Videoregistraatori paigaldus ,oskab keegi soovitada?

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
vette98
Postitusi: 3
Liitunud: K Dets 27, 2023 19:52
Asukoht: tartu
Auto:

#1

K Dets 27, 2023 20:04

Tervist,hiljuti olen ostnud endale videoregistraatori ning lisaks ostsin sellele toiteplokki,mis voimaldab lindistada oopaevaringselt auto juures toimuvat. Aga point selles et see asjandus tootab otse aku voolust. Kui videoregikas ise tootab 12V suutaja pesast, siis see toiteplokk on vaja yhendada akuga labi voolukaitsmete karbi, ning sellel on 3 juhet,1 laheb autokaitsme pessa kus on pidev vool sees,see tahendab kui auto syyde valjas, 2 laheb sinna pessa kus vool on ainult kui syyde sees voi kui mootor kaib ning 3as on klemm ,mis laheb auto massi peale ehk mingi kere kruviga kokku...probleem on selles et ma ise ei julge sinna ronida,sest pole kindel et saan hakkama,lisaks mul pole testerit millega kontrollida voolu asja,internetis on kyll opetavaid videosi kuidas aga autod on erinevad jne jne. Akki keegi oskab soovitada mingit inimest voi firmat mis osutaks selle yhenduse teenust, ma maksaks kinni neid toid sellele kes oskab,voi siis akki lihtsalt poorduda autoremondi tookotta,maybe nendel on inimesi kes jagab selles?
Aidake palun kes viitsib
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#2

K Dets 27, 2023 20:31

Kõik on tehtav aga kylmal hommikul tahad autot ka käivitada?
Esimesel ehk isegi õnnestub, teisel ei pruugi uksigi lahti saada.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
vette98
Postitusi: 3
Liitunud: K Dets 27, 2023 19:52
Asukoht: tartu
Auto:

#3

K Dets 27, 2023 20:47

Kas te vihjate sellele et aku laheb tyhjaks sellest toiteplokki toost? Ei lahe,sest see ese tarbib nii vahe voolu,ning seal on isegi mingi alampiir kui ma eieksi et kui voolutase hakkab alla 11,8 voi midagi jooksma siis ta lylitab ennast valja...Pohiline see et kust leida inimest kes yhendaks
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#4

K Dets 27, 2023 21:36

Kirjuta, mis auto, siis antakse otseseid juhiseid, et kust voolu saad. Sigaretisyytajasse tuleb samuti vool vaid kui süüde sees.

Ja tõepoolest need asjad võtavad ka voolu, et auto ei pruugi teisel hommikul käivituda.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Kasutaja avatar
Teretali
Saabiklubi liige
Postitusi: 272
Liitunud: P Juul 03, 2016 0:56
Asukoht:
Auto:

#5

K Dets 27, 2023 21:45

Kui oled nõus maksma, siis võid Tartus minna näiteks SIIA, tegelevad kõige sellise pudipadi paigaldamisega.

Ise tahaks kuhugi ikka mingit lülitit kust selle seadme välja saaks lülitada, pidevalt aku küljes rippuvad seadmed võivad tõesti teinekord ebameeldivaid üllatusi tekitada.
Pilt
vette98
Postitusi: 3
Liitunud: K Dets 27, 2023 19:52
Asukoht: tartu
Auto:

#6

K Dets 27, 2023 22:11

Asi on selles ,et sigareti syytajastei sobi,sest regikas tootab vaid soidu ajal, minu puhul tahtis see et see lindistaks pidevalt,selleparast ostsingi toiteplokki .Ning ma uurisin kuhu peaks seda yhendama,nimelt rooli juures asuvale kaitsmekiibile, seal peab lahti votma paneeli ning vaadata mis kaitsmete asemele voiks seda peale panna,asi ka selles et igal autol on need kaitsmete systeemid on erinevad....aga tanud soovitamast,ma uurin seda kohta.. Videoregistraator on yldse vaga kasulik asi,kunagi ei tea mis juhtub ning kui olemas video siis alati aitab, kas voi lindistada oma soidud ,et vanaduses kuskil hooldekodus on monna oma elu yle lehitseda..)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#7

N Dets 28, 2023 9:59

Enamusel neist on nn valvurirežiim, päris 24h järjest ei salvesta, aga kui autot keegi müksab vms liikumine toimib, siis aktiveerub...
Kui tahta 24h, siis peabki pideva voolu peale vedama. Tavaliselt neil vist USB ühendused küljes (?), need tahavad ju 5V saada, ehk siis vaja mingit 12V->5V junni?
Väga paljudele müüakse nn "hardwire kit"-e. Ehk poleks vaja väga pead vaevata ja see osta?
Mu kunagisel kaameral oli see kiiks veel, et juhtme peal oli GPS-i moodul, ei saanudki niisama lihtsalt paari juhtmega hakkama..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta