Mõttetud postitused teemades

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#26

R Mär 30, 2007 22:48

Parim vahend liigse möla vältimiseks on ilmselt siiski adminnide-modede töö: nt 1-2 hoiatust U2U peale - ajutine bänn - alaline bänn. Ehk ei tee see vastavat võimu omavate isikute elu liig keerulisks?
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#27

L Mär 31, 2007 9:49

Algselt postitas: Ryhkija
Parim vahend liigse möla vältimiseks on ilmselt siiski adminnide-modede töö: nt 1-2 hoiatust U2U peale - ajutine bänn - alaline bänn. Ehk ei tee see vastavat võimu omavate isikute elu liig keerulisks?

Olen sama meelt. Liigne möla kipub tulema väga üksikute kasutajate sulest ju. Kui tegu mõistliku inimesega, siis ta peaks pärast esimest U2U peale tulnud hoiatust järele mõtlema ning püüdma sobituda siinsete tavade ning heade kommetega. Kui inimene aru ei saa, et ta genereerib prügi ja härib sellega sadade ülejäänud saabihuviliste suhtlust, tuleb ta pikemaks ajaks n.ö. lukku panna.

Ent nende üksikute lagastajate pärast ei tohiks loba-rubriiki kinni keerata. Päris kindlasti ei tahaks mina siin näha Saabidega mitteseotud reklaame, kuid kui aeg-ajalt antakse teada mõnest silmaringi laiendavast botaanikaaia üritusest või kasumit mittetaotlevast saabihaige osalusel toimuvast muusikasündmusest, siis neid loeks hea meelega.

Mis puutub postituste arvu põhjal tekkivatesse tärnidesse, siis pärast mõningast foorumiga tutvumist saab niikuinii igaüks aru, kes nõu andjatest asjas nii-öelda sügavuti sees on ja kes vähem ning kes lihtsalt huviline. Uue tulija jaoks võib tekitada segadust see, et missuguse ettevõttega nt meie saabijumalaid võib seostada, võib-olla peaks olema nimetuseks "Troosti saabijumal". Aga see on vist nende isikute endi otsustada, kuidas nad end reklaamivad - tööd jätkub neil küll.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#28

L Mär 31, 2007 10:53

Ma selline veits teistmoodi mõtlemisega, võib-olla minu vanus mängib rolli võib-olla midagi muud, ei tea. Mõtetud postitused mind ei häiri, va VÄGA mõtetud (minu silmis). Huvitav on ka see, et nüüd kui need teemad välja tulid -> "Modede kirumine" ja "Mõttetud postitused" siis keegi ei julgegi enam midagi postitada. Mulle ikka meeldis kui keegi näiteks mu autot kommenteeris, nüüd kui pildid üleval pole keegi midagi öelnud, it's quiet funny ya know:D. Muidu olen nii kaua happy kui Saabnet alles on:headbang:
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#29

L Mär 31, 2007 11:13

Reeglites on veel üks punkt millest paljud kinni ei pea:
Ära tee mõttetuid postitusi, mis sisaldavad endas ühte emotikoni (smilie't).
.
Saan aru smaili kasutamisest, kui sellega upitatakse mingit teemat, aga ülejäänud puhkudel on ka see üsnagi totter.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#30

L Mär 31, 2007 21:27

jube nõme on olla, terve päev keegi midagi postitanud pole, täiesti haigeks teeb. Iga 5 min tagant tulen vaatan kas keegi on midagi öelnud, ükskõik mida, aga ei. Mitte midagi pole juurde tekkind. Mingit meeleolu ei ole:(
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#31

L Mär 31, 2007 21:43

Pole kaua aega sellist passiivsust näinud:(
Kas tõesti on meil tegemist Pyrrose võiduga:angry:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#32

L Mär 31, 2007 22:39

Tehnilise murega võib kohe mõne SAABidega tegeleva asutuse poole pöörduda, lobateemasid samuti heaks ei kiideta... "lugejate autod" ja "naised ja SAAB" ongi vist ainukesed, kuhu HUVILINE ennast halvasti tundmata midagi postitada võib.... kui muidugi on midagi öelda... aga iga päev ju ei ole;)
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#33

L Mär 31, 2007 23:10

Ja nii hakkaski Saabneti väljasuremine....:drink:
Enne oli vähemalt "möla" all midagi lugeda.Foorumis oli elu....
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#34

L Mär 31, 2007 23:43

Ei sure ta kuhugi... mõne aja pärast loksuvad asjad jälle paika. Ega minagi julge kuhugi mujale postitada...aga üks mölateema kipitab küll... eile istusin selle õnnetuse pärast ummikus ja täna polnud palju puudu, et oleks ise ühes sellises osaline olnud... sõitsin spido järgi 100-ga(lubatud 90) ja üks roller pööras kõrvalteelt vastassuunda kiirust vähendamata sellise ulja kaarega, et kui ma poleks pidurdanud ja teepeenrale keeranud, oleks "lähemalt tuttavaks" saanud.... no krt, roller ja jalgratas on küll liiklejad, kellega peab arvestama(ja seda ka teen) aga mingisugune liiklusvahendi tunnetus ja teadmine LE-st võiks nende juhtidel ikka olla. Tallinnas võib siiski õnneks muutust paremuse suunas märgata - erinevalt tsiklimeestest on vähemalt jalgratturid aru saanud, et LE kehtib ka neile:)
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#35

