Eesti otsib superstaari!

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
KaidoV
Postitusi: 254
Liitunud: E Nov 28, 2005 13:49
Asukoht:
Auto:

#51

E Mär 19, 2007 9:34

Saate formaat näeb ette ja õigesti teeb. Krt, mul pole piiskagi muusikalist haridust ja laulukoorist visati mind esimese proovi 3. minutil välja. Aga isegi mina tundsin füüsilist ebamugavust mõne 'staari' esinemist kuulates. Kodanikud on enda jaoks lati nii madalale lasknud, et selle alt on võimatu läbi roomata ning on ainult hea, et keegi neile meelde tuletab mis asi on enesekriitika.

/me ei laula isegi dushi all - kole on kuulata ;)
wilddog
Juhtkoer
Postitusi: 1888
Liitunud: P Nov 20, 2005 18:56
Asukoht:
Auto: 9-5 Aero MY04 MT Sedaan, 9-3 Viggen MY00, NG900 2.0T SE MT MY95, Mannerg 771

#52

E Mär 19, 2007 9:50

total ot: see saade võiks kanda pealkirja "Eesti otsib SuperSAABi"
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#53

E Mär 19, 2007 10:07

kuram, siit tuleb hoopis üks teine huvitav asi minu jaoks välja. Srt OT: Saabnetis on mitmeid koorilauljaid. kas mõni praegu ka tegeleb laulmisega? Küsin sest ise laulan aktiivselt väikeses kammermeeskooris. oo Cyber ära palun kustuta!
Eilset saadet oli valus kuulata kohati ja kõige hullem oli see poolvene kukk, kes Rauda sõimas. Mitte oma hääle, vaid attitude poolest.Totaalne superstaar.
Sent from my Monte Carlo using B236
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#54

E Mär 19, 2007 10:21

loen ja mõtlen... lahedad arvamused :)
sellest saatest on maailma kuulsaks saanud Sugababes ja Kelly Clarkson. Viimane on Ameerikas tõesti superstaar. Mis puudutab kohalikku saaadet siis ega seal pole ju sõela ees ja keegi pole kuuland neid ennem kui nad sinna zhürii ette astuvad. Selleks see zhürii ongi. Samas, mis puudutab telereitinguid ja siukest asja siis alati on olnud kõrged reitingud saadetel kus on inimesed, kes teevad midagi halvemini kui "sina" oskad (Tantsud tähtedega). See on siuke psühholoogiline ego lugu. Mis puudutab reklaami, siis televisioon on kasumit taotlev ettevõte ja noh, mis ma ikka seletan :)
stennadi
Postitusi: 696
Liitunud: T Jaan 11, 2005 20:03
Asukoht:
Auto:

#55

E Mär 19, 2007 10:39

Sellises saates peabki olema silmnähtavalt halvasti laulvaid inimesi. See tolakari ongi see mis vaatajaid tõmbab. Pealegi kui seal oleks 100% muusikakooli lõpetanud inimesed laulmas siis tavalise televaataja jaoks kaoks ära erinevused. Lihtsurelikud ei suudaks enam vahet teha kes on mis tasemel.
Tädi maali aga tahab sellist saadet kodus vaadates ka kohtunik olla, et kes ja kuidas laulab.
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#56

E Mär 19, 2007 11:13

Kel Eesti sarjast vähe, siis leidub ohtrasti ka samasugust komöödiat muudest maadest, näiteks inglise oma on päris hea:

http://www.weekend.ee/?lk_id=30&id=865
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#57

E Mär 19, 2007 12:34

Saate formaat näeb muidugi ette, siinkohal pole TV3-l suurt midagi improviseerida isegi kui ta väga tahaks. Las vaatajaskond suureneb vere, tsirkuse ja lolluse arvel, sinna ei saa suurt parata kui mõtlevate inimeste protsent televaatajate hulgas aina väheneb.
Aga just noorte enesekriitika puudumine teeb murelikuks. Tulevased pereemad-pereisad my ass ja nende järglased usutavasti sama madala enesehinnanguga. Laps ei oska laulda, aga ema ütleb, et mis siis, esineda tuleb ikka...kui sa pole kuulus siis sa pole midagi.

Huh...vanaaegse mõtlemisega olen, tean isegi :P
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#58

E Mär 19, 2007 12:41

Laps ei oska laulda, aga ema ütleb, et mis siis, esineda tuleb ikka...kui sa pole kuulus siis sa pole midagi

Seda ütled Sina kui elukogenud inimene. Aga 16 aastastena olime kõik piisavalt mõjutatavad nii sõprade kui vanemate arvamusest, ega osanud kriitiliselt hinnata, kui palju see arvamus tegelikult üldse väärt oli. Ei maksa unustada, et selle saate algus tähendabki eelvooru, kus kehvemad või siis niisama tolad välja praagitakse. Reeglina lihtsalt seda eelvooru ei näidata, aga usun, et Eurovsiooni laulude konkursi eelvoor võiks olla enamvähem sama lõbus, kuna ka sinna lähevad paljud lihtsalt kiire kuulsuse nimel proovima:)
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#59

E Mär 19, 2007 13:04

Algselt postitas: krss
Aga 16 aastastena olime kõik piisavalt mõjutatavad nii sõprade kui vanemate arvamusest, ega osanud kriitiliselt hinnata, kui palju see arvamus tegelikult üldse väärt oli.


Täiesti nõus, aga selle vahega, et nõustajad ehk siis sõbrad, vanemad jne. olid juba ise paraja enesekriitikaga ja ei soovitanud sind lolli mängima minna.

...mis muidugi juba kisub OT-ks "vanasti oli parem" ja läheks praegusest teemast välja :)
MadMan
Postitusi: 1048
Liitunud: R Okt 01, 2004 9:10
Asukoht:
Auto:

#60

E Mär 19, 2007 13:32

:wtf: :red: :poke: :freak: :fight: jne

Selles inglise omas oli hea lause (minu vaba interpretatsioon) "Ma tean, et meie riigis (USA vist) on palju poolearulisi (delusional), aga et teil neid nii palju on - seda poleks arvanudki."
vulkanus
Postitusi: 823
Liitunud: K Nov 09, 2005 0:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 99 gle ja hunnik teiste markide esindajaid.

#61

E Mär 19, 2007 13:48

Olen ise tegelenud tantsualaste konkursitega ja tõesti võib öelda, kas siis on tegemist poolearuliste naiivikutega või tõesti kohutavalt madala enesektiitkaga inimesega.
kõige tipuks on see et ta kirjutab sulle ankeeti tohutu nimistu üles kust ta on osa võtnud ja kui palju ta oma pubeka eaks on ära teinud ja kui kõva tegia tegelikult ta on. Kusjuures on kõik need asjad just analoogsed konkursid.(hämmastav nahaalsus ja julgus peab ütlema)
Peale selle veel kui sa talle halastad ja võtad ta projekti vastu siis ta ei saa aru et ta ei oska üldse tantsid ja ta peab kõike hakkama alles õppima see ei mahu talle ülde pähe.
Asi on tegelt väga masendav, kuna nihukest seltskonda on kuskil 85-90% ja siis ürita normaalseid kokku saada.
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#62

E Mär 19, 2007 13:59

Kivirähk jälle kümnesse tabanud

http://www.epl.ee/arvamus/378486
vulkanus
Postitusi: 823
Liitunud: K Nov 09, 2005 0:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 99 gle ja hunnik teiste markide esindajaid.

#63

E Mär 19, 2007 14:07

lolle on tõesti liiga palju
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#64

E Mär 19, 2007 18:51

Saksas on asi päris karm, vist pole tegu ettekavatsetud asjaga, aga krt teab :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=Dg-qkFqDxBs
snowguy
Postitusi: 409
Liitunud: N Jaan 04, 2007 12:43
Asukoht:
Auto:

#65

E Mär 19, 2007 19:46

Algselt postitas: kasparius
kuram, siit tuleb hoopis üks teine huvitav asi minu jaoks välja. Srt OT: Saabnetis on mitmeid koorilauljaid. kas mõni praegu ka tegeleb laulmisega? Küsin sest ise laulan aktiivselt väikeses kammermeeskooris. oo Cyber ära palun kustuta!
Eilset saadet oli valus kuulata kohati ja kõige hullem oli see poolvene kukk, kes Rauda sõimas. Mitte oma hääle, vaid attitude poolest.Totaalne superstaar.


no mina olen ka kümme aastat koorides kirenud madalamaid noote....hetkel tartus kammerkooris:)

aga sellest kasparius võiks eraldi teema teha:thumb:
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#66

E Mär 19, 2007 19:53

Algselt postitas: snowguy
no mina olen ka kümme aastat koorides kirenud madalamaid noote....hetkel tartus kammerkooris:)

aga sellest kasparius võiks eraldi teema teha:thumb:


see teema on juba tehtud

kaarel kah (kammer)koorifriik tartust :P

See staarisaade on tõesti mõeldud jupikesehaaval vaatamiseks. Vaatad veidikene, siis vahetad piinlikkusest kanalit. Natukse aja pärast saab uudishimu taas võitu, vaatad jälle - mõni on täitsa andekas, siis jälle kole piinlik. Ja lõpuks hakkab väga hale. :(
Saabiiir
Postitusi: 126
Liitunud: N Aug 04, 2005 13:17
Asukoht:
Auto:

#67

T Mär 20, 2007 11:38

Mnjah... Mina näen asja natuke (või õigemini päris palju) teise nurga alt. Mis on inimese tähtsaim ja olilisim iseloomujoon minu jaoks - ISEOLEMISJULGUS. Isegi kui inimene on kellegi arvates kummaline või imelik - oluline on, et ta julgeb olla tema ise, teha seda, mida tahab, isegi kui see kõrvaltvaatajatele jabur ja tobe tundub. Minu silmis on neil noortel see iseolemisjulgus olemas - vanad ja väärikad jõuame me kõik olla. :wise: Seni kuni oleme noored - elagu lollused, elagu iseenese narriks tegemine - see kõik annab midagi, millest on tulevikus kuratlikult palju kasu. Ja selliste süütute lolluste tegemise keelamine võib anda väga karmi tagasilöögi - kasvab inimene, kes ei julge kunagi midagi natukegi tavatut ette võtta, vähe sellest - ei julge isegi asju ajada, sest vähimgi pealehakkamine temas on tapetud sõnadega "Nii ju ei tehta!":gun:
MadMan
Postitusi: 1048
Liitunud: R Okt 01, 2004 9:10
Asukoht:
Auto:

#68

T Mär 20, 2007 15:05

Ka õige, Saabiiir, kuid mingi reaalsustaju võiks ikkagi olla. Korralik ettevalmistus jne. Mütsiga vehkima ja paluma minna ei ole ka just kõva iseolemise väljendus.
Black
Postitusi: 254
Liitunud: N Okt 19, 2006 17:36
Asukoht:
Auto:

#69

T Mär 20, 2007 16:59

http://www.youtube.com/watch?v=9mjKead4hg4

enam paremaks minna ei saa!!
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#70

T Mär 20, 2007 17:18

Saabiir: ma vaidleks sulle vastu selle iseolemise kohast - kuna saate formaadis on sissekirjutatud - zhürii on karm ja eriti otsese ütlemisega, siis ma arvan, et mõnedele inimestele võib see panna sellise paugu, et nad ei tee enam mitte midagi ise - kukkusid kord läbi, ega järgminegi kord parem ei saa olla. Tekib kartus ja ongi kellegi noor elu surutud omaette olemise raamidesse. Iseolemise julgus ja telesaatesse minek on kaks eritnevat asja eriti kui tegu on superstaari ja noorte iidoli otsimise saatega - tuleb ikka aruanda, mida sa teed, mitte et lähen ja laulan Kungla rahvast surm tõsiselt ja loodan, et ma nüüd tegelikult saan ka suurele lavale esinema ja tuhendetele kummardma... Iseolemise julgus tuleb ikka sellest, et ma tahan maailmale näidata, et ma olen oma mõtete ja suhtumisega ja teen asju või nimme ei tee neid asju nii nagu ma usun, et on kõige õigem.
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#71

T Mär 20, 2007 19:51

Enne olin vait a nüüd Saabiiire ja Chipy postitus kahepeale ongi täpselt minu arvamus. ise rohkem siuke kanali vahetajat tüüpi mida siin ka palju soovitatud on.
Kõike võib teha, aga igal asjal on piir.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#72

T Mär 20, 2007 20:29

Mina pooldan seda igaüks jäägu ikka selle peale mida ta kõige paremini oskab. Ja mina olen ka selline inimene kes on nooremas eas nii palju lihtsalt eemale tõugatud olnud, et ma ei julge põhimõtteliselt mitte midagi teha. Vaikselt ikkagi üritan oma julgust tõsta. Enesehinnang on ka täiega peetis.
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#73

N Mär 22, 2007 20:37

Vaatasin siis täna terve saate ära, ja nüüd mõistan ma küll Iisakut täielikult.
Kus on väiksemgi enesekriitika:freak:
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Black
Postitusi: 254
Liitunud: N Okt 19, 2006 17:36
Asukoht:
Auto:

#74

N Mär 22, 2007 20:39

aga see kasatsoki vend oli minuarust küll hingega asja juures.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#75

N Mär 22, 2007 20:51

Nagu ma ennist juba ütlesin,puudub enamusel kandideerijatest täielikult enesekriitika.Kusjuures mõni on edast veel nii heal arvamusel,et saab tigedaks,kui ta välja praagitakse.
Aga ma loodan siiralt,et lõpuks väljavalitud õigustavad neile pandud lootusi,sest olgem ausad-nende hulgas leidub PÄRLE!:thumb:
Jätkuvalt olen arvamusel,et tegemist on hea saatega.Mina igatahes vaatan ka järgmist osa:headbang:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Vasta