnes toimib. Et ka sina kes sa oled eikeegi võid olla 5 minutit (või veidi rohkem) keegi. Keskmise inimese mõttemaailma stimuleerib see päris edukalt.
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#44

E Mär 19, 2007 2:10

Algselt postitas: andreas
Ma ikkagi arvan ,et inimesed, kes sinna saatesse lähevad, teevad seda eelkõige lootuses kiiret feimi saavutada

Zhürii ju sellega tegelebki, et sealt neid väheseid tõelisi talente välja noppida :thumb:
Muusikast tean kah natuke, ja tean ka seda, et mõnigi Eesti väga kuulus laulja ei pea viisi ega oma rütmitunnetust, kuid see on teatud piirini siiski õpitav. Kui on ikka väga hea (ja veel ärajoomata) hääl, tasub see õppimise vaev end igati ära.
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#45

E Mär 19, 2007 2:12

Imestama paneb see noorte julgus.
Krt. kui ma ikka tean et ega peale pardiprääksumise mul suust midagi ei tule siis ikka ei lähe küll lolli mängima, niipalju eneseväärikust peaks ikka olema. Teine asi kui vaja pisikesele seltskonnale mingil nõrkusehetkel (kui meist paljud on vinged artistid) jöriseda, aga tuhandete televaatajate ees...no kamoon.
Ma saan aru mingist karaoke-saatest, mis niikuinii üks naljategemine, aga staari valimine eeldaks ikka mingisugustki taset.
Mis puutub zhüriisse, siis Purga ja Rannap on asised, Raud aga põhjendamatult ülbe kuju.

...tean ka seda, et mõnigi Eesti väga kuulus laulja ei pea viisi ega oma rütmitunnetust...

Nii see on krss. Ja mis kõige hullem, neil pole ka kuulmist, et oma viltust laulu õigesti hinnata. Nimesid ei hakka nimetama...;)
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#46

E Mär 19, 2007 6:31

Tsitaat:Mis puutub zhüriisse, siis Purga ja Rannap on asised, Raud aga põhjendamatult ülbe kuju.

Tundes Mihklit juba ligi 20 aastat,väidan,et ülbusest on asjad tema puhul väga kaugel.Kõva musta huumori kunn on ta küll.
sry,ot.
trionic@palju aastaid muusikaõpinguid.muigab
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#47

E Mär 19, 2007 8:10

Algselt postitas: krss
Muusikast tean kah natuke, ja tean ka seda, et mõnigi Eesti väga kuulus laulja ei pea viisi ega oma rütmitunnetust ...

Ma muusikast eriti ei tea, häält mul pole ja viisi ka eriti ei pea, aga seda tean küll, et on ka maailma mastaabis väga suuri superstaare, kes laulavad kuhugi "klahvide vahele" (ehk siis mööda). Kunagi nägin (või õigemini kuulsin) mingilt kanalilt ühte Madonna live esinemise lõiku - oi kui jube see oli (ja ma ei pea silmas lavašõud). Samas saab stuudios kõik asjad paika venitada.

Aga superstaaridest nii palju, et kui inimestel pole siiski mingit enesekriitikat, siis mul pole ka kahju et nad välja naerdakse. Ja kõikidele vaatajatest saatekirujatele - kasutage pulti.
snowguy
Postitusi: 409
Liitunud: N Jaan 04, 2007 12:43
Asukoht:
Auto:

#48

E Mär 19, 2007 8:44

no mul on üle 10 aasta muusikalist piinamist seljataga ning tean mida nad taga ajavad samas ei saa ma aru nendest hulludest kes arvavad et see on ainus võimalus staariks saada

ka koduküla garaazist on võimalik tõusta staariks...nagu toe tag või evert sundja või whateve tüüp eesti muusikamaastikul:cool:
miku
Saabiklubi liige
Postitusi: 567
Liitunud: T Apr 13, 2004 13:02
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#49

E Mär 19, 2007 8:49

noored. vaadake nüüd ennast. te olete läinud maailma kõige vanema triki ohvriks. TV3 on saand täpselt selle, mida tal vaja: tasuta reklaami jne. Seda näitab juba N+1 temaatilist postitust antud teemas antud foorumis.

Käesolevat mehhanismi on ka kasutanud väga edukalt meile kõigile tuntud poliitiline jõud. Ja ilmselt kasutavad kõik seda edasi. Tehtud.

Noored noored. Telekal on ON-OFF nupp, samuti pult, millega lülitatakse vastuvõtja ümber teistele sagedustele. Kasutage neid televiisori omadusi sihtotstarbeliselt. :P
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#50

E Mär 19, 2007 9:27

Algselt postitas: Trionic
Tsitaat:Mis puutub zhüriisse, siis Purga ja Rannap on asised, Raud aga põhjendamatult ülbe kuju.

Tundes Mihklit juba ligi 20 aastat,väidan,et ülbusest on asjad tema puhul väga kaugel.Kõva musta huumori kunn on ta küll.
sry,ot.
trionic@palju aastaid muusikaõpinguid.muigab


Saate formaat näeb ette, et keegi peab nendele esinejatele sitasti ütlema. Eestis on selleks valitud Raud, Saksa saates olla selleks olnud kunagine Modern Talkingu tegelane Dieter Bohlen
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/395941.html] [IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG][/URL]
Vasta