L Mär 31, 2007 23:43

Rahvas on vist tõesti veidi ära ehmatanud...
Viimasel ajal on asi üldse kuidagi kahtlaseks läinud - kisutakse kangesti riidu, mingid spämmijad on siginenud jne :( Võibolla on see paratamatus, et kui üks asi piisavalt laieneb ( ja ühtlasi anonüümsemaks muutub) siis kipub asi kontrolli alt väljuma. Nendest tähekestest pole ka eriti kunagi pidanud - vaatan ,et olen "väga vana tegija", ise küll ei tea, mis tegija. Väga vana postituste tegija võibolla ;) Kuidas saab üldse hinnata kellegi panust postituste hulga järgi? Oleks meil ainult tehniline foorum, siis võibolla tõesti. Aga olgem ausad, 90% siinsetest on ju rohkem huvilised ja entusiastid. Ega nendest uutest Saabidest pole ju samuti väga palju pajatada (klassikafriik tõstab pead), SID -i pikselitest, ketivahetusest ja kus keegi hoolduses käis ja palju maksis. Kogukonna foorumi puhul peaksid üld- ja muiduteemad ikkagi olemas olema mu meelest!
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#36

L Mär 31, 2007 23:56

Ma olen seda juba ammu üritanud selgitada,et ei saa ajada asja ainult tehniliseks.Inimesed kaotavad huvi.
Modedele väike vihje.Millised teemad on kõige suurema postituste arvuga?
Kas need,kus juttu klassiku kässari timmimisest või näiteks liiklusest või superstaarlusest või roolijoodiklusest:poke:
Ma saan aru,et tegu on Saabifoorumiga,aga kui päevas tuleb 3 postitust a´la "9-5 kettidevahetus" või "Ostsin uue küüliku",siis vähemalt mina kaotan huvi selle foorumi vastu.Ja ärge soovitage mul jahuda Auto24 foorumis või SR-is.Ma olen seni tunnistanud ainult Saabnetti,kui intelligentsete inimeste kogukonda ja ma kavatsen ka edaspidi siinsete liikmetega maailmaasju arutada:facts:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#37

P Apr 01, 2007 13:32

Oeh, oeh, oeh....

Egas ma (ja ka ülejäänud moded/adminid) jutuajamise vastu pole. Ma olen mõttetuste vastu. Ma olen ohkamiste, ähkimiste ja "änksa velg" jutu vastu. Ma olen (enamuse) 30 postitust päevas tegelaste vastu. Võtke rahulikult ja MÕELGE ja siis kirjutage.

Ma olen piisavalt kaua igasugu foorumeid ja jutukaid pidi käinud, uskuge mind, see on asi, mis on igal pool läbi elatud, "tüüpviga", kui autoterminites rääkida. Põetakse läbi ja saab parem..:) Võtke asja mõistusga ja polegi probleemi.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#38

P Apr 01, 2007 17:44

mina kui mõnes mõttes "teemaalgataja" sooviks üha enam lisanduvate märkuste tõttu stiilis "bää-bää, nüüd enam ei julgegi keegi siia kirjutada, enam ei saa loba ajada, saabnet muutub ise varsti mõttetuks kohaks" omalt poolt täpsustada, et mul ei ole midagi siin loba ajamise vastu ning tihtipeale on ka endal päris huvitav lugeda, mida foorumikasutajad muudest maailmaasjadest arvavad. mu teemaalgatuse pointiks oli ikkagi võidelda selliste postituste vastu, millest on selgelt näha, et need on tehtud ainult "punktikogumise" eesmärgil või ei kanna endas lihtsalt mitte mingisugust mõtet (nt ühesõnalised kommentaarid, mis kedagi ei huvita).

seega - mul oleks hea meel, kui Saabnetis toimuks vabalt, ilma piiranguteta edasi arutelu ka muudel teemadel kui ainult Saabidest, kuid ärge tehke mõttelagedaid postitusi ja mõelge enne postitamist, kas ikka peab igas teemas sõna võtma lihtsalt sellepärast, et "oleks sõna võetud". ega antud olukorras ei saagi paika panna mingit kindlat reeglit, milline on mõttetu post ja milline mitte - mõnikord on ka paarisõnaline postitus igati omal kohal ja isegi siis, kui tal suurt sisu pole.

enivei - pigem ühtib mu jutu point timutit`i postituse viimase mõttega - tühikarglus moest ära! elame ja vestleme edasi, aga teeme seda nii, et tal sisu ka sees oleks! :)
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#39

P Apr 01, 2007 17:49

A mille jaoks seda asja üldse vaja -> tegija, vana tegija jne. Mille jaoks? Ma ei saa pihta, mind üldse näiteks ei huvita see, ma ei viitsi seda jälgidagi.:)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#40

P Apr 01, 2007 18:22

Algselt postitas: SAABNINETHOUSAND
A mille jaoks seda asja üldse vaja -> tegija, vana tegija jne. Mille jaoks? Ma ei saa pihta, mind üldse näiteks ei huvita see, ma ei viitsi seda jälgidagi.:)
EI olegi vaja... oli sisse ehitatud ja jäi kasutusele.
EDIT: ja enam pole kah..;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